Potrzebujemy Twojej opinii! Rusza pierwsze badanie potrzeb szkoleniowo–rozwojowych w marketingu.

03/16/2020
Sektorowa Rada ds. Kompetencji Sektora Komunikacji Marketingowej zaprasza do udziału w badaniu potrzeb szkoleniowo-rozwojowych, które potrwa do 31 marca br. Skierowane jest do wszystkich, którzy zawodowo związani są z kompetencjami marketingowymi – pracowników sektora SKM oraz działów HR.
Celem badania jest określenie zapotrzebowania na najbardziej pożądane usługi związane z rozwojem kompetencji w branży komunikacji marketingowej. Jego wyniki posłużą m.in. do przygotowania przez Radę Sektorową rekomendacji odnośnie szkoleń dla pracowników tego sektora. Część z rekomendowanych usług otrzyma dofinansowanie ze środków unijnych. 

Do udziału w badaniu zapraszamy wszystkich związanych z kompetencjami w sektorze SKM: 

  • pracowników działów marketingu reklamodawców, agencji oraz domów mediowych – specjalistów, menedżerów, dyrektorów; 
  • osób zajmujących się HR.

Każdy uczestnik badania otrzyma raport z wynikami. 

Ankieta jest anonimowa, a jej wypełnienie zajmie około 1minut.  Badanie potrwa do 31 marca 2020. Serdecznie zapraszamy do udziału!

Czytaj także

Patronat: Konferencja #DataDrivenDOOH już 28 listopada

Patronat: Konferencja #DataDrivenDOOH już 28 listopada

#DataDrivenDOOH to najważniejsze wydarzenie 2023 roku dotyczące rozwoju cyfrowego OOH i jego widowni. Pomiary, definicje, standardy – a wszystko podane w atrakcyjnej formie przez najlepszych ekspertów. W tym roku będziemy rozmawiać o tym, jak w kontekście tego młodego medium definiować i parametryzować widownię – aby spełniać oczekiwania naszych klientów z jednej strony i być pełnoprawnym członkiem cross-mediowego świata reklamy z drugiej. IAB Polska objął konferencję patronatem honorowym.

Ogłaszamy aż 62 nominacje do nagród IAB MIXX Awards 2023

Ogłaszamy aż 62 nominacje do nagród IAB MIXX Awards 2023

Jury IAB MIXX Awards po ocenie 224 zgłoszeń wyłoniło listę nominacji do nagród za najlepsze wykorzystanie środowiska cyfrowego w kampaniach reklamowych. Laureaci zostaną ogłoszeni podczas uroczystej gali 5 grudnia. W tym roku – o złote, srebrne i brązowe statuetki – w 16 kategoriach konkursowych ubiega się 45 kampanii, które uzyskały 62 nominacje do nagród.