PushPushGo w gronie firm członkowskich IAB Polska

02/18/2022
Do grona firm członkowskich IAB Polska przystąpiła platforma PushPushGo.

PushPushGo to zgodna z RODO platforma do wysyłania powiadomień web i mobile push na urządzenia stacjonarne i mobilne. Pozwala na segmentację i targetowanie, umożliwia automatyzację marketingu (ratowanie porzuconych koszyków, cross i up-selling itp.) i śledzenie analityki. PushPushGo oferuje spersonalizowane pakiety usług, które pozwalają jak najlepiej dopasować się do potrzeb klientów. Współpracuje z firmami z branży e-commerce, wydawniczej, finansowej, telekomunikacyjnej i podróżniczej.

Coraz szybszy rozwój narzędzi do wspierania komunikacji omnichannel jest jednym z głównych trendów marketingowych w ostatnich latach. Do tej grupy zalicza się także powiadomienia push. Coraz więcej firm zdaje sobie sprawę ze skuteczności takich metod docierania do klientów. PushPushGo to jedna z najszybciej rozwijających się platform do wysyłki i automatyzacji notyfikacji push – zarówno web i mobile.
Współpraca w ramach IAB to dla nas wielka przyjemność. Liczymy, że w ramach tej platformy wymiany wiedzy i doświadczeń do spółki z partnerami wypracujemy najlepsze praktyki w marketingu internetowym. Pozwoli nam to wspólnie kształtować rynek w pozytywnym kierunku. – mówi Arkadiusz Gugała, Country Manager Poland, PushPushGo.

W strukturach IAB Polska jest aktualnie zrzeszonych ponad 220 firm członkowskich, reprezentujących podmioty działające w branży internetowej. 

Jak dołączyć? Znajdź informacje TUTAJ.

Czytaj także

Patronat IAB: 18. CYBERSEC CEE EXPO & FORUM już w czerwcu

Patronat IAB: 18. CYBERSEC CEE EXPO & FORUM już w czerwcu

CYBERSEC CEE EXPO & FORUM to kluczowe i jedyne w swoim rodzaju wydarzenie dotyczące cyberbezpieczeństwa w Europie. Od 2015 roku CYBERSEC zapewnia przestrzeń do wymiany poglądów, dyskusji i prezentacji dotyczących największych wyzwań stojących nie tylko przed społeczeństwem, ale i światem wirtualnym. IAB Polska po raz kolejny objął patronat honorowy nad wydarzeniem.

Raport Neuroinsight Lab ujawnia: Sztuczna inteligencja na granicy ludzkiej percepcji

Raport Neuroinsight Lab ujawnia: Sztuczna inteligencja na granicy ludzkiej percepcji

Jak mózg człowieka odnajduje się w erze AI? W nowym raporcie „Człowiek vs. AI: Czy AI przekroczyło granice ludzkiej percepcji?” Neuroinsight Lab (by SeeWidely) zgłębia złożoną interakcję między ludzkim poznaniem a sztuczną inteligencją, wykorzystując do tego zaawansowaną neuroTechnologię, w tym EEG i eye-tracking. IAB Polska objął patronat nad tą publikacją.