Reach a Blogger nową firmą członkowską IAB Polska

11/10/2021
Do grona firm członkowskich IAB Polska przystąpiła platforma dla influencerów oraz reklamodawców Reach a Blogger.

Rynek influencer marketingu jest bardzo młody, nawet jak na internet. Ten dynamicznie zmieniający się obszar wymaga wypracowania dobrych praktyk dla wszystkich jego uczestników. Znam IAB Polska z racji współpracy naszej agencji reklamowej Biuro Podróży Reklamy, która nie tylko była przez 10 lat członkiem tej organizacji, ale również jej dostawcą usług kreatywnych i web-developerskich. Jestem zatem przekonany, że teraz przystępując jako Reach a Blogger skorzystamy również na tej współpracy. Mam nadzieję, że dołożymy naszą cegiełkę w zakresie wypracowania rozwiązań korzystnych dla całej branży influencerskiej w Polsce. Liczymy też na to, że skorzystamy z wiedzy wielu renomowanych agencji, które należą do IAB Polska oraz na to, że uda nam się dotrzeć do jeszcze szerszej grupy odbiorców B2B z naszą platformą https://reachablogger.pl, przez którą zostało zrealizowanych już blisko 18000 współprac między reklamodawcami a influencami. – Robert Sosnowski, CVO, ReachABlogger.pl

W strukturach IAB Polska jest aktualnie zrzeszonych już ponad 230 firm członkowskich, reprezentujących podmioty działające w branży internetowej. Więcej informacji TUTAJ.

Jak przystąpić do IAB Polska?

Czytaj także

Podsumowanie Forum IAB 2023 

Podsumowanie Forum IAB 2023 

Dwa niezwykłe dni Forum IAB 2023 za nami. Podczas konferencji ponad 120 wybitnych ekspertów z dziedziny marketingu, nauki i biznesu podzieliło się strategiami efektywnego prowadzenia biznesu w trudnych czasach. W czasie wydarzenia miał także premierę Raport Strategiczny Internet 2022/2023. Tegoroczna edycja Forum IAB odbyła się w dniach 30-31 maja w warszawskich Złotych Tarasach i tradycyjnie zgromadziła ponad 1000 osób. 

Social Media 2023 – pierwsza edycja raportu Gemius, PBI i IAB Polska już dostępna

Social Media 2023 – pierwsza edycja raportu Gemius, PBI i IAB Polska już dostępna

Charakterystyka użytkowników polskich platform social mediowych, wnikliwy opis najważniejszych graczy oraz przegląd rynku reklamowego mediów społecznościowych. Do rąk czytelników trafiła właśnie pierwsza edycja raportu Social Media 2023, powstałego na bazie danych z badań gemiusAdReal oraz Mediapanel. Raport, który w przekrojowy sposób opisuje polskie social media, jest wynikiem współpracy firmy Gemius z Polskimi Badaniami Internetu oraz Grupą Roboczą Social Media przy IAB Polska.