Przedłużamy termin CALL FOR PAPERS do Forum IAB 2019!

02/13/2019
Jeszcze zdążysz zostać prelegentem Forum IAB 2019. Przedłużamy termin zgłoszeń propozycji wystąpień do 18 lutego.

Jeszcze zdążysz zostać prelegentem Forum IAB 2019. Przedłużamy termin zgłoszeń propozycji wystąpień do 18 lutego.

Nie zdążyłeś wysłać zgłoszenia? Nie miałeś czasu, by dokładnie przemyśleć temat swojego wystąpienia? A może nie jesteś pewien, czy sobie poradzisz? TAK, wciąż czekamy na Ciebie i wciąż masz szansę wystąpić na najbardziej inspirującej konferencji marketingowej w kraju!

Przedłużamy termin CALL FOR PAPERS na Forum IAB 2019 do 18 lutego!

Nie zwlekaj! Zapoznaj się z briefem i wyślij propozycję swojego wystąpienia.

Wyślij zgłoszenie >

 

Czytaj także

Patronat: Konferencja #DataDrivenDOOH już 28 listopada

Patronat: Konferencja #DataDrivenDOOH już 28 listopada

#DataDrivenDOOH to najważniejsze wydarzenie 2023 roku dotyczące rozwoju cyfrowego OOH i jego widowni. Pomiary, definicje, standardy – a wszystko podane w atrakcyjnej formie przez najlepszych ekspertów. W tym roku będziemy rozmawiać o tym, jak w kontekście tego młodego medium definiować i parametryzować widownię – aby spełniać oczekiwania naszych klientów z jednej strony i być pełnoprawnym członkiem cross-mediowego świata reklamy z drugiej. IAB Polska objął konferencję patronatem honorowym.

Ogłaszamy aż 62 nominacje do nagród IAB MIXX Awards 2023

Ogłaszamy aż 62 nominacje do nagród IAB MIXX Awards 2023

Jury IAB MIXX Awards po ocenie 224 zgłoszeń wyłoniło listę nominacji do nagród za najlepsze wykorzystanie środowiska cyfrowego w kampaniach reklamowych. Laureaci zostaną ogłoszeni podczas uroczystej gali 5 grudnia. W tym roku – o złote, srebrne i brązowe statuetki – w 16 kategoriach konkursowych ubiega się 45 kampanii, które uzyskały 62 nominacje do nagród.