Powstanie nowa specjalność na Collegium Civitas, we współpracy z IAB Polska.

05/08/2019
18 kwietnia 2019 r. w siedzibie Collegium Civitas podpisano umowę o współpracy pomiędzy uczelnią Collegium Civitas a IAB Polska...

18 kwietnia 2019 r. w siedzibie Collegium Civitas podpisano umowę o współpracy pomiędzy uczelnią Collegium Civitas a IAB Polska, na mocy której zostanie utworzona nowa specjalność z zakresu marketingu online.

Program nowej specjalizacji  o nazwie “Marketing internetowy i e-commerce” powstanie na kierunku Zarządzanie na uczelni Collegium Civitas. Specjalność została objęta akredytacją DIMAQ, a wśród wykładowców znajdą się trenerzy posiadający certyfikat.
W tym roku uczelnia rozpoczyna rekrutację na pierwszą edycję studiów realizowanych w nowatorskiej formule tzw. studiów dualnych. Oznacza to, że zajęcia będą odbywały się zarówno na uczelni, jak i w siedzibie IAB Polska.

Współpraca obejmuje zarówno konsultacje merytoryczne, jak i zapewnienie odpowiedniej jakości zajęć praktycznych i staży w firmach z sektora branży internetowej. Połączenie najlepszych standardów kształcenia akademickiego z doświadczeniem i potrzebami pracodawców daje gwarancję, że absolwenci specjalizacji “Marketing internetowy i e-commerce” będą przygotowani do pracy w wielu sektorach Przemysłu 4.0.

Studia są współfinansowane z funduszy Unii Europejskiej w ramach konkursu NCBR.

 

Czytaj także

Social Media 2023 – pierwsza edycja raportu Gemius, PBI i IAB Polska już dostępna

Social Media 2023 – pierwsza edycja raportu Gemius, PBI i IAB Polska już dostępna

Charakterystyka użytkowników polskich platform social mediowych, wnikliwy opis najważniejszych graczy oraz przegląd rynku reklamowego mediów społecznościowych. Do rąk czytelników trafiła właśnie pierwsza edycja raportu Social Media 2023, powstałego na bazie danych z badań gemiusAdReal oraz Mediapanel. Raport, który w przekrojowy sposób opisuje polskie social media, jest wynikiem współpracy firmy Gemius z Polskimi Badaniami Internetu oraz Grupą Roboczą Social Media przy IAB Polska. 

Raport Strategiczny Internet 2022/2023

Raport Strategiczny Internet 2022/2023

W 2022 roku wartość rynku reklamowego online wzrosła o przeszło 615 mln zł, co przełożyło się na dynamikę wzrostu sięgającą 10%. Tym samym rynek osiągnął wartość ponad 6,8 mld zł (badanie IAB Polska/PwC AdEx). Podsumowanie tego roku, analizy ekspertów oraz prognozy dotyczące dynamicznego rozwoju branży internetowej kompleksowo przedstawia najnowszy Raport Strategiczny Internet 2022/2023, wydany przez IAB Polska.