PushPushGo w gronie firm członkowskich IAB Polska

02/18/2022
Do grona firm członkowskich IAB Polska przystąpiła platforma PushPushGo.

PushPushGo to zgodna z RODO platforma do wysyłania powiadomień web i mobile push na urządzenia stacjonarne i mobilne. Pozwala na segmentację i targetowanie, umożliwia automatyzację marketingu (ratowanie porzuconych koszyków, cross i up-selling itp.) i śledzenie analityki. PushPushGo oferuje spersonalizowane pakiety usług, które pozwalają jak najlepiej dopasować się do potrzeb klientów. Współpracuje z firmami z branży e-commerce, wydawniczej, finansowej, telekomunikacyjnej i podróżniczej.

Coraz szybszy rozwój narzędzi do wspierania komunikacji omnichannel jest jednym z głównych trendów marketingowych w ostatnich latach. Do tej grupy zalicza się także powiadomienia push. Coraz więcej firm zdaje sobie sprawę ze skuteczności takich metod docierania do klientów. PushPushGo to jedna z najszybciej rozwijających się platform do wysyłki i automatyzacji notyfikacji push – zarówno web i mobile.
Współpraca w ramach IAB to dla nas wielka przyjemność. Liczymy, że w ramach tej platformy wymiany wiedzy i doświadczeń do spółki z partnerami wypracujemy najlepsze praktyki w marketingu internetowym. Pozwoli nam to wspólnie kształtować rynek w pozytywnym kierunku. – mówi Arkadiusz Gugała, Country Manager Poland, PushPushGo.

W strukturach IAB Polska jest aktualnie zrzeszonych ponad 220 firm członkowskich, reprezentujących podmioty działające w branży internetowej. 

Jak dołączyć? Znajdź informacje TUTAJ.

Czytaj także

Raport Strategiczny Internet 2022/2023 IAB Polska już dostępny

Raport Strategiczny Internet 2022/2023 IAB Polska już dostępny

Przez ostatni rok polska branża komunikacji marketingowej skonfrontowała się z wyzwaniami postpandemicznej rzeczywistości oraz niepewnością geopolityczną i ekonomiczną. Mimo to rynek reklamowy odnotował dwucyfrowy wzrost. Podsumowanie kluczowych wydarzeń i trendów minionego roku oraz prognozy na rok 2023 prezentujemy w opublikowanym właśnie Raporcie Strategicznym Internet 2022/2023. 

Podsumowanie Forum IAB 2023 

Podsumowanie Forum IAB 2023 

Dwa niezwykłe dni Forum IAB 2023 za nami. Podczas konferencji ponad 120 wybitnych ekspertów z dziedziny marketingu, nauki i biznesu podzieliło się strategiami efektywnego prowadzenia biznesu w trudnych czasach. W czasie wydarzenia miał także premierę Raport Strategiczny Internet 2022/2023. Tegoroczna edycja Forum IAB odbyła się w dniach 30-31 maja w warszawskich Złotych Tarasach i tradycyjnie zgromadziła ponad 1000 osób.