Patronat IAB Polska: In_Digital Marketing 2019

09/09/2019
Zapraszamy na Konferencję in_Digital Marketing (in_DM), która odbędzie się 9-10 października w Warszawie. Wydarzenie w całości jest poświęcone marketingowi internetowemu i pracy w świecie online. Konferencja posiada akredytację DIMAQ, została również objęte Patronatem Honorowym IAB Polska.

Zapraszamy na Konferencję in_Digital Marketing (in_DM),
która odbędzie się 9-10 paźdz
iernika w Warszawie. Wydarzenie w całości jest poświęcone marketingowi internetowemu i pracy w świecie online. Konferencja posiada akredytację DIMAQ, została również objęta Patronatem Honorowym IAB Polska.

Patronat IAB Polska jest poświadczeniem jakości merytorycznej wydarzenia, a akredytacja DIMAQ oznacza, że wydarzenie włączone jest do systemu punktacji w ramach recertyfikacji DIMAQ – certyfikatu kompleksowo potwierdzającego kompetencje digital marketingowe przyznawanego przez IAB Polska (więcej informacji TUTAJ). Posiadacze certyfikatów mogą wziąć udział w wydarzeniu w cenie specjalnej z rabatem w wysokości 10% od aktualnej ceny na stronie (oferta jest ważna do końca sierpnia). Aby uzyskać hasło do rabatu prosimy o maila na adres: kontak@dimaq.eu.

Wydarzenie szczególnie polecamy osobom, które:

  • zawodowo zajmują się marketingiem,
  • podejmują strategiczne decyzje odnośnie działań marketingowych,
  • poszukują nowych inspiracji i pomysłów na dalsze prowadzenie swojej firmy,
  • pasjonują się tematem digital marketingu.

Czeka na Ciebie:

  • 2 dni ▪ ponad 30 tematów
  • Starannie dobrany program ▪ in_DM to wręcz Festiwal Wiedzy Merytorycznej
  • 2 duże sceny działają równocześnie. To uczestnicy wybierają temat wystąpienia, który interesuje ich najbardziej. I tworzą program najlepiej dopasowany do ich potrzeb.
  • Świetni eksperci z Polski i zagranicy, których wiedza wsparta jest praktyką ▪ otwarci na rozmowę i indywidualne pytania uwzględniające specyfikę danej branży
  • ALL INCLUSIVEinDM: merytoryka, materiały elektroniczne, welcome pack, miejsce do rozmów i integracji, lunch, kawa, domowe ciasta, networking, aktywności, nagrody, konkursy, muzyka na żywo, afterparty, certyfikat

Rejestracja i pełny program na: www.inDM.pl

Punktacja DIMAQ: Uczestnik – 10 , Prelegent  – 30

Czytaj także

Patronat IAB Polska: Orion Woman 14 czerwca w Warszawie

Patronat IAB Polska: Orion Woman 14 czerwca w Warszawie

14 czerwca 2024 roku we wnętrzach Galerii Domu Artysty Plastyka w Warszawie, odbędzie się trzecia edycja Orion Woman. Wydarzenie zgromadzi ekspertki z digital marketingu, które podzielą się swoimi strategiami na skuteczne kreowanie i promowanie marki osobistej. To niepowtarzalna okazja, aby nauczyć się od liderów branży, jak wzmacniać swoją widoczność i budować trwałe relacje w świecie biznesu.

Raport Strategiczny Internet 2023/2024 IAB Polska już dostępny

Raport Strategiczny Internet 2023/2024 IAB Polska już dostępny

W roku 2023 rynek reklamy cyfrowej w Polsce przyspieszył tempo
rozwojowe w porównaniu do roku wcześniejszego, a jego wartość
zwiększyła się o ponad 870 mln zł, osiągając poziom prawie 7,8 mld zł.
Internet wciąż jest kluczowym motorem napędowym rynku mediów
odpowiadającym w roku 2023 za ponad dwie trzecie wzrostu całego
segmentu komunikacji.

Short social video. Nowa publikacja IAB Polska

Short social video. Nowa publikacja IAB Polska

Zapraszamy do pobrania poradnika Short social video przygotowanego przez ekspertów z Grupy Roboczej Social Media IAB Polska. Publikacja zawiera praktyczne porady dotyczące tworzenia tej formy wideo, jej miejsca w strategii mediowej marek, wskaźników efektywnosći oraz aspektów prawnych. W publikacji znajdziemy także szereg case studies oraz komentarze i porady ekspertów.