Patronat IAB: Nabór zgłoszeń do 2. edycji konkursu „Liderzy Jutra” otwarty!

08/06/2021
ICAN Institute ponownie nagradza liderów firm, które odnoszą sukcesy w swoim branżach, odważnie wytyczając nowe standardy. Zgłoszenia można przesyłać do 6 września w kategoriach: Model biznesowy i Ekspansja zagraniczna. Konkurs został objęty patronatem IAB Polska, a w jury zasiadł Robert Wielgo, Wiceprezes Zarządu IAB Polska i Prezes Rady Reklamy.

Ostatni rok był niezwykle wymagającym testem dla liderów. Działanie w warunkach dużej niepewności i zarządzanie rozproszoną organizacją były poważnymi wyzwaniami dla wszystkich przywódców niezależnie od wielkości firmy i branży.

W ramach drugiej edycja konkursu „Liderzy Jutra” ICAN Institute wyróżni i nagrodzi właśnie tych przywódców i ich organizacje, którzy pomyślnie zdali test, jaki postawiła przed nimi pandemia, i pokazali, że prawdziwi liderzy nie załamują się pod ciężarem trudności, ale cały czas walczą o lepsze jutro dla swoich organizacji i ludzi.

Zwycięzców wyłoni w tajnym głosowaniu Kapituła Konkursu, do której należą znamienici eksperci i praktycy biznesu. Laureaci zostaną nagrodzeni w dwóch kategoriach:

  • Ekspansja zagraniczna
  • Model biznesowy

W powyższych kategoriach zostaną przyznane dodatkowo specjalne wyróżnienia od zarządu ICAN Institute oraz od redakcji „ICAN Management Review Polska”. Uroczysta gala i wręczenie statuetek odbędą się 27 października 2021 r. podczas pierwszego dnia Kongresu ICAN Management Review Polska.

Pierwsza edycja konkursu Liderzy Jutra spotkała się z dużym zainteresowaniem. Nadesłanych zostało prawie 40 zgłoszeń, a wśród laureatów znalazły się takie firmy, jak PKN Orlen, Nowy Styl, Warsaw Genomics, Grupa Oknoplast i Asseco. Warto zawalczyć o statuetkę i dołączyć do grona tak znanych na rynku firm.

Jak i do kiedy można zgłosić udział w konkursie?

W przypadku pytań lub chęci zgłoszenia udziału należy skontaktować się z działem badawczym ICAN Institute pod adresem mailowym e.jakubik@ican.pl lub pod numerem telefonu 608 670 100.

Nabór zgłoszeń projektów do konkursu trwa od 5 lipca 2021 r. do 6 września 2021 r.

Wszystkie informacje o konkursie znajdują się na stronie nagrody.ican.pl/imr/.

Czytaj także

Weź udział w dziesiątej edycji badania IAB Europe nt. programmatic

Weź udział w dziesiątej edycji badania IAB Europe nt. programmatic

Ruszyło coroczne badanie „Attitudes to Programmatic Advertising Survey 2024” – to dziesiąta edycja tego badania prowadzonego przez IAB Europe. Do wypełnienia krótkiej ankiety zapraszamy wszystkich uczestników ekosystemu reklamy programmatic. Termin upływa 26 lipca 2024 r.