Patronat IAB Polska: In_Digital Marketing 2019

09/09/2019
Zapraszamy na Konferencję in_Digital Marketing (in_DM), która odbędzie się 9-10 października w Warszawie. Wydarzenie w całości jest poświęcone marketingowi internetowemu i pracy w świecie online. Konferencja posiada akredytację DIMAQ, została również objęte Patronatem Honorowym IAB Polska.

Zapraszamy na Konferencję in_Digital Marketing (in_DM),
która odbędzie się 9-10 paźdz
iernika w Warszawie. Wydarzenie w całości jest poświęcone marketingowi internetowemu i pracy w świecie online. Konferencja posiada akredytację DIMAQ, została również objęta Patronatem Honorowym IAB Polska.

Patronat IAB Polska jest poświadczeniem jakości merytorycznej wydarzenia, a akredytacja DIMAQ oznacza, że wydarzenie włączone jest do systemu punktacji w ramach recertyfikacji DIMAQ – certyfikatu kompleksowo potwierdzającego kompetencje digital marketingowe przyznawanego przez IAB Polska (więcej informacji TUTAJ). Posiadacze certyfikatów mogą wziąć udział w wydarzeniu w cenie specjalnej z rabatem w wysokości 10% od aktualnej ceny na stronie (oferta jest ważna do końca sierpnia). Aby uzyskać hasło do rabatu prosimy o maila na adres: kontak@dimaq.eu.

Wydarzenie szczególnie polecamy osobom, które:

  • zawodowo zajmują się marketingiem,
  • podejmują strategiczne decyzje odnośnie działań marketingowych,
  • poszukują nowych inspiracji i pomysłów na dalsze prowadzenie swojej firmy,
  • pasjonują się tematem digital marketingu.

Czeka na Ciebie:

  • 2 dni ▪ ponad 30 tematów
  • Starannie dobrany program ▪ in_DM to wręcz Festiwal Wiedzy Merytorycznej
  • 2 duże sceny działają równocześnie. To uczestnicy wybierają temat wystąpienia, który interesuje ich najbardziej. I tworzą program najlepiej dopasowany do ich potrzeb.
  • Świetni eksperci z Polski i zagranicy, których wiedza wsparta jest praktyką ▪ otwarci na rozmowę i indywidualne pytania uwzględniające specyfikę danej branży
  • ALL INCLUSIVEinDM: merytoryka, materiały elektroniczne, welcome pack, miejsce do rozmów i integracji, lunch, kawa, domowe ciasta, networking, aktywności, nagrody, konkursy, muzyka na żywo, afterparty, certyfikat

Rejestracja i pełny program na: www.inDM.pl

Punktacja DIMAQ: Uczestnik – 10 , Prelegent  – 30

Czytaj także

Raport Strategiczny Internet 2022/2023 IAB Polska już dostępny

Raport Strategiczny Internet 2022/2023 IAB Polska już dostępny

Przez ostatni rok polska branża komunikacji marketingowej skonfrontowała się z wyzwaniami postpandemicznej rzeczywistości oraz niepewnością geopolityczną i ekonomiczną. Mimo to rynek reklamowy odnotował dwucyfrowy wzrost. Podsumowanie kluczowych wydarzeń i trendów minionego roku oraz prognozy na rok 2023 prezentujemy w opublikowanym właśnie Raporcie Strategicznym Internet 2022/2023. 

Podsumowanie Forum IAB 2023 

Podsumowanie Forum IAB 2023 

Dwa niezwykłe dni Forum IAB 2023 za nami. Podczas konferencji ponad 120 wybitnych ekspertów z dziedziny marketingu, nauki i biznesu podzieliło się strategiami efektywnego prowadzenia biznesu w trudnych czasach. W czasie wydarzenia miał także premierę Raport Strategiczny Internet 2022/2023. Tegoroczna edycja Forum IAB odbyła się w dniach 30-31 maja w warszawskich Złotych Tarasach i tradycyjnie zgromadziła ponad 1000 osób.