Patronat IAB Polska: Ranking e-Gazele Biznesu 2022

09/15/2022
„Puls Biznesu” już po raz 9. organizuje ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm e-commerce – e-Gazele Biznesu 2022. IAB Polska objęła patronat nad inicjatywą.

Celem rankingu e-Gazele Biznesu jest wyróżnienie i nagrodzenie małych i średnich przedsiębiorstw prowadzących handel w internecie, rozwijających się niezależnie od koniunktury gospodarczej. Firmy które się w nim znajdą są firmami transparentnymi i notującymi wzrost sprzedaży.

Ranking oparty jest na analizie danych finansowych i uwzględnia małe i średnie firmy prowadzące handel przez internet o przychodach w przedziale od 50 tys. PLN do 100 mln PLN w 2021 r., które wykazały w 2021 roku zysk. Oprócz zysku, firmy muszą również wykazać się wzrostem przychodów za 2021 rok w porównaniu do roku 2020.

Udział w rankingu jest bezpłatny. Nabór zgłoszeń trwa do końca września.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie egazele.pb.pl.


PATRONAT IAB POLSKA:

To wyróżnienie podkreślające szczególny charakter danego przedsięwzięcia i nie oznacza deklaracji wsparcia finansowego, organizacyjnego lub osobistego udziału przedstawicieli IAB Polska w tym przedsięwzięciu.

Dowiedz się, jak uzyskać Patronat IAB Polska >

Czytaj także

Patronat IAB Polska: Konferencja WE!RE Influencers & WE!RE Gamers vol. 4 już 10 kwietnia

Patronat IAB Polska: Konferencja WE!RE Influencers & WE!RE Gamers vol. 4 już 10 kwietnia

WE!RE Fantasy organizuje czwartą już edycję konferencji online WE!RE Influencers & Gamers Marketing Talks poświęconej influencer marketingowi i gamingowi. Wydarzenie skupi się na trendach, które wyraźnie zarysowały się w pierwszym kwartale 2024 roku i stanowią mocny fundament predykcji, na których warto opierać strategie marketingowe i komunikacyjne.

Patronat IAB Polska: Legaltech Forum 11 kwietnia w Warszawie

Patronat IAB Polska: Legaltech Forum 11 kwietnia w Warszawie

Perspektywy rozwoju rynku legal tech w Polsce, sztuczna inteligencja (AI) w kancelarii prawnej oraz nowe regulacje prawne związane z prawem nowych technologii – to tematy przewodnie #LegalTech Forum 2024! IAB Polska został patronem honorowym wydarzenia.