Rusza DIMAQ Uni! Zgłoś się do konkursu na najlepszą pracę dyplomową z e-marketingu.

06/28/2023
Zapraszamy do udziału w prestiżowym konkursie DIMAQ Uni na najlepsze prace dyplomowe z marketingu internetowego.

Organizowany już od 12 lat przez Związek Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska oraz Szkołę Główną Handlową w Warszawie, konkurs ma na celu zwrócenie uwagi studentów i absolwentów na ogromny potencjał, jaki niesie ze sobą branża marketingu internetowego. DIMAQ Uni adresowany jest do autorów prac magisterskich, licencjackich, inżynierskich i podyplomowych. Zgłoszenia przyjmowane są do 16 sierpnia br.

DIMAQ Uni to nie tylko szansa na wyróżnienie i prestiż, ale również szereg atrakcyjnych nagród. Laureat najlepszej pracy magisterskiej otrzyma możliwość podjęcia podyplomowych studiów z zakresu Marketingu Internetowego w Szkole Głównej Handlowej. Za najlepszą pracę podyplomową nagrodą jest udział w szkoleniu Akademia DIMAQ Professional w formie online, wraz z egzaminem DIMAQ. Natomiast autorzy najwybitniejszych prac inżynierskich lub licencjackich zostaną nagrodzeni uczestnictwem w szkoleniu Akademia DIMAQ Basic w formie online, również z egzaminem DIMAQ. Ponadto wyróżnieni uczestnicy konkursu będą mieli możliwość odbycia płatnych praktyk zawodowych u jednego z partnerów konkursu. 

Konkurs kierowany jest do studentów oraz absolwentów uczelni wyższych, których prace dyplomowe z zakresu marketingu internetowego zostały obronione w okresie od 1 stycznia 2020 do 31 lipca 2023 r. 

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy do 16 sierpnia 2023 r. przesłać zgłoszenie poprzez wypełnienie formularza dostępnego na naszej stronie internetowej. Wraz z formularzem należy dołączyć plik PDF z pracą dyplomową, pamiętając o usunięciu informacji identyfikujących, takich jak imię i nazwisko autora, imię i nazwisko promotora oraz nazwa uczelni. Dodatkowo należy dołączyć skan dowolnego dokumentu z uczelni potwierdzającego pozytywną ocenę z obrony pracy dyplomowej (np. zaświadczenie z dziekanatu lub ksero dyplomu). Przed przystąpieniem do konkursu, uczestnicy muszą zaakceptować regulamin oraz wyrazić zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych.

Pełny harmonogram konkursu:

  • Termin nadsyłania zgłoszeń: od 15 czerwca do 16 sierpnia 2023 r.
  • I ETAP: ocena nadesłanych prac: od 16 sierpnia  do 15 września 2023 r.
  • II ETAP: ocena prac wyłonionych w pierwszym etapie: od 18 września do 29 września 2023 r.
  • Obrady jury odbędą się między 26 września do 29 września 2023 r.
  • Ogłoszenie wyników: 4 października 2023 r.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie DIMAQ Uni, gdzie czekają na studentów atrakcyjne nagrody i możliwość wyróżnienia się w świecie marketingu internetowego. Trzymamy kciuki za Wasze zgłoszenia i życzymy powodzenia! 

Szczegółowe informacje, regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy dostępne na stronie dimaquni.com 

Organizatorzy: DIMAQ, Związek Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska i Szkoła Główna Handlowa
Patroni medialni: Rocket Jobs, Digital X, Perspektywy, Nowy Marketing, DlaStudenta.pl  

Czytaj także

Short social video. Nowa publikacja IAB Polska

Short social video. Nowa publikacja IAB Polska

Zapraszamy do pobrania poradnika Short social video przygotowanego przez ekspertów z Grupy Roboczej Social Media IAB Polska. Publikacja zawiera praktyczne porady dotyczące tworzenia tej formy wideo, jej miejsca w strategii mediowej marek, wskaźników efektywnosći oraz aspektów prawnych. W publikacji znajdziemy także szereg case studies oraz komentarze i porady ekspertów.

Patronat IAB Polska: AI Create Warsaw: AI & Creativity

Patronat IAB Polska: AI Create Warsaw: AI & Creativity

AI CREATE to globalna inicjatywa profesjonalistów z całego świata. Została stworzona przez weteranów branży kreatywnej, eventowej oraz produkcyjnej z Hiszpanii i Singapuru. Edycja warszawska zaplanowane na 16 maja posiada patronat honorowy IAB Polska.