Patronat IAB Polska: ankieta ”Skąd czerpią wiedzę ludzie marketingu w 2021 roku?”

11/10/2021
Skąd w 2021 roku czerpią wiedzę ludzie związani zawodowo z marketingiem? Jakie magazyny, serwisy internetowe, podcasty, a także szkolenia i konferencje śledzą? Jak je oceniają i jakie są wobec nich ich oczekiwania? Weź udział w badaniu prowadzonym przez serwis NowyMarketing.pl. IAB Polska objęło patronat nad badaniem.

NowyMarketing.pl postanowił przeprowadzić krótką ankietę na temat tego, jakie są Wasze ulubione źródła wiedzy, jakie magazyny, serwisy internetowe, podcasty, a także szkolenia i konferencje w 2021 roku śledzą ludzie związani zawodowo z marketingiem, jak je oceniają i jakie są wobec nich ich oczekiwania.

Ankieta jest w pełni anonimowa i jej wypełnienie zajmie Ci zaledwie kilka chwil. Organizatorzy obiecują, że ze wszystkimi odpowiedziami zapoznają się dokładnie i wyciągną z nich wnioski.

 

Ankietę można wypełnić klikając tutaj >>

Czytaj także

Marketing w wyszukiwarkach dla NGO – najnowsza publikacja Grupy Roboczej SEM IAB Polska

Marketing w wyszukiwarkach dla NGO – najnowsza publikacja Grupy Roboczej SEM IAB Polska

O co zadbać, aby pojawiać się w wynikach wyszukiwania? Gdzie szukać pomysłów i jak pisać treści, aby Google chciało je wyświetlać? Jak reklamować swoją organizację bez nadwerężania budżetu? Grupa Robocza SEM IAB Polska opracowała pierwszy przewodnik po marketingu w wyszukiwarkach skierowany do specjalistów z organizacji pozarządowych.