Patronat IAB Polska: Mobile Trends for Experts w październiku stacjonarnie i trybie online.

08/10/2022
Jesteś przedstawicielem branży mobile? Pojęcia UX, Marketingu, Zarządzania Projektami, Handlu, czy Bankingu wywołują u Ciebie ciarki? To dobrze, bo już 25-26 października w Warsaw Plaza Hotel spotkasz się z ekspertami podobnymi sobie! Nie przegap dwóch dni merytorycznych prelekcji podzielonych na sześć tematycznych ścieżek. IAB Polska objęło patronat nad wydarzeniem.

Mobile Trends for Experts, czyli konferencja dla specjalistów i ludzi do nich aspirujących.

Co czeka Cię na MT4E? Można by rzec, że całkiem sporo! Antonina Grzelak z Mr Receipt opowie o tym jak sprawić, by mobile faktycznie sprzedawał, czyli o dopasowaniu kreacji i kampanii do kanału reklamowego. Sylwia Kaska z YOC wyedukuje nas o tym jak zmierzyć skuteczność takich kampanii. Bartosz Bilicki ze SmartVerum poruszy tematykę NFT dla private bankingu, a Kamil Grzejek z Escola przygotowuje wystąpienie dotyczące analityki i zbierania wymagań w projektach finansowych. Przedstawiciele LeanCode wraz z Katarzyną Tomczyk-Czykier z Credit Agricole poruszą zagadnienie przewag konkurencyjnych uzyskiwanych dzięki technologii w bankowości detalicznej.

Kamila Gębik, czyli autorka książki “Piękny e-commerce. Jak sprzedawać fashion i beauty w Internecie?” opowie właśnie o handlu internetowym i zwiększaniu konwersji w sklepach. Adam Weber, CEO Pomelody postara się przekazać nam tajniki budowy i monetyzacji własnych produktów mobilnych, natomiast Kamil Brzeziński z Google, skupi się na działaniu zespołu przy rozwoju Google Cloud App.

Nie zapominajmy o Filipie Iwańskim z GoodyLabs i Jonaszu Gajewskim z 4F, którzy będą mogli wytłumaczyć widzom pojęcie Unified Experience oraz dlaczego unifikacja doświadczeń klienta jest następnym krokiem ewolucji po omnichannel-owości.

Nie zabraknie tam również Krzysztofa Marca z DevaGroup, Artura Kurasińskiego, Artura Jabłońskiego z Digitalk, Michała Korby z User.com, Romana Barzyczaka z HiMommy, Sylwii Zabielskiej, Ilony Leoniewskiej z Escola, Weroniki Gładych i Artura Grochowskiego z Adrino czy Marcina Łazińskiego z mBanku.

Program jest naprawdę obszerny, a będzie jeszcze bardziej, toteż najlepiej sprawdź, co będzie Cię najbardziej interesowało na stronie: 2022.mobiletrends.pl/program#program

Dlaczego Mobile Trends przyciąga tak zacne grono?

Konferencja powstała jako unikalna układanka przyciągająca dziesiątki specjalistów z obszaru mobile, IT i nowych technologii. Co w tym roku wchodzi w jej skład?

Sześć ścieżek tematycznych poświęconych konkretnym zagadnieniom z segmentu mobile, jak na przykład: UX, Banking, Commerce, Marketing, Project Management czy ścieżka inspiracji biznesowych. Tak wyselekcjonowane obszary tematyczne z pewnością przypadną Ci do gustu!

Możliwość zanurzenia się w najnowszych i najważniejszych trendach oraz prognozy na przyszłość, dzięki którym zyskasz przewagę nad konkurencją w dynamicznie zmieniających się branżach.

Charyzmatyczni prelegenci, którzy dzięki swojej wieloletniej praktyce są w stanie wesprzeć Cię swoim merytorycznym ramieniem wiedzy w podążaniu za coraz większym zyskiem dla Twojej firmy!

Networking w całej swojej okazałości, dzięki środowisku specjalistów z całego kraju. Także, jeśli  poszukujesz partnera biznesowego, nowych kontaktów lub osób do współpracy, to wystarczy, że porozmawiasz z kimś obok. Ilość przerw kawowych z pewnością da Ci szansę na zakręcenie się w towarzystwie.

Konferencja przygotowana jest przede wszystkim z myślą o Tobie! Dzięki temu organizatorzy mają pewność, że podczas Mobile Trends for Experts  znajdziesz to czego szukasz, niezależnie od tego, czy jesteś managerem, kierownikiem działu, marketerem, specjalistą do spraw reklamy, promocji i marketingu, developerem, grafikiem, biznesmenem, właścicielem firmy czy freelancerem, który chce rozwijać skrzydła i poszerzać horyzonty.

Akredytacja DIMAQ

To wydarzenie zostało objęte akredytacją DIMAQ. Posiadacze aktualnych certyfikatów DIMAQ otrzymują 10 pkt. oraz rabat na stęp – skontaktuj się z organizatorem!

Spotkajmy się wszyscy w Warszawie (albo online, jeśli wolisz!)

Więcej informacji na: https://2022.mobiletrends.pl/

Mobile Trends for Experts: 25-26.10.2022 r.

Miejsce: Warsaw Plaza Hotel, Łączyny 5, 02-820 Warszawa

Kup bilet na: https://2022.mobiletrends.pl/rejestracja


 

Czytaj także

Aż 8 europejskich nagród IAB MIXX Awards i Reasearch Awards dla polskich firm

Aż 8 europejskich nagród IAB MIXX Awards i Reasearch Awards dla polskich firm

23 maja 2023 podczas flagowej konferencji IAB Europe – Interact zostały rozdane europejskie nagrody za najlepsze digitalowe kampanie i projekty badawcze. Polskie firmy otrzymały aż 5 statuetek European MIXX Awards 2023! Gratulujemy: Sanofi, PHD Poland, Publicis Groupe, Unilever, Mindshare Poland, GONG & ING Bank Śląski. Gatulujemy równiez agencjom badawczym Nielsen i Kantar, które łącznie otrzymały 3 statuetki w IAB European Reasaerch Awards. 

CMC MEDIA dołącza do firm członkowskich IAB Polska

CMC MEDIA dołącza do firm członkowskich IAB Polska

Do grona firm członkowskich IAB Polska przystępuje CMC MEDIA specjalizuąca się w dostarczaniu kompleksowego wsparcia technicznego i biznesowego dla lokalnych wydawców prasy, radia i serwisów internetowych.