Patronat IAB: Nabór zgłoszeń do 2. edycji konkursu „Liderzy Jutra” otwarty!

08/06/2021
ICAN Institute ponownie nagradza liderów firm, które odnoszą sukcesy w swoim branżach, odważnie wytyczając nowe standardy. Zgłoszenia można przesyłać do 6 września w kategoriach: Model biznesowy i Ekspansja zagraniczna. Konkurs został objęty patronatem IAB Polska, a w jury zasiadł Robert Wielgo, Wiceprezes Zarządu IAB Polska i Prezes Rady Reklamy.

Ostatni rok był niezwykle wymagającym testem dla liderów. Działanie w warunkach dużej niepewności i zarządzanie rozproszoną organizacją były poważnymi wyzwaniami dla wszystkich przywódców niezależnie od wielkości firmy i branży.

W ramach drugiej edycja konkursu „Liderzy Jutra” ICAN Institute wyróżni i nagrodzi właśnie tych przywódców i ich organizacje, którzy pomyślnie zdali test, jaki postawiła przed nimi pandemia, i pokazali, że prawdziwi liderzy nie załamują się pod ciężarem trudności, ale cały czas walczą o lepsze jutro dla swoich organizacji i ludzi.

Zwycięzców wyłoni w tajnym głosowaniu Kapituła Konkursu, do której należą znamienici eksperci i praktycy biznesu. Laureaci zostaną nagrodzeni w dwóch kategoriach:

  • Ekspansja zagraniczna
  • Model biznesowy

W powyższych kategoriach zostaną przyznane dodatkowo specjalne wyróżnienia od zarządu ICAN Institute oraz od redakcji „ICAN Management Review Polska”. Uroczysta gala i wręczenie statuetek odbędą się 27 października 2021 r. podczas pierwszego dnia Kongresu ICAN Management Review Polska.

Pierwsza edycja konkursu Liderzy Jutra spotkała się z dużym zainteresowaniem. Nadesłanych zostało prawie 40 zgłoszeń, a wśród laureatów znalazły się takie firmy, jak PKN Orlen, Nowy Styl, Warsaw Genomics, Grupa Oknoplast i Asseco. Warto zawalczyć o statuetkę i dołączyć do grona tak znanych na rynku firm.

Jak i do kiedy można zgłosić udział w konkursie?

W przypadku pytań lub chęci zgłoszenia udziału należy skontaktować się z działem badawczym ICAN Institute pod adresem mailowym e.jakubik@ican.pl lub pod numerem telefonu 608 670 100.

Nabór zgłoszeń projektów do konkursu trwa od 5 lipca 2021 r. do 6 września 2021 r.

Wszystkie informacje o konkursie znajdują się na stronie nagrody.ican.pl/imr/.

Czytaj także

Raport Strategiczny Internet 2022/2023 IAB Polska już dostępny

Raport Strategiczny Internet 2022/2023 IAB Polska już dostępny

Przez ostatni rok polska branża komunikacji marketingowej skonfrontowała się z wyzwaniami postpandemicznej rzeczywistości oraz niepewnością geopolityczną i ekonomiczną. Mimo to rynek reklamowy odnotował dwucyfrowy wzrost. Podsumowanie kluczowych wydarzeń i trendów minionego roku oraz prognozy na rok 2023 prezentujemy w opublikowanym właśnie Raporcie Strategicznym Internet 2022/2023. 

Podsumowanie Forum IAB 2023 

Podsumowanie Forum IAB 2023 

Dwa niezwykłe dni Forum IAB 2023 za nami. Podczas konferencji ponad 120 wybitnych ekspertów z dziedziny marketingu, nauki i biznesu podzieliło się strategiami efektywnego prowadzenia biznesu w trudnych czasach. W czasie wydarzenia miał także premierę Raport Strategiczny Internet 2022/2023. Tegoroczna edycja Forum IAB odbyła się w dniach 30-31 maja w warszawskich Złotych Tarasach i tradycyjnie zgromadziła ponad 1000 osób.