Patronat: Ideo Force organizuje 7. edycję Konferencji Lunch z e-commerce!

09/01/2023
Agencja e-marketingu i e-commerce Ideo Force organizuje 7. edycję Konferencji Lunch z e-commerce, która tym razem odbędzie się pod hasłem: „Sprzedaż rośnie w nas! O maksymalizacji zysków w czasach (do) BANI okiem ekspertów branży e-commerce”. Wydarzenie odbędzie się już 8 września w Warszawie. IAB Polska objąłem wydarzenie patronatem honorowym.

Sprzedaż w erze (do) BANI

Kiedy w maju 2022 roku, Ideo Force organizowało 5. edycję Konferencji, funkcjonowaliśmy jeszcze w czasach VUCA. Dzisiaj znajdujemy się w podobnej, choć już nowej rzeczywistości biznesowej, funkcjonując w świecie, określanym akronimem BANI.

BANI to czasy kruche, niespokojne, nieliniowe i niezrozumiałe, na które w biznesie, sztuką jest znaleźć właściwą odpowiedź. Na kruchość można odpowiedzieć odpornością, na niepokój – uwagą, na nieliniowość – adaptacją, a na niezrozumienie – przejrzystością i intuicją.

To właśnie w takich aspektach, trzeba myśleć o prowadzeniu biznesu w dzisiejszej rzeczywistości. Z racji na jej złożoność oraz mnogość zmian na rynku, wynikających np. z nowych trendów obserwujemy, że właściciele e-commerce, coraz częściej szukają innowacyjnych rozwiązań, maksymalizujących sprzedaż w sklepach internetowych. To właśnie z myślą o realnych potrzebach przedstawicieli e-handlu, organizowana jest 7. edycja Konferencji Lunch z e-commerce.

Konferencja Lunch z e-commerce – dlaczego warto wziąć udział?

Udział w wydarzeniu to możliwość wysłuchania merytorycznych i zagrzewających prelekcji czołowych ekspertów z branży e-commerce. To 100% aktualnej i praktycznej wiedzy od specjalistów, którzy podzielą się skutecznymi praktykami, które będzie można wykorzystać we własnym e-biznesie.

Uczestnicy wydarzenia otrzymają nie tylko potężną dawkę informacji, ale też inspiracji. Konferencja to solidna porcja wiedzy o nowych trendach i innowacjach, których stosowanie może wspierać utrzymanie konkurencyjności w branży e-handlu. Konferencja będzie także doskonałą okazją do networkingu wśród otwartej społeczności, wymiany know-how i nawiązania nowych kontaktów biznesowych.

Wydarzenie organizowane jest z myślą o:

 • Właścicielach e-commerce, którzy chcą odkryć potencjał marketingu internetowego w swojej firmie.
 • Prezesach Zarządu, poszukujących eksperckiej wiedzy, inspiracji i skutecznych rozwiązań maksymalizujących sprzedaż w e-biznesie.
 • Przedstawicielach kadry zarządzającej, chcących z sukcesem rozwijać działalność.
 • Managerach sklepów internetowych, którzy chcą wejść na jeszcze wyższy poziom promocji e-commerce w sieci.
 • Praktykach e-biznesu, chcących odkryć tajniki digital marketingu.

Kto wystąpi w trakcie 7. edycji Konferencji Lunch z e-commerce?

 • Patrycja Saas-Staniszewska, Prezes Zarządu, Izba Gospodarki Elektronicznej
 • Greg Albrecht, Przedsiębiorca, Mentor, Doradca, Albrecht&Partners
 • Piotr Szałaśny, Kierownik e-commerce, Martes Sport
 • Paulina Wiesiołek, Country Marketing Managerka, GetResponse MAX
 • Daniel Trost, Channel Partner Sales Director MEA & CEE, Microsoft
 • Róża Szafranek, Founder & CEO, HR Hints
 • Mateusz Buczkowski, T-shaped Marketer & Marketing Trainer, Freelancer
 • Joanna Tymowicz, Wiceprezeska Zarządu, Ideo Force
 • Paweł Szczyrek, Creative&Content Manager, Ideo Force

Organizator konferencji firma Ideo Force oferuje firmom członkowskim i sympatykom IAB Polska specjalny kod rabatowy na zakup biletów  Przy zakupie biletu wystarczy wpisać kod: IABPOLSKA50, który obniży cenę biletu o 50%!

Czytaj także

Short social video. Nowa publikacja IAB Polska

Short social video. Nowa publikacja IAB Polska

Zapraszamy do pobrania poradnika Short social video przygotowanego przez ekspertów z Grupy Roboczej Social Media IAB Polska. Publikacja zawiera praktyczne porady dotyczące tworzenia tej formy wideo, jej miejsca w strategii mediowej marek, wskaźników efektywnosći oraz aspektów prawnych. W publikacji znajdziemy także szereg case studies oraz komentarze i porady ekspertów.

Patronat IAB Polska: AI Create Warsaw: AI & Creativity

Patronat IAB Polska: AI Create Warsaw: AI & Creativity

AI CREATE to globalna inicjatywa profesjonalistów z całego świata. Została stworzona przez weteranów branży kreatywnej, eventowej oraz produkcyjnej z Hiszpanii i Singapuru. Edycja warszawska zaplanowane na 16 maja posiada patronat honorowy IAB Polska.