Potrzebujemy Twojej opinii! Rusza pierwsze badanie potrzeb szkoleniowo–rozwojowych w marketingu.

03/16/2020
Sektorowa Rada ds. Kompetencji Sektora Komunikacji Marketingowej zaprasza do udziału w badaniu potrzeb szkoleniowo-rozwojowych, które potrwa do 31 marca br. Skierowane jest do wszystkich, którzy zawodowo związani są z kompetencjami marketingowymi – pracowników sektora SKM oraz działów HR.
Celem badania jest określenie zapotrzebowania na najbardziej pożądane usługi związane z rozwojem kompetencji w branży komunikacji marketingowej. Jego wyniki posłużą m.in. do przygotowania przez Radę Sektorową rekomendacji odnośnie szkoleń dla pracowników tego sektora. Część z rekomendowanych usług otrzyma dofinansowanie ze środków unijnych. 

Do udziału w badaniu zapraszamy wszystkich związanych z kompetencjami w sektorze SKM: 

  • pracowników działów marketingu reklamodawców, agencji oraz domów mediowych – specjalistów, menedżerów, dyrektorów; 
  • osób zajmujących się HR.

Każdy uczestnik badania otrzyma raport z wynikami. 

Ankieta jest anonimowa, a jej wypełnienie zajmie około 1minut.  Badanie potrwa do 31 marca 2020. Serdecznie zapraszamy do udziału!

Czytaj także

Raport Strategiczny Internet 2022/2023 IAB Polska już dostępny

Raport Strategiczny Internet 2022/2023 IAB Polska już dostępny

Przez ostatni rok polska branża komunikacji marketingowej skonfrontowała się z wyzwaniami postpandemicznej rzeczywistości oraz niepewnością geopolityczną i ekonomiczną. Mimo to rynek reklamowy odnotował dwucyfrowy wzrost. Podsumowanie kluczowych wydarzeń i trendów minionego roku oraz prognozy na rok 2023 prezentujemy w opublikowanym właśnie Raporcie Strategicznym Internet 2022/2023. 

Podsumowanie Forum IAB 2023 

Podsumowanie Forum IAB 2023 

Dwa niezwykłe dni Forum IAB 2023 za nami. Podczas konferencji ponad 120 wybitnych ekspertów z dziedziny marketingu, nauki i biznesu podzieliło się strategiami efektywnego prowadzenia biznesu w trudnych czasach. W czasie wydarzenia miał także premierę Raport Strategiczny Internet 2022/2023. Tegoroczna edycja Forum IAB odbyła się w dniach 30-31 maja w warszawskich Złotych Tarasach i tradycyjnie zgromadziła ponad 1000 osób.