Patronat: Twój pierwszy milion ze strategią SEO&Content — jak monetyzować działania marketingowe w biznesie | Darmowy webinar

09/20/2023
Cube Group & SEMSTORM & WhitePress zapraszają na bezpłatny webinar. Chcesz poznać genialne sposoby na zwiększenie sprzedaży dzięki działaniom SEO&Contentu? Już 27 września o 10:00 zarezerwuj swój czas w kalendarzu na bezpłatny webinar organizowany przez Cube Group, SEMSTORM i WhitePress. Zebraliśmy ekspertów z branży, którzy podzielą się swoją wiedzą na temat monetyzowania działań marketingowych. Jesteśmy patronem honorowym wydarzenia.

Webinar skierowany jest do właścicieli e-commerców, dyrektorów/managerów/pasjonatów marketingu, brand managerów i nie tylko. Podczas webinaru eksperci będą chcieli udowodnić, że dzięki działaniom SEO i Contentu można zarabiać.

To wydarzenie posiada akredytację DIMAQ, co oznacza, że posiadacze certyfikatu DIMAQ mogą otrzymać punkty recertyfikacyjne za udział. DIMAQ jest międzynarodowym standardem kwalifikacji digital marketingowych dostępnym w Polsce oraz 8 innych europejskich krajach.

Prelegenci:

 • Michał Pustuł, Head of SEO w Cube Group
 • Emilia Radecka, Head of Content w Cube Group
 • Adrian Andrzejczyk, Head of Analytics w Cube Group
 • Milena Majchrzak, CEO & Content Marketing Evangelist w SEMSTORM
 • Agata Gruszka, International SEO Manager w WhitePress

Prowadzący webinar:

 • Mateusz Nić, Client Service Director w Cube Group. Prowadzący poprowadzi również panel dyskusyjny ze wszystkimi ekspertami.

Poznaj tematy prelegentów:

 • Nie daj się ograniczać schematami! Jak SEO może napędzać Twoją strategię marketingową?
 • Nie pytaj, ile wydasz na content, tylko ile na nim zarobisz. O strategiach sprzedażowych napędzanych treścią
 • Dlaczego 90% firm ignoruje analitykę i traci na content marketingu. Zaawansowane targetowanie GA4, raportowanie i analiza
 • Analiza konkurencji, która wytycza kierunek działań w wyszukiwarkach
 • Oszczędzaj czas dzięki wykorzystaniu AI w SEO

6 darmowych bonusów do zdobycia podczas webinaru:

Dla uczestników webinaru partnerzy wydarzenia przygotowali merytoryczne bonusy do zdobycia:

1. Przedpremierowo ebook „Zbuduj skuteczną strategię Brandformance krok po kroku.” Autorami są eksperci z Cube Group i SEMSTORM. Odbierz ebook od razu przy rejestracji na webinar.

2. Najnowsza książka Łukasza Kosuniaka z autografem, „Marketing Automation krok po kroku.”

3. Bilet na SEO Vibes w Budapeszcie. Międzynarodowa konferencja organizowana przez WhitePress® w Budapeszcie. Na uczestników czeka ogromna dawka wiedzy od światowej klasy prelegentów na temat globalnych trendów w SEO.

4. „SEO Marketing” – książka jednego z prelegentów wydarzenia Adriana Andrzejczyka.

5. Voucher do narzędzia SEMSTORM – podczas webinaru będzie można zdobyć voucher na pakiet Premium dla nowych użytkowników, a dla istniejących 25% zniżki na dowolny pakiet.

6. Dostęp do narzędzia Newspoint. Podczas webinaru będziemy rozdawać specjalny kod do narzędzia, które pozwala monitorować media.

Dołącz do nas! I Zarejestruj się już dziś

To wydarzenie posiada akredytację DIMAQ

Kiedy: 27 września, start: godzina 10:00

Gdzie: Online Rejestracja i więcej informacji na stronie: Webinar – Twój pierwszy milion ze strategią SEO&Content! (cubegroup.pl)

Organizatorzy: Cube Group

Partnerzy: SEMSTORM, WhitePress

Patronat honorowy: IAB Polska, DIMAQ

Patronat medialny: Marketer+, E-commerce w Praktyce, NEWSPOINT.

Czytaj także

Short social video. Nowa publikacja IAB Polska

Short social video. Nowa publikacja IAB Polska

Zapraszamy do pobrania poradnika Short social video przygotowanego przez ekspertów z Grupy Roboczej Social Media IAB Polska. Publikacja zawiera praktyczne porady dotyczące tworzenia tej formy wideo, jej miejsca w strategii mediowej marek, wskaźników efektywnosći oraz aspektów prawnych. W publikacji znajdziemy także szereg case studies oraz komentarze i porady ekspertów.

Patronat IAB Polska: AI Create Warsaw: AI & Creativity

Patronat IAB Polska: AI Create Warsaw: AI & Creativity

AI CREATE to globalna inicjatywa profesjonalistów z całego świata. Została stworzona przez weteranów branży kreatywnej, eventowej oraz produkcyjnej z Hiszpanii i Singapuru. Edycja warszawska zaplanowane na 16 maja posiada patronat honorowy IAB Polska.