Patronat IAB Polska: VII edycji studiów podyplomowych INSPEKTOR OCHRONY DANYCH

10/28/2021
Zapraszamy do wzięcia udziału w naborze na VII edycję studiów podyplomowych INSPEKTOR OCHRONY DANYCH, organizowaną przez Instytut Nauk Prawnych Polskiej Akademii Nauk. Studia odbędą się pod patronatem IAB Polska oraz rabatem dla firm członkowskich.
W tej edycji studiów po raz pierwszy przewidziano specjalizację „Inspektor ochrony danych w sektorze prywatnym”, w ramach której przeprowadzone zostaną zajęcia dotyczące różnych aspektów ochrony danych osobowych w obrocie elektronicznym:

– „Przepisy o przetwarzaniu danych osobowych i ochronie prywatności w sektorze łączności elektronicznej”,
– „Ochrona danych osobowych i prywatności w marketingu elektronicznym”,
– „Profilowanie i automatyczne decyzje na nich oparte”,
– „Stosowanie ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) w systemach sztucznej inteligencji”,
– „Kodeksy postępowania i certyfikacja”,
czy „Korzystanie z portali społecznościowych – problemy stosowania przepisów o ochronie danych osobowych”.

Specjalizacja może być szczególnie przydatna dla IOD-ów i innych osób zajmujących się ochroną danych osobowych w tym sektorze.

Przedstawiciele firm członkowskich IAB Polska otrzymują nie tylko bonifikatę 10% na czesne na studiach, ale również wydłużoną możliwość rekrutacji – do 10 listopada br.
(aby uzyskać bonifikatę należy umieścić w formularzu aplikacyjnym (pod miejscem na podpis) dopisek: „członek IAB Polska”) 

Wśród prowadzących zajęcia znaleźli się uznani specjaliści w zakresie ochrony danych osobowych m.in. adw. Xawery Konarski, dr hab. Arwid Mednis, Monika Krasińska (UODO), Piotr Drobek (UODO).

Szczegółowe informacje na temat studiów pod linkiem >

 

Czytaj także

Raport Strategiczny Internet 2022/2023 IAB Polska już dostępny

Raport Strategiczny Internet 2022/2023 IAB Polska już dostępny

Przez ostatni rok polska branża komunikacji marketingowej skonfrontowała się z wyzwaniami postpandemicznej rzeczywistości oraz niepewnością geopolityczną i ekonomiczną. Mimo to rynek reklamowy odnotował dwucyfrowy wzrost. Podsumowanie kluczowych wydarzeń i trendów minionego roku oraz prognozy na rok 2023 prezentujemy w opublikowanym właśnie Raporcie Strategicznym Internet 2022/2023. 

Podsumowanie Forum IAB 2023 

Podsumowanie Forum IAB 2023 

Dwa niezwykłe dni Forum IAB 2023 za nami. Podczas konferencji ponad 120 wybitnych ekspertów z dziedziny marketingu, nauki i biznesu podzieliło się strategiami efektywnego prowadzenia biznesu w trudnych czasach. W czasie wydarzenia miał także premierę Raport Strategiczny Internet 2022/2023. Tegoroczna edycja Forum IAB odbyła się w dniach 30-31 maja w warszawskich Złotych Tarasach i tradycyjnie zgromadziła ponad 1000 osób.