PromoTraffic w gronie firm członkowskich IAB Polska

07/20/2023
Do grona firm członkowskich IAB Polska dołączyła agencja PromoTraffic.
PromoTraffic to agencja digital marketingu, wspierająca w kompleksowym budowaniu silnej marki w sieci. Zespół ponad 80 doświadczonych specjalistów, bogate zaplecze technologiczne i zbieranel atami know how pozwala na dostarczenie najwyżej jakości usług, również w zaawansowanych technologicznie obszarach, jak programmatic,czy data warehouse.
Zespół opiera działania na danych, nie zapominając o przemyślanym contencie, co wpływa na sukces projektów, liczne nagrody i wyróżnienia.
Nie od dziś wiadomo,że branża digital marketingu to dynamicznie rozwijające się środowisko. Osoby z nią związane, na co dzień stają przed wyzwaniami ciągłego rozwoju, adaptacji nowych technologii, zmian gospodarczych, czy zmian pokoleniowych. Wierzymy w partnerską współpracę, której efekty pozwalają na budowanie silnych kompetencji, dlatego tak istotne jest dla nas przystąpienie do grona członków IAB. Cieszymy się, że to kolejny krok na etapie rozwoju PromoTraffic i współpracujących z nami firm. Dzielenie się własnym doświadczeniem i wspólny progres to wartości, które na co dzień wpisane są w naszą pracę, dlatego jesteśmy pewni,że to relacja, która wkrótce zaowocuje. – komentuje Michał Smajek – CEO PromoTraffic.

W strukturach IAB Polska jest aktualnie zrzeszonych ponad 230 firm członkowskich, reprezentujących podmioty działające w branży internetowej. 

Jak dołączyć? Znajdź informacje TUTAJ.

Czytaj także

Raport Strategiczny Internet 2023/2024 IAB Polska już dostępny

Raport Strategiczny Internet 2023/2024 IAB Polska już dostępny

W roku 2023 rynek reklamy cyfrowej w Polsce przyspieszył tempo
rozwojowe w porównaniu do roku wcześniejszego, a jego wartość
zwiększyła się o ponad 870 mln zł, osiągając poziom prawie 7,8 mld zł.
Internet wciąż jest kluczowym motorem napędowym rynku mediów
odpowiadającym w roku 2023 za ponad dwie trzecie wzrostu całego
segmentu komunikacji.

Short social video. Nowa publikacja IAB Polska

Short social video. Nowa publikacja IAB Polska

Zapraszamy do pobrania poradnika Short social video przygotowanego przez ekspertów z Grupy Roboczej Social Media IAB Polska. Publikacja zawiera praktyczne porady dotyczące tworzenia tej formy wideo, jej miejsca w strategii mediowej marek, wskaźników efektywnosći oraz aspektów prawnych. W publikacji znajdziemy także szereg case studies oraz komentarze i porady ekspertów.

Patronat IAB Polska: AI Create Warsaw: AI & Creativity

Patronat IAB Polska: AI Create Warsaw: AI & Creativity

AI CREATE to globalna inicjatywa profesjonalistów z całego świata. Została stworzona przez weteranów branży kreatywnej, eventowej oraz produkcyjnej z Hiszpanii i Singapuru. Edycja warszawska zaplanowane na 16 maja posiada patronat honorowy IAB Polska.