Patronat: Twój pierwszy milion ze strategią SEO&Content — jak monetyzować działania marketingowe w biznesie | Darmowy webinar

09/20/2023
Cube Group & SEMSTORM & WhitePress zapraszają na bezpłatny webinar. Chcesz poznać genialne sposoby na zwiększenie sprzedaży dzięki działaniom SEO&Contentu? Już 27 września o 10:00 zarezerwuj swój czas w kalendarzu na bezpłatny webinar organizowany przez Cube Group, SEMSTORM i WhitePress. Zebraliśmy ekspertów z branży, którzy podzielą się swoją wiedzą na temat monetyzowania działań marketingowych. Jesteśmy patronem honorowym wydarzenia.

Webinar skierowany jest do właścicieli e-commerców, dyrektorów/managerów/pasjonatów marketingu, brand managerów i nie tylko. Podczas webinaru eksperci będą chcieli udowodnić, że dzięki działaniom SEO i Contentu można zarabiać.

To wydarzenie posiada akredytację DIMAQ, co oznacza, że posiadacze certyfikatu DIMAQ mogą otrzymać punkty recertyfikacyjne za udział. DIMAQ jest międzynarodowym standardem kwalifikacji digital marketingowych dostępnym w Polsce oraz 8 innych europejskich krajach.

Prelegenci:

 • Michał Pustuł, Head of SEO w Cube Group
 • Emilia Radecka, Head of Content w Cube Group
 • Adrian Andrzejczyk, Head of Analytics w Cube Group
 • Milena Majchrzak, CEO & Content Marketing Evangelist w SEMSTORM
 • Agata Gruszka, International SEO Manager w WhitePress

Prowadzący webinar:

 • Mateusz Nić, Client Service Director w Cube Group. Prowadzący poprowadzi również panel dyskusyjny ze wszystkimi ekspertami.

Poznaj tematy prelegentów:

 • Nie daj się ograniczać schematami! Jak SEO może napędzać Twoją strategię marketingową?
 • Nie pytaj, ile wydasz na content, tylko ile na nim zarobisz. O strategiach sprzedażowych napędzanych treścią
 • Dlaczego 90% firm ignoruje analitykę i traci na content marketingu. Zaawansowane targetowanie GA4, raportowanie i analiza
 • Analiza konkurencji, która wytycza kierunek działań w wyszukiwarkach
 • Oszczędzaj czas dzięki wykorzystaniu AI w SEO

6 darmowych bonusów do zdobycia podczas webinaru:

Dla uczestników webinaru partnerzy wydarzenia przygotowali merytoryczne bonusy do zdobycia:

1. Przedpremierowo ebook „Zbuduj skuteczną strategię Brandformance krok po kroku.” Autorami są eksperci z Cube Group i SEMSTORM. Odbierz ebook od razu przy rejestracji na webinar.

2. Najnowsza książka Łukasza Kosuniaka z autografem, „Marketing Automation krok po kroku.”

3. Bilet na SEO Vibes w Budapeszcie. Międzynarodowa konferencja organizowana przez WhitePress® w Budapeszcie. Na uczestników czeka ogromna dawka wiedzy od światowej klasy prelegentów na temat globalnych trendów w SEO.

4. „SEO Marketing” – książka jednego z prelegentów wydarzenia Adriana Andrzejczyka.

5. Voucher do narzędzia SEMSTORM – podczas webinaru będzie można zdobyć voucher na pakiet Premium dla nowych użytkowników, a dla istniejących 25% zniżki na dowolny pakiet.

6. Dostęp do narzędzia Newspoint. Podczas webinaru będziemy rozdawać specjalny kod do narzędzia, które pozwala monitorować media.

Dołącz do nas! I Zarejestruj się już dziś

To wydarzenie posiada akredytację DIMAQ

Kiedy: 27 września, start: godzina 10:00

Gdzie: Online Rejestracja i więcej informacji na stronie: Webinar – Twój pierwszy milion ze strategią SEO&Content! (cubegroup.pl)

Organizatorzy: Cube Group

Partnerzy: SEMSTORM, WhitePress

Patronat honorowy: IAB Polska, DIMAQ

Patronat medialny: Marketer+, E-commerce w Praktyce, NEWSPOINT.

Czytaj także

Patronat: Konferencja #DataDrivenDOOH już 28 listopada

Patronat: Konferencja #DataDrivenDOOH już 28 listopada

#DataDrivenDOOH to najważniejsze wydarzenie 2023 roku dotyczące rozwoju cyfrowego OOH i jego widowni. Pomiary, definicje, standardy – a wszystko podane w atrakcyjnej formie przez najlepszych ekspertów. W tym roku będziemy rozmawiać o tym, jak w kontekście tego młodego medium definiować i parametryzować widownię – aby spełniać oczekiwania naszych klientów z jednej strony i być pełnoprawnym członkiem cross-mediowego świata reklamy z drugiej. IAB Polska objął konferencję patronatem honorowym.

Ogłaszamy aż 62 nominacje do nagród IAB MIXX Awards 2023

Ogłaszamy aż 62 nominacje do nagród IAB MIXX Awards 2023

Jury IAB MIXX Awards po ocenie 224 zgłoszeń wyłoniło listę nominacji do nagród za najlepsze wykorzystanie środowiska cyfrowego w kampaniach reklamowych. Laureaci zostaną ogłoszeni podczas uroczystej gali 5 grudnia. W tym roku – o złote, srebrne i brązowe statuetki – w 16 kategoriach konkursowych ubiega się 45 kampanii, które uzyskały 62 nominacje do nagród.