PZC – właściciel AXON i retargetingOOH.com przystępuje do IAB Polska

09/05/2023
Nową firmą członkowską została grupa PZC - właściciel marek AXON i retargetingOOH.com.

PZC GROUP Sp. z o.o. to firma z backgroundem consulting-marketingowym ze specjalizacją komunikacji mediowej. Oferuje na rynku zaawansowane rozwiązania komunikacji digitalowej o zasięgu globalnym pod markami AXON i retargetingOOH.com, z potencjałem obejmującym 3,1 mld konsumentów na świecie. Zadaniem obu jest maksymalizacja skuteczności komunikacji w przełożeniu na KPIe marketingowe oraz budowa synergii pomiędzy mediami, dzięki wykorzystaniu potencjału danych łączących świat online i offline.

PZC GROUP powstało z ambitną myślą o tworzeniu i dostarczaniu na rynku komunikacji marketingowej rozwiązań dających potencjał skutecznej walki komunikacyjnej dla marek w skali globalnej. AXON i retargetingOOH.com to dwa pierwsze narzędzia w portfolio Spółki skutecznie podążające tą wytyczoną ścieżką.
Dołączenie do IAB to zaszczyt i bardzo ważny krok dla PZC GROUP w strategii realizacji założonych celów rozwojowych Spółki i zarządzanych przez nią brandów AXON i retargetingOOH.com
Dla nas to dołączenie do rodziny firm komunikacji digitalowej, w ramach której planujemy aktywnie uczestniczyć we współtworzeniu rynku w Polsce i wspierać rozwój lokalnego zaplecza narzędziowego na potrzeby komunikacyjne grup mediowych i reklamodawców na rynku polskim i rynkach zagranicznych. – skomentował Piotr Zagórski, Prezes Zarządu

W strukturach IAB Polska jest aktualnie zrzeszonych ponad 230 firm członkowskich, reprezentujących podmioty działające w branży internetowej. 

Jak dołączyć? Znajdź informacje TUTAJ.

 

Czytaj także

Patronat: WE ARE GAMERS – gaming marketing w praktyce; konferencja tematyczna stacjonarnie w Warszawie

Patronat: WE ARE GAMERS – gaming marketing w praktyce; konferencja tematyczna stacjonarnie w Warszawie

Gaming to mainstream, to nie opinia a fakt. Najnowsze dane potwierdzają rosnące zainteresowanie grami wśród osób praktycznie w każdym wieku; 65% Polaków powyżej 16. roku życia gra w gry przynajmniej raz w tygodniu, a 88% dzieci w przedziale wiekowym 9-15 gra lub ogląda gry wideo. Gaming staje się strategicznym kanałem komunikacji dla marek. IAB Polska jest patronem honorowym wydarzenia.

79% internautów kupuje online. Raport „E-commerce w Polsce 2023” już dostępny

79% internautów kupuje online. Raport „E-commerce w Polsce 2023” już dostępny

Odsetek polskich internautów, którzy kupują online rośnie – obecnie wynosi on 79%. Na polskich stronach zakupy robi 75%, a na zagranicznych – 30%. Po raz pierwszy autorzy raportu przyjrzeli się również zjawisku social-commerce. Jak wynika z danych, za pośrednictwem social mediów kupuje na razie jedynie 19%, nie jest to więc wciąż bardzo popularna forma zakupów. Partnerami merytorycznymi wydania są Polskie Badania Internetu oraz Związek Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska.

Premiera badania kondycji rynku content marketingu w Polsce 2023

Premiera badania kondycji rynku content marketingu w Polsce 2023

Content marketing, badany w Polsce zaledwie od kilku lat, nieustannie zdobywa coraz więcej zwolenników, przekształcając się w istotny element strategii firm. Trzeci z kolei raport Stowarzyszenia Content Marketing Polska rzuca światło na dynamikę tego sektora, jego rosnący potencjał, ale także wyzwania, przed którymi stoi. Już 60% firm deklaruje, że wdrożyło strategię contentmarketingową, ale jednocześnie 57% przyznaje, że nie ma narzędzi do mierzenia jej efektywności. Czy zatem rosnąca inwestycja w content marketing idzie w parze z jego profesjonalizacją? Partnerami badania byli: IAB Polska, SAR, IAA, BCC, SocialPress.