Patronat: Pro Experts Days

09/20/2023
Pro Experts Days to wydarzenie organizowane przez ekspertów branży digital marketingu, kierowane do środowiska marketingowego i biznesowego. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął IAB Polska.

W krakowskim centrum konferencyjnym CKF 13 spotykają się osoby zarządzające markami, marketingiem i e-Commerce z różnorodnych branż.
Najbliższa edycja to 2 sceny tematyczne i kilkanaście prelekcji na temat najnowszych trendów i wyzwań, z jakimi mierzy się świat digital.
Wśród poruszanych tematów m.in. Data Warehouse, GA4, ekspansja zagraniczna, silny brand, kreatywny marketing, czy Programmatic.

Wydarzenie jest bezpłatne, ale obowiązują zapisy.
Organizatorzy zastrzegają ograniczoną liczbę miejsc.
Więcej informacji na stronie: https://promotraffic.pl/pro-experts-days

Czytaj także

Patronat: Konferencja #DataDrivenDOOH już 28 listopada

Patronat: Konferencja #DataDrivenDOOH już 28 listopada

#DataDrivenDOOH to najważniejsze wydarzenie 2023 roku dotyczące rozwoju cyfrowego OOH i jego widowni. Pomiary, definicje, standardy – a wszystko podane w atrakcyjnej formie przez najlepszych ekspertów. W tym roku będziemy rozmawiać o tym, jak w kontekście tego młodego medium definiować i parametryzować widownię – aby spełniać oczekiwania naszych klientów z jednej strony i być pełnoprawnym członkiem cross-mediowego świata reklamy z drugiej. IAB Polska objął konferencję patronatem honorowym.

Ogłaszamy aż 62 nominacje do nagród IAB MIXX Awards 2023

Ogłaszamy aż 62 nominacje do nagród IAB MIXX Awards 2023

Jury IAB MIXX Awards po ocenie 224 zgłoszeń wyłoniło listę nominacji do nagród za najlepsze wykorzystanie środowiska cyfrowego w kampaniach reklamowych. Laureaci zostaną ogłoszeni podczas uroczystej gali 5 grudnia. W tym roku – o złote, srebrne i brązowe statuetki – w 16 kategoriach konkursowych ubiega się 45 kampanii, które uzyskały 62 nominacje do nagród.