Patronat IAB Polska: Programmatic Brunch w Warszawie

03/21/2024
W imieniu organizatorów - Yieldbird  zapraszamy na "Programmatic Brunch - Strategie, wizje i trendy na 2024 rok", ekskluzywne wydarzenie organizowane z wiodącymi wydawcami. IAB Polska objął patronat honorowy nad wydarzeniem.

Programmatic Brunch skupia się na przekazywaniu wiedzy eksperckiej, świeżych insightach i najlepszych praktykach, które odpowiadają na wyzwania roku 2024. Uczestnicy będą mieli okazję do zgłębienia najnowszych trendów i innowacji w reklamie programatycznej dzięki prezentacjom i dyskusjom z wybitnymi ekspertami z: Grupa Wyborcza, Grupa Eurozet i AMS.

To unikalna szansa, aby nauczyć się od liderów branży, jak efektywnie wykorzystywać narzędzia programatyczne w praktyce, zwiększając skuteczność kampanii reklamowych i budując przewagę konkurencyjną na rynku.

Dzięki starannie dopracowanej agendzie, uczestnicy odkryją najnowsze strategie i technologie, które kształtują branżę. Nasze sesje i panel dyskusyjne skupią się na praktycznych aspektach ewolucji viewability, znaczeniu digital audio i przyszłości Digital Out-of-Home, dostarczając jednocześnie przestrzeni do inspirującej wymiany doświadczeń w przyjacielskiej atmosferze.

Wydarzenie odbędzie się 10 kwietnia w Restauracji Baila w Warszawie.Zarezerwuj swoje miejsce na wydarzeniu wśród profesjonalistów i liderów branży.
Link do pełnej agendy i bezpłatnej rejestracji tutaj: https://events.yieldbird.com/programmatic-brunch-2024

Liczba miejsc ograniczona!

To wydarzenie posiada akredytację DIMAQ. Posiadacze certyfikatu DIMAQ otrzymują 5 punktów recertyfikacyjnych za udział.
Więcej na:
https://dimaq.pl/eventy/

Czytaj także

Patronat IAB Polska: Orion Woman 14 czerwca w Warszawie

Patronat IAB Polska: Orion Woman 14 czerwca w Warszawie

14 czerwca 2024 roku we wnętrzach Galerii Domu Artysty Plastyka w Warszawie, odbędzie się trzecia edycja Orion Woman. Wydarzenie zgromadzi ekspertki z digital marketingu, które podzielą się swoimi strategiami na skuteczne kreowanie i promowanie marki osobistej. To niepowtarzalna okazja, aby nauczyć się od liderów branży, jak wzmacniać swoją widoczność i budować trwałe relacje w świecie biznesu.

Raport Strategiczny Internet 2023/2024 IAB Polska już dostępny

Raport Strategiczny Internet 2023/2024 IAB Polska już dostępny

W roku 2023 rynek reklamy cyfrowej w Polsce przyspieszył tempo
rozwojowe w porównaniu do roku wcześniejszego, a jego wartość
zwiększyła się o ponad 870 mln zł, osiągając poziom prawie 7,8 mld zł.
Internet wciąż jest kluczowym motorem napędowym rynku mediów
odpowiadającym w roku 2023 za ponad dwie trzecie wzrostu całego
segmentu komunikacji.

Short social video. Nowa publikacja IAB Polska

Short social video. Nowa publikacja IAB Polska

Zapraszamy do pobrania poradnika Short social video przygotowanego przez ekspertów z Grupy Roboczej Social Media IAB Polska. Publikacja zawiera praktyczne porady dotyczące tworzenia tej formy wideo, jej miejsca w strategii mediowej marek, wskaźników efektywnosći oraz aspektów prawnych. W publikacji znajdziemy także szereg case studies oraz komentarze i porady ekspertów.