Patronat: InCommerce x TikTok

08/31/2023
Według raportu „Social Media 2023” przygotowanego przez Gemius, Polskie Badania Internetu oraz IAB Polska z TikToka korzysta co trzeci Polak. Co więcej: już teraz osoby powyżej 35 roku życia stanowią ponad 50 % wszystkich użytkowników TikToka, a średni czas, jaki spędzają na tej platformie wynosi powyżej 50 minut dziennie. Jak widzisz: TikTok to łakomy kąsek!

Jak wykorzystać potencjał najszybciej rozwijającej się platformy cyfrowej ostatniej dekady w budowaniu strategii marketingowej e-commerce?

Tego dowiesz się 7 września w kinie Muranów podczas InCommerce x TikTok. IAB Polska jest patronem honorowym wydarzenia.

Wraz z Klaudią Halejcio (https://www.tiktok.com/@klaudiahalejcio), Adamem Mirkiem (https://www.tiktok.com/@adam_mirek), Iwoną Czopek (Bielenda), Zuzą Ledworowską (Lettly), Aleksandrą Sidorowska (Precious Content), Sebastianem Puchałą (Sempai), Justyną Pliś (AtomStore) i Judytą Kokoszkiewicz (Kohai) oraz silną ekipą z TikToka: Sebastianem Szmigielskim, Aleksandrą Kołodziej i Joanną Nowak, pokażemy Ci, jak zamienić rozrywkę w… okazję do e-zakupów! ????

Co wyróżnia InCommerce x TikTok?

  • ZERO teorii, sama PRAKTYCZNA e-commerce’owa WIEDZA!
  • Na uczestników czekają konkursy z cennymi nagrodami ufundowanymi przez TikToka (w tym kupony na TikTok Ads o wartości 2.000 zł!).
  • Po części wypełnionej wiedzą, zapraszamy Cię na networking w pięknych wnętrzach Kina Muranów.

Do kogo szczególnie kierujemy InCommerce x TikTok?

  • do firm, które już działają na TikToku i chcą zwiększyć zasięg swojego kanału
  • do e-commerców, które szukają alternatywnego źródła ruchu w social media
  • do marek, którym zależy na zaangażowaniu swojej społeczności

InCommerce x TikTok objęte jest akredytacją DIMAQ, co oznacza, że uczestnicząc w nim posiadacze certyfikatów otrzymują punkty recertyfikacyjne:

  • uczestnik: 8 punktów,
  • prelegent: 30 punktów.Bilet na InCommerce kosztuje tyle, co bilet na dobry film – 26 zł.
  • Bilety kupisz na: https://app.evenea.pl/event/incommerce-x-tiktok/
  • Pula biletów ograniczona!

Wpływy ze sprzedaży biletów zostaną przekazane Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę na działania w zakresie bezpieczeństwa dzieci i młodzieży w internecie.

Do zobaczenia 7 września w Kinie Muranów!

InCommerce x TikTok / InCommerce No. 20

Kiedy: 7 września, start: godzina 13:00
Gdzie: Kino Muranów, Warszawa
Więcej informacji na stronie: www.incommerce.camp
Bilety: https://app.evenea.pl/event/incommerce-x-tiktok/

Organizatorzy: Sempai, AtomStore
Partner Strategiczny: TikTok
Partnerzy: Bielenda, TaniaKsiazka.pl
Patronat honorowy: IAB Polska, Izba Gospodarki Elektronicznej
Patronat medialny: ekomercyjnie, Sprawny Marketing, Marketer+, E-commerce w Praktyce

Czytaj także

Patronat: WE ARE GAMERS – gaming marketing w praktyce; konferencja tematyczna stacjonarnie w Warszawie

Patronat: WE ARE GAMERS – gaming marketing w praktyce; konferencja tematyczna stacjonarnie w Warszawie

Gaming to mainstream, to nie opinia a fakt. Najnowsze dane potwierdzają rosnące zainteresowanie grami wśród osób praktycznie w każdym wieku; 65% Polaków powyżej 16. roku życia gra w gry przynajmniej raz w tygodniu, a 88% dzieci w przedziale wiekowym 9-15 gra lub ogląda gry wideo. Gaming staje się strategicznym kanałem komunikacji dla marek. IAB Polska jest patronem honorowym wydarzenia.

79% internautów kupuje online. Raport „E-commerce w Polsce 2023” już dostępny

79% internautów kupuje online. Raport „E-commerce w Polsce 2023” już dostępny

Odsetek polskich internautów, którzy kupują online rośnie – obecnie wynosi on 79%. Na polskich stronach zakupy robi 75%, a na zagranicznych – 30%. Po raz pierwszy autorzy raportu przyjrzeli się również zjawisku social-commerce. Jak wynika z danych, za pośrednictwem social mediów kupuje na razie jedynie 19%, nie jest to więc wciąż bardzo popularna forma zakupów. Partnerami merytorycznymi wydania są Polskie Badania Internetu oraz Związek Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska.

Premiera badania kondycji rynku content marketingu w Polsce 2023

Premiera badania kondycji rynku content marketingu w Polsce 2023

Content marketing, badany w Polsce zaledwie od kilku lat, nieustannie zdobywa coraz więcej zwolenników, przekształcając się w istotny element strategii firm. Trzeci z kolei raport Stowarzyszenia Content Marketing Polska rzuca światło na dynamikę tego sektora, jego rosnący potencjał, ale także wyzwania, przed którymi stoi. Już 60% firm deklaruje, że wdrożyło strategię contentmarketingową, ale jednocześnie 57% przyznaje, że nie ma narzędzi do mierzenia jej efektywności. Czy zatem rosnąca inwestycja w content marketing idzie w parze z jego profesjonalizacją? Partnerami badania byli: IAB Polska, SAR, IAA, BCC, SocialPress.