Patronat IAB: UX Meeting – all about UX

09/05/2022
Już 15 września 2022 roku o godz. 17.00 w kampusie UTH przy ul. Jutrzenki 135 w Warszawie odbędzie się UX Meeting - all about UX. To wydarzenie organizowane przez agencję e-marketingową Ideo Force. Spotkanie przeznaczone jest dla osób zawodowo związanych z UX, specjalistów z branży digital marketingu, e-commerce oraz entuzjastów e-marketingu, którym zależy na aktualizowaniu swojej wiedzy. Event objęty jest patronatem IAB Polska.

Dlaczego warto przyjść na spotkanie?

Każdy kto chce wiedzieć all about UX, zdecydowanie powinien wziąć udział w tym wydarzeniu. W jego trakcie będzie można zdobyć wiedzę nie tylko na temat UX, ale – co równie istotne – podzielić się doświadczeniami i spostrzeżeniami dotyczącymi całej branży digital.

Będzie merytorycznie, gdyż swoje prelekcje wygłoszą jedni z najbardziej doświadczonych ekspertów w zakresie User Experience w Polsce.

Jednym z nich będzie Mateusz Bober,  ekspert Ideo Force i doświadczony UX/UI Designer, który ma na swoim koncie realizację ponad 150 projektów związanych z User Experience. Mateusz realizował projekty dla największych marek takich, jak m.in. Ciarko Design, Targi Kielce czy Autotesto.

Nazwiska pozostałych prelegentów zostaną ujawnione już wkrótce.

Czy to wydarzenie jest dla Ciebie?

Jeśli chcesz zdobyć ekspercką wiedzę przekazaną w przystępnej formie, nowe doświadczenia, kontakty i inspiracje do stosowania skutecznych rozwiązań w zakresie UX –  nie może Cię zabraknąć na tym wydarzeniu!

W trakcie 3-godzinnego spotkania wysłuchasz prezentacji specjalistów, a także będziesz mieć okazję wymienić się doświadczeniami podczas networkingu. Gwarantujemy, że Twoja sieć kontaktów po tym wydarzeniu uzupełni się co najmniej o kilkanaście wartościowych nazwisk.

UX Meeting to już kolejne wydarzenie branżowe organizowane przez agencję Ideo Force, którego celem jest nie tylko przekazywanie wiedzy z zakresu e-marketingu, ale też integracja środowiska pasjonatów i wszystkich osób zainteresowanych branżą digital.

UX Meeting. All about UX – jak wziąć udział w spotkaniu?

Bilety na wydarzenie można nabyć pod linkiem: https://evenea.pl/pl/wydarzenie/uxmeeting

Koszt uczestnictwa to 10 zł.

Czytaj także

Podsumowanie Forum IAB 2023 

Podsumowanie Forum IAB 2023 

Dwa niezwykłe dni Forum IAB 2023 za nami. Podczas konferencji ponad 120 wybitnych ekspertów z dziedziny marketingu, nauki i biznesu podzieliło się strategiami efektywnego prowadzenia biznesu w trudnych czasach. W czasie wydarzenia miał także premierę Raport Strategiczny Internet 2022/2023. Tegoroczna edycja Forum IAB odbyła się w dniach 30-31 maja w warszawskich Złotych Tarasach i tradycyjnie zgromadziła ponad 1000 osób. 

Social Media 2023 – pierwsza edycja raportu Gemius, PBI i IAB Polska już dostępna

Social Media 2023 – pierwsza edycja raportu Gemius, PBI i IAB Polska już dostępna

Charakterystyka użytkowników polskich platform social mediowych, wnikliwy opis najważniejszych graczy oraz przegląd rynku reklamowego mediów społecznościowych. Do rąk czytelników trafiła właśnie pierwsza edycja raportu Social Media 2023, powstałego na bazie danych z badań gemiusAdReal oraz Mediapanel. Raport, który w przekrojowy sposób opisuje polskie social media, jest wynikiem współpracy firmy Gemius z Polskimi Badaniami Internetu oraz Grupą Roboczą Social Media przy IAB Polska.