Patronat IAB Polska: Ranking e-Gazele Biznesu 2022

09/15/2022
„Puls Biznesu” już po raz 9. organizuje ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm e-commerce – e-Gazele Biznesu 2022. IAB Polska objęła patronat nad inicjatywą.

Celem rankingu e-Gazele Biznesu jest wyróżnienie i nagrodzenie małych i średnich przedsiębiorstw prowadzących handel w internecie, rozwijających się niezależnie od koniunktury gospodarczej. Firmy które się w nim znajdą są firmami transparentnymi i notującymi wzrost sprzedaży.

Ranking oparty jest na analizie danych finansowych i uwzględnia małe i średnie firmy prowadzące handel przez internet o przychodach w przedziale od 50 tys. PLN do 100 mln PLN w 2021 r., które wykazały w 2021 roku zysk. Oprócz zysku, firmy muszą również wykazać się wzrostem przychodów za 2021 rok w porównaniu do roku 2020.

Udział w rankingu jest bezpłatny. Nabór zgłoszeń trwa do końca września.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie egazele.pb.pl.


PATRONAT IAB POLSKA:

To wyróżnienie podkreślające szczególny charakter danego przedsięwzięcia i nie oznacza deklaracji wsparcia finansowego, organizacyjnego lub osobistego udziału przedstawicieli IAB Polska w tym przedsięwzięciu.

Dowiedz się, jak uzyskać Patronat IAB Polska >

Czytaj także

Aż 8 europejskich nagród IAB MIXX Awards i Reasearch Awards dla polskich firm

Aż 8 europejskich nagród IAB MIXX Awards i Reasearch Awards dla polskich firm

23 maja 2023 podczas flagowej konferencji IAB Europe – Interact zostały rozdane europejskie nagrody za najlepsze digitalowe kampanie i projekty badawcze. Polskie firmy otrzymały aż 5 statuetek European MIXX Awards 2023! Gratulujemy: Sanofi, PHD Poland, Publicis Groupe, Unilever, Mindshare Poland, GONG & ING Bank Śląski. Gatulujemy równiez agencjom badawczym Nielsen i Kantar, które łącznie otrzymały 3 statuetki w IAB European Reasaerch Awards. 

CMC MEDIA dołącza do firm członkowskich IAB Polska

CMC MEDIA dołącza do firm członkowskich IAB Polska

Do grona firm członkowskich IAB Polska przystępuje CMC MEDIA specjalizuąca się w dostarczaniu kompleksowego wsparcia technicznego i biznesowego dla lokalnych wydawców prasy, radia i serwisów internetowych.