PromoTraffic w gronie firm członkowskich IAB Polska

07/20/2023
Do grona firm członkowskich IAB Polska dołączyła agencja PromoTraffic.
PromoTraffic to agencja digital marketingu, wspierająca w kompleksowym budowaniu silnej marki w sieci. Zespół ponad 80 doświadczonych specjalistów, bogate zaplecze technologiczne i zbieranel atami know how pozwala na dostarczenie najwyżej jakości usług, również w zaawansowanych technologicznie obszarach, jak programmatic,czy data warehouse.
Zespół opiera działania na danych, nie zapominając o przemyślanym contencie, co wpływa na sukces projektów, liczne nagrody i wyróżnienia.
Nie od dziś wiadomo,że branża digital marketingu to dynamicznie rozwijające się środowisko. Osoby z nią związane, na co dzień stają przed wyzwaniami ciągłego rozwoju, adaptacji nowych technologii, zmian gospodarczych, czy zmian pokoleniowych. Wierzymy w partnerską współpracę, której efekty pozwalają na budowanie silnych kompetencji, dlatego tak istotne jest dla nas przystąpienie do grona członków IAB. Cieszymy się, że to kolejny krok na etapie rozwoju PromoTraffic i współpracujących z nami firm. Dzielenie się własnym doświadczeniem i wspólny progres to wartości, które na co dzień wpisane są w naszą pracę, dlatego jesteśmy pewni,że to relacja, która wkrótce zaowocuje. – komentuje Michał Smajek – CEO PromoTraffic.

W strukturach IAB Polska jest aktualnie zrzeszonych ponad 230 firm członkowskich, reprezentujących podmioty działające w branży internetowej. 

Jak dołączyć? Znajdź informacje TUTAJ.

Czytaj także

Patronat: WE ARE GAMERS – gaming marketing w praktyce; konferencja tematyczna stacjonarnie w Warszawie

Patronat: WE ARE GAMERS – gaming marketing w praktyce; konferencja tematyczna stacjonarnie w Warszawie

Gaming to mainstream, to nie opinia a fakt. Najnowsze dane potwierdzają rosnące zainteresowanie grami wśród osób praktycznie w każdym wieku; 65% Polaków powyżej 16. roku życia gra w gry przynajmniej raz w tygodniu, a 88% dzieci w przedziale wiekowym 9-15 gra lub ogląda gry wideo. Gaming staje się strategicznym kanałem komunikacji dla marek. IAB Polska jest patronem honorowym wydarzenia.

79% internautów kupuje online. Raport „E-commerce w Polsce 2023” już dostępny

79% internautów kupuje online. Raport „E-commerce w Polsce 2023” już dostępny

Odsetek polskich internautów, którzy kupują online rośnie – obecnie wynosi on 79%. Na polskich stronach zakupy robi 75%, a na zagranicznych – 30%. Po raz pierwszy autorzy raportu przyjrzeli się również zjawisku social-commerce. Jak wynika z danych, za pośrednictwem social mediów kupuje na razie jedynie 19%, nie jest to więc wciąż bardzo popularna forma zakupów. Partnerami merytorycznymi wydania są Polskie Badania Internetu oraz Związek Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska.

Premiera badania kondycji rynku content marketingu w Polsce 2023

Premiera badania kondycji rynku content marketingu w Polsce 2023

Content marketing, badany w Polsce zaledwie od kilku lat, nieustannie zdobywa coraz więcej zwolenników, przekształcając się w istotny element strategii firm. Trzeci z kolei raport Stowarzyszenia Content Marketing Polska rzuca światło na dynamikę tego sektora, jego rosnący potencjał, ale także wyzwania, przed którymi stoi. Już 60% firm deklaruje, że wdrożyło strategię contentmarketingową, ale jednocześnie 57% przyznaje, że nie ma narzędzi do mierzenia jej efektywności. Czy zatem rosnąca inwestycja w content marketing idzie w parze z jego profesjonalizacją? Partnerami badania byli: IAB Polska, SAR, IAA, BCC, SocialPress.