Patronat: Orion Woman – czym jest nowy projekt dla kobiet?

09/08/2023
Nadchodzi Orion Woman. Pierwszy event, który IAB Polska objął patronatem honorowym, odbędzie się już 28 września 2023 roku. Na czym polega projekt i dlaczego warto wziąć w nim udział?

Czym jest Orion Woman?

Pomysłodawczynią Orion Woman jest COO Orion Media Group Magdalena Żmuda. Inicjatywa ma na celu zbudowanie wspierającej i silnej społeczności kobiet zajmujących się digital marketingiem.

W ramach projektu będzie można poznać mnóstwo inspirujących członkiń biznesu, zbudować nowe relacje i wzajemnie się motywować. Orion Woman ma być przestrzenią sprzyjającą zarówno sukcesom zawodowym, jak i osobistym.

Jak będzie wyglądać pierwszy event?

Nadchodzący event w centrum Warszawy rozpocznie się od rejestracji i czasu na kawę. Następnie pomysłodawczyni projektu opowie o jego celach i idei. Kolejna część programu to panel dyskusyjny, w którym porozmawiają ze sobą:

  • Anna Garwolińska – Dyrektorka ds. Inicjatyw i Relacji Członkowskich, Związek Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska;
  • Wiktoria Kwiatkowska – Digital Media Director nowej marki na rynku;
  • Magdalena Tyszkiewicz – Chief Knowledge Officer, Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR.
  • Anna Tkaczyk – Partnerka Zarządzająca w Grupie Digitalowej Whites

Później uczestniczki wezmą udział w warsztatach integracyjnych, a po nich będą mogły poświęcić czas na swobodne rozmowy z koleżankami z branży. Bilety są już w sprzedaży na stronie https://orionwoman.pl/.

Gdzie? STUDIO8, Krakowskie Przedmieście 79, Warszawa

Kiedy? 28 września 2023, godzina 17:00.

Dlaczego warto tam być?

Warto wziąć udział w wydarzeniu, ponieważ to pierwsza tego typu inicjatywa z ogromnym potencjałem. To szansa na nawiązanie wartościowych znajomości i poszerzenie wiedzy w zakresie digital marketingu.

Uczestniczki będą dzielić się swoimi doświadczeniami, a także wyzwaniami w życiu zawodowym i prywatnym. To idealna okazja do poszukiwania inspiracji i kształtowania pewności siebie.

Orion Woman stanowi przestrzeń do budowania wartościowej przyszłości kobiet w digital marketingu. Niezależnie od stanowiska ani dotychczasowej drogi zawodowej koniecznie trzeba tam być!

Czytaj także

Short social video. Nowa publikacja IAB Polska

Short social video. Nowa publikacja IAB Polska

Zapraszamy do pobrania poradnika Short social video przygotowanego przez ekspertów z Grupy Roboczej Social Media IAB Polska. Publikacja zawiera praktyczne porady dotyczące tworzenia tej formy wideo, jej miejsca w strategii mediowej marek, wskaźników efektywnosći oraz aspektów prawnych. W publikacji znajdziemy także szereg case studies oraz komentarze i porady ekspertów.

Patronat IAB Polska: AI Create Warsaw: AI & Creativity

Patronat IAB Polska: AI Create Warsaw: AI & Creativity

AI CREATE to globalna inicjatywa profesjonalistów z całego świata. Została stworzona przez weteranów branży kreatywnej, eventowej oraz produkcyjnej z Hiszpanii i Singapuru. Edycja warszawska zaplanowane na 16 maja posiada patronat honorowy IAB Polska.