Patronat IAB Polska: Webinar „SEO & Content w e-commerce w branży meblarskiej” Ideo Force

04/07/2022
20 kwietnia o godzinie 10:00 odbędzie się bezpłatny webinar pt. "SEO & Content w e-commerce w branży meblarskiej". W imieniu organizatora, agencji e-marketingowej i w-commerce @Ideo Force, w sposób szczególny zapraszamy kadrę zarządzającą firm z branży meblarskiej, które prowadzą swój sklep internetowy. IAB Polska jest patronem wydarzenia.

Branża meblarska to niewątpliwie jedna z najbardziej konkurencyjnych branż w świecie e-commerce. Kadra zarządzająca sklepami internetowymi z tego sektora ma z pewnością trudny orzech do zgryzienia. Sprostanie stale rosnącym oczekiwaniom konsumentów jest coraz trudniejsze i wymaga kompleksowych, synergicznych działań w zakresie szeroko pojętego marketingu.

Webinar skupi się nie tylko na budowaniu świadomości poprzez zwiększenie liczby wizyt na stronie w postaci zimnego ruchu, ale również poruszy temat zaopiekowania się klientem i budowania jego pozytywnego doświadczenie w kontakcie z marką. Dlaczego warto wziąć udział w webinarze?

Czego uczestnik dowie się z webinaru?

  • Jak dać się znaleźć potencjalnym klientom w wyszukiwarkach?
  • Jak przekuć zimny ruch w zaangażowanych użytkowników?
  • Jaka jest różnica pomiędzy publikacją treści na własnych stronach i na stronach zewnętrznych i jakie są ich cele?
  • Ile powinien kosztować tekst na stronę www?
  • Na jakie techniczne aspekty należy zwracać uwagę podczas publikacji treści w Internecie?

Jak się zarejestrować?

Udział w webinarium jest bezpłatny, zapraszamy do rejestracji: https://bit.ly/3DCRiQE

 

Czytaj także

Patronat: Konferencja #DataDrivenDOOH już 28 listopada

Patronat: Konferencja #DataDrivenDOOH już 28 listopada

#DataDrivenDOOH to najważniejsze wydarzenie 2023 roku dotyczące rozwoju cyfrowego OOH i jego widowni. Pomiary, definicje, standardy – a wszystko podane w atrakcyjnej formie przez najlepszych ekspertów. W tym roku będziemy rozmawiać o tym, jak w kontekście tego młodego medium definiować i parametryzować widownię – aby spełniać oczekiwania naszych klientów z jednej strony i być pełnoprawnym członkiem cross-mediowego świata reklamy z drugiej. IAB Polska objął konferencję patronatem honorowym.

Ogłaszamy aż 62 nominacje do nagród IAB MIXX Awards 2023

Ogłaszamy aż 62 nominacje do nagród IAB MIXX Awards 2023

Jury IAB MIXX Awards po ocenie 224 zgłoszeń wyłoniło listę nominacji do nagród za najlepsze wykorzystanie środowiska cyfrowego w kampaniach reklamowych. Laureaci zostaną ogłoszeni podczas uroczystej gali 5 grudnia. W tym roku – o złote, srebrne i brązowe statuetki – w 16 kategoriach konkursowych ubiega się 45 kampanii, które uzyskały 62 nominacje do nagród.