Patronat IAB Polska: Webinar „SEO & Content w e-commerce w branży meblarskiej” Ideo Force

04/07/2022
20 kwietnia o godzinie 10:00 odbędzie się bezpłatny webinar pt. "SEO & Content w e-commerce w branży meblarskiej". W imieniu organizatora, agencji e-marketingowej i w-commerce @Ideo Force, w sposób szczególny zapraszamy kadrę zarządzającą firm z branży meblarskiej, które prowadzą swój sklep internetowy. IAB Polska jest patronem wydarzenia.

Branża meblarska to niewątpliwie jedna z najbardziej konkurencyjnych branż w świecie e-commerce. Kadra zarządzająca sklepami internetowymi z tego sektora ma z pewnością trudny orzech do zgryzienia. Sprostanie stale rosnącym oczekiwaniom konsumentów jest coraz trudniejsze i wymaga kompleksowych, synergicznych działań w zakresie szeroko pojętego marketingu.

Webinar skupi się nie tylko na budowaniu świadomości poprzez zwiększenie liczby wizyt na stronie w postaci zimnego ruchu, ale również poruszy temat zaopiekowania się klientem i budowania jego pozytywnego doświadczenie w kontakcie z marką. Dlaczego warto wziąć udział w webinarze?

Czego uczestnik dowie się z webinaru?

  • Jak dać się znaleźć potencjalnym klientom w wyszukiwarkach?
  • Jak przekuć zimny ruch w zaangażowanych użytkowników?
  • Jaka jest różnica pomiędzy publikacją treści na własnych stronach i na stronach zewnętrznych i jakie są ich cele?
  • Ile powinien kosztować tekst na stronę www?
  • Na jakie techniczne aspekty należy zwracać uwagę podczas publikacji treści w Internecie?

Jak się zarejestrować?

Udział w webinarium jest bezpłatny, zapraszamy do rejestracji: https://bit.ly/3DCRiQE

 

Czytaj także

Social Media 2023 – pierwsza edycja raportu Gemius, PBI i IAB Polska już dostępna

Social Media 2023 – pierwsza edycja raportu Gemius, PBI i IAB Polska już dostępna

Charakterystyka użytkowników polskich platform social mediowych, wnikliwy opis najważniejszych graczy oraz przegląd rynku reklamowego mediów społecznościowych. Do rąk czytelników trafiła właśnie pierwsza edycja raportu Social Media 2023, powstałego na bazie danych z badań gemiusAdReal oraz Mediapanel. Raport, który w przekrojowy sposób opisuje polskie social media, jest wynikiem współpracy firmy Gemius z Polskimi Badaniami Internetu oraz Grupą Roboczą Social Media przy IAB Polska. 

Raport Strategiczny Internet 2022/2023

Raport Strategiczny Internet 2022/2023

W 2022 roku wartość rynku reklamowego online wzrosła o przeszło 615 mln zł, co przełożyło się na dynamikę wzrostu sięgającą 10%. Tym samym rynek osiągnął wartość ponad 6,8 mld zł (badanie IAB Polska/PwC AdEx). Podsumowanie tego roku, analizy ekspertów oraz prognozy dotyczące dynamicznego rozwoju branży internetowej kompleksowo przedstawia najnowszy Raport Strategiczny Internet 2022/2023, wydany przez IAB Polska.