PZC – właściciel AXON i retargetingOOH.com przystępuje do IAB Polska

09/05/2023
Nową firmą członkowską została grupa PZC - właściciel marek AXON i retargetingOOH.com.

PZC GROUP Sp. z o.o. to firma z backgroundem consulting-marketingowym ze specjalizacją komunikacji mediowej. Oferuje na rynku zaawansowane rozwiązania komunikacji digitalowej o zasięgu globalnym pod markami AXON i retargetingOOH.com, z potencjałem obejmującym 3,1 mld konsumentów na świecie. Zadaniem obu jest maksymalizacja skuteczności komunikacji w przełożeniu na KPIe marketingowe oraz budowa synergii pomiędzy mediami, dzięki wykorzystaniu potencjału danych łączących świat online i offline.

PZC GROUP powstało z ambitną myślą o tworzeniu i dostarczaniu na rynku komunikacji marketingowej rozwiązań dających potencjał skutecznej walki komunikacyjnej dla marek w skali globalnej. AXON i retargetingOOH.com to dwa pierwsze narzędzia w portfolio Spółki skutecznie podążające tą wytyczoną ścieżką.
Dołączenie do IAB to zaszczyt i bardzo ważny krok dla PZC GROUP w strategii realizacji założonych celów rozwojowych Spółki i zarządzanych przez nią brandów AXON i retargetingOOH.com
Dla nas to dołączenie do rodziny firm komunikacji digitalowej, w ramach której planujemy aktywnie uczestniczyć we współtworzeniu rynku w Polsce i wspierać rozwój lokalnego zaplecza narzędziowego na potrzeby komunikacyjne grup mediowych i reklamodawców na rynku polskim i rynkach zagranicznych. – skomentował Piotr Zagórski, Prezes Zarządu

W strukturach IAB Polska jest aktualnie zrzeszonych ponad 230 firm członkowskich, reprezentujących podmioty działające w branży internetowej. 

Jak dołączyć? Znajdź informacje TUTAJ.

 

Czytaj także

Short social video. Nowa publikacja IAB Polska

Short social video. Nowa publikacja IAB Polska

Zapraszamy do pobrania poradnika Short social video przygotowanego przez ekspertów z Grupy Roboczej Social Media IAB Polska. Publikacja zawiera praktyczne porady dotyczące tworzenia tej formy wideo, jej miejsca w strategii mediowej marek, wskaźników efektywnosći oraz aspektów prawnych. W publikacji znajdziemy także szereg case studies oraz komentarze i porady ekspertów.

Patronat IAB Polska: AI Create Warsaw: AI & Creativity

Patronat IAB Polska: AI Create Warsaw: AI & Creativity

AI CREATE to globalna inicjatywa profesjonalistów z całego świata. Została stworzona przez weteranów branży kreatywnej, eventowej oraz produkcyjnej z Hiszpanii i Singapuru. Edycja warszawska zaplanowane na 16 maja posiada patronat honorowy IAB Polska.