Podcast IAB Europe “LoveAudio: The State of Programmatic Streaming”.

11/04/2020
10 listopada zapraszamy na podcast na temat streamingu programmatic organizowanego przez IAB Europe.

Cały świat dostosowuje się właśnie nowej rzeczywistości. Dlatego też obecnie ważniejsze niż kiedykolwiek jest to, aby zadbać o odpowiedni wizerunek i komunikację marki.

Jakie informacje na temat trendów streamingu programmatic możemy zaoferować, abyś mógł podejmować właściwe decyzje zakupowe? Jak możemy pomóc graczom z branży reklamowej przewidzieć, jak może wyglądać transmisja strumieniowa za kilka miesięcy?

Aby się tego dowiedzieć, dołącz do webinarium “LoveAudio: The State of Programmatic Streaming” z Clementiną Piazza, Automation Lead UK w Spotify i Evangelią Samouris, Media Trader w L’Oreal.

Bezpłatna rejestracja tutaj >>

Czytaj także

Aż 8 europejskich nagród IAB MIXX Awards i Reasearch Awards dla polskich firm

Aż 8 europejskich nagród IAB MIXX Awards i Reasearch Awards dla polskich firm

23 maja 2023 podczas flagowej konferencji IAB Europe – Interact zostały rozdane europejskie nagrody za najlepsze digitalowe kampanie i projekty badawcze. Polskie firmy otrzymały aż 5 statuetek European MIXX Awards 2023! Gratulujemy: Sanofi, PHD Poland, Publicis Groupe, Unilever, Mindshare Poland, GONG & ING Bank Śląski. Gatulujemy równiez agencjom badawczym Nielsen i Kantar, które łącznie otrzymały 3 statuetki w IAB European Reasaerch Awards. 

CMC MEDIA dołącza do firm członkowskich IAB Polska

CMC MEDIA dołącza do firm członkowskich IAB Polska

Do grona firm członkowskich IAB Polska przystępuje CMC MEDIA specjalizuąca się w dostarczaniu kompleksowego wsparcia technicznego i biznesowego dla lokalnych wydawców prasy, radia i serwisów internetowych.