Patronat IAB Polska: Mobile Trends for Experts w październiku stacjonarnie i trybie online.

08/10/2022
Jesteś przedstawicielem branży mobile? Pojęcia UX, Marketingu, Zarządzania Projektami, Handlu, czy Bankingu wywołują u Ciebie ciarki? To dobrze, bo już 25-26 października w Warsaw Plaza Hotel spotkasz się z ekspertami podobnymi sobie! Nie przegap dwóch dni merytorycznych prelekcji podzielonych na sześć tematycznych ścieżek. IAB Polska objęło patronat nad wydarzeniem.

Mobile Trends for Experts, czyli konferencja dla specjalistów i ludzi do nich aspirujących.

Co czeka Cię na MT4E? Można by rzec, że całkiem sporo! Antonina Grzelak z Mr Receipt opowie o tym jak sprawić, by mobile faktycznie sprzedawał, czyli o dopasowaniu kreacji i kampanii do kanału reklamowego. Sylwia Kaska z YOC wyedukuje nas o tym jak zmierzyć skuteczność takich kampanii. Bartosz Bilicki ze SmartVerum poruszy tematykę NFT dla private bankingu, a Kamil Grzejek z Escola przygotowuje wystąpienie dotyczące analityki i zbierania wymagań w projektach finansowych. Przedstawiciele LeanCode wraz z Katarzyną Tomczyk-Czykier z Credit Agricole poruszą zagadnienie przewag konkurencyjnych uzyskiwanych dzięki technologii w bankowości detalicznej.

Kamila Gębik, czyli autorka książki “Piękny e-commerce. Jak sprzedawać fashion i beauty w Internecie?” opowie właśnie o handlu internetowym i zwiększaniu konwersji w sklepach. Adam Weber, CEO Pomelody postara się przekazać nam tajniki budowy i monetyzacji własnych produktów mobilnych, natomiast Kamil Brzeziński z Google, skupi się na działaniu zespołu przy rozwoju Google Cloud App.

Nie zapominajmy o Filipie Iwańskim z GoodyLabs i Jonaszu Gajewskim z 4F, którzy będą mogli wytłumaczyć widzom pojęcie Unified Experience oraz dlaczego unifikacja doświadczeń klienta jest następnym krokiem ewolucji po omnichannel-owości.

Nie zabraknie tam również Krzysztofa Marca z DevaGroup, Artura Kurasińskiego, Artura Jabłońskiego z Digitalk, Michała Korby z User.com, Romana Barzyczaka z HiMommy, Sylwii Zabielskiej, Ilony Leoniewskiej z Escola, Weroniki Gładych i Artura Grochowskiego z Adrino czy Marcina Łazińskiego z mBanku.

Program jest naprawdę obszerny, a będzie jeszcze bardziej, toteż najlepiej sprawdź, co będzie Cię najbardziej interesowało na stronie: 2022.mobiletrends.pl/program#program

Dlaczego Mobile Trends przyciąga tak zacne grono?

Konferencja powstała jako unikalna układanka przyciągająca dziesiątki specjalistów z obszaru mobile, IT i nowych technologii. Co w tym roku wchodzi w jej skład?

Sześć ścieżek tematycznych poświęconych konkretnym zagadnieniom z segmentu mobile, jak na przykład: UX, Banking, Commerce, Marketing, Project Management czy ścieżka inspiracji biznesowych. Tak wyselekcjonowane obszary tematyczne z pewnością przypadną Ci do gustu!

Możliwość zanurzenia się w najnowszych i najważniejszych trendach oraz prognozy na przyszłość, dzięki którym zyskasz przewagę nad konkurencją w dynamicznie zmieniających się branżach.

Charyzmatyczni prelegenci, którzy dzięki swojej wieloletniej praktyce są w stanie wesprzeć Cię swoim merytorycznym ramieniem wiedzy w podążaniu za coraz większym zyskiem dla Twojej firmy!

Networking w całej swojej okazałości, dzięki środowisku specjalistów z całego kraju. Także, jeśli  poszukujesz partnera biznesowego, nowych kontaktów lub osób do współpracy, to wystarczy, że porozmawiasz z kimś obok. Ilość przerw kawowych z pewnością da Ci szansę na zakręcenie się w towarzystwie.

Konferencja przygotowana jest przede wszystkim z myślą o Tobie! Dzięki temu organizatorzy mają pewność, że podczas Mobile Trends for Experts  znajdziesz to czego szukasz, niezależnie od tego, czy jesteś managerem, kierownikiem działu, marketerem, specjalistą do spraw reklamy, promocji i marketingu, developerem, grafikiem, biznesmenem, właścicielem firmy czy freelancerem, który chce rozwijać skrzydła i poszerzać horyzonty.

Akredytacja DIMAQ

To wydarzenie zostało objęte akredytacją DIMAQ. Posiadacze aktualnych certyfikatów DIMAQ otrzymują 10 pkt. oraz rabat na stęp – skontaktuj się z organizatorem!

Spotkajmy się wszyscy w Warszawie (albo online, jeśli wolisz!)

Więcej informacji na: https://2022.mobiletrends.pl/

Mobile Trends for Experts: 25-26.10.2022 r.

Miejsce: Warsaw Plaza Hotel, Łączyny 5, 02-820 Warszawa

Kup bilet na: https://2022.mobiletrends.pl/rejestracja


 

Czytaj także

Short social video. Nowa publikacja IAB Polska

Short social video. Nowa publikacja IAB Polska

Zapraszamy do pobrania poradnika Short social video przygotowanego przez ekspertów z Grupy Roboczej Social Media IAB Polska. Publikacja zawiera praktyczne porady dotyczące tworzenia tej formy wideo, jej miejsca w strategii mediowej marek, wskaźników efektywnosći oraz aspektów prawnych. W publikacji znajdziemy także szereg case studies oraz komentarze i porady ekspertów.

Patronat IAB Polska: AI Create Warsaw: AI & Creativity

Patronat IAB Polska: AI Create Warsaw: AI & Creativity

AI CREATE to globalna inicjatywa profesjonalistów z całego świata. Została stworzona przez weteranów branży kreatywnej, eventowej oraz produkcyjnej z Hiszpanii i Singapuru. Edycja warszawska zaplanowane na 16 maja posiada patronat honorowy IAB Polska.