Patronat: Orion Woman – czym jest nowy projekt dla kobiet?

09/08/2023
Nadchodzi Orion Woman. Pierwszy event, który IAB Polska objął patronatem honorowym, odbędzie się już 28 września 2023 roku. Na czym polega projekt i dlaczego warto wziąć w nim udział?

Czym jest Orion Woman?

Pomysłodawczynią Orion Woman jest COO Orion Media Group Magdalena Żmuda. Inicjatywa ma na celu zbudowanie wspierającej i silnej społeczności kobiet zajmujących się digital marketingiem.

W ramach projektu będzie można poznać mnóstwo inspirujących członkiń biznesu, zbudować nowe relacje i wzajemnie się motywować. Orion Woman ma być przestrzenią sprzyjającą zarówno sukcesom zawodowym, jak i osobistym.

Jak będzie wyglądać pierwszy event?

Nadchodzący event w centrum Warszawy rozpocznie się od rejestracji i czasu na kawę. Następnie pomysłodawczyni projektu opowie o jego celach i idei. Kolejna część programu to panel dyskusyjny, w którym porozmawiają ze sobą:

  • Anna Garwolińska – Dyrektorka ds. Inicjatyw i Relacji Członkowskich, Związek Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska;
  • Wiktoria Kwiatkowska – Digital Media Director nowej marki na rynku;
  • Magdalena Tyszkiewicz – Chief Knowledge Officer, Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR.
  • Anna Tkaczyk – Partnerka Zarządzająca w Grupie Digitalowej Whites

Później uczestniczki wezmą udział w warsztatach integracyjnych, a po nich będą mogły poświęcić czas na swobodne rozmowy z koleżankami z branży. Bilety są już w sprzedaży na stronie https://orionwoman.pl/.

Gdzie? STUDIO8, Krakowskie Przedmieście 79, Warszawa

Kiedy? 28 września 2023, godzina 17:00.

Dlaczego warto tam być?

Warto wziąć udział w wydarzeniu, ponieważ to pierwsza tego typu inicjatywa z ogromnym potencjałem. To szansa na nawiązanie wartościowych znajomości i poszerzenie wiedzy w zakresie digital marketingu.

Uczestniczki będą dzielić się swoimi doświadczeniami, a także wyzwaniami w życiu zawodowym i prywatnym. To idealna okazja do poszukiwania inspiracji i kształtowania pewności siebie.

Orion Woman stanowi przestrzeń do budowania wartościowej przyszłości kobiet w digital marketingu. Niezależnie od stanowiska ani dotychczasowej drogi zawodowej koniecznie trzeba tam być!

Czytaj także

Patronat: WE ARE GAMERS – gaming marketing w praktyce; konferencja tematyczna stacjonarnie w Warszawie

Patronat: WE ARE GAMERS – gaming marketing w praktyce; konferencja tematyczna stacjonarnie w Warszawie

Gaming to mainstream, to nie opinia a fakt. Najnowsze dane potwierdzają rosnące zainteresowanie grami wśród osób praktycznie w każdym wieku; 65% Polaków powyżej 16. roku życia gra w gry przynajmniej raz w tygodniu, a 88% dzieci w przedziale wiekowym 9-15 gra lub ogląda gry wideo. Gaming staje się strategicznym kanałem komunikacji dla marek. IAB Polska jest patronem honorowym wydarzenia.

79% internautów kupuje online. Raport „E-commerce w Polsce 2023” już dostępny

79% internautów kupuje online. Raport „E-commerce w Polsce 2023” już dostępny

Odsetek polskich internautów, którzy kupują online rośnie – obecnie wynosi on 79%. Na polskich stronach zakupy robi 75%, a na zagranicznych – 30%. Po raz pierwszy autorzy raportu przyjrzeli się również zjawisku social-commerce. Jak wynika z danych, za pośrednictwem social mediów kupuje na razie jedynie 19%, nie jest to więc wciąż bardzo popularna forma zakupów. Partnerami merytorycznymi wydania są Polskie Badania Internetu oraz Związek Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska.

Premiera badania kondycji rynku content marketingu w Polsce 2023

Premiera badania kondycji rynku content marketingu w Polsce 2023

Content marketing, badany w Polsce zaledwie od kilku lat, nieustannie zdobywa coraz więcej zwolenników, przekształcając się w istotny element strategii firm. Trzeci z kolei raport Stowarzyszenia Content Marketing Polska rzuca światło na dynamikę tego sektora, jego rosnący potencjał, ale także wyzwania, przed którymi stoi. Już 60% firm deklaruje, że wdrożyło strategię contentmarketingową, ale jednocześnie 57% przyznaje, że nie ma narzędzi do mierzenia jej efektywności. Czy zatem rosnąca inwestycja w content marketing idzie w parze z jego profesjonalizacją? Partnerami badania byli: IAB Polska, SAR, IAA, BCC, SocialPress.