Patronat: Pro Experts Days

09/20/2023
Pro Experts Days to wydarzenie organizowane przez ekspertów branży digital marketingu, kierowane do środowiska marketingowego i biznesowego. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął IAB Polska.

W krakowskim centrum konferencyjnym CKF 13 spotykają się osoby zarządzające markami, marketingiem i e-Commerce z różnorodnych branż.
Najbliższa edycja to 2 sceny tematyczne i kilkanaście prelekcji na temat najnowszych trendów i wyzwań, z jakimi mierzy się świat digital.
Wśród poruszanych tematów m.in. Data Warehouse, GA4, ekspansja zagraniczna, silny brand, kreatywny marketing, czy Programmatic.

Wydarzenie jest bezpłatne, ale obowiązują zapisy.
Organizatorzy zastrzegają ograniczoną liczbę miejsc.
Więcej informacji na stronie: https://promotraffic.pl/pro-experts-days

Czytaj także

Short social video. Nowa publikacja IAB Polska

Short social video. Nowa publikacja IAB Polska

Zapraszamy do pobrania poradnika Short social video przygotowanego przez ekspertów z Grupy Roboczej Social Media IAB Polska. Publikacja zawiera praktyczne porady dotyczące tworzenia tej formy wideo, jej miejsca w strategii mediowej marek, wskaźników efektywnosći oraz aspektów prawnych. W publikacji znajdziemy także szereg case studies oraz komentarze i porady ekspertów.

Patronat IAB Polska: AI Create Warsaw: AI & Creativity

Patronat IAB Polska: AI Create Warsaw: AI & Creativity

AI CREATE to globalna inicjatywa profesjonalistów z całego świata. Została stworzona przez weteranów branży kreatywnej, eventowej oraz produkcyjnej z Hiszpanii i Singapuru. Edycja warszawska zaplanowane na 16 maja posiada patronat honorowy IAB Polska.