Patronat IAB: Huddle for Good

01/18/2019
Już 20.11 odbędzie się event Huddle for Good, którego ideą przewodnią są pozytywne zmiany wywoływane przez marki wśród swoich odbiorców.

Huddle for Good to globalny event Mindshare Huddle, który w tym roku po raz pierwszy będzie organizowany również na polskim rynku. Ideą przewodnią są pozytywne zmiany, które wywołują marki wśród swoich odbiorców. Wydarzenie objęliśmy patronatem IAB oraz akredytacją DIMAQ.

Patronat IAB Polska oraz akredytacja DIMAQ są gwarancją jakości merytorycznej wydarzenia,  posiadacze certyfikatów DIMAQ za udział otrzymują punkty recertyfikacyjne. Więcej informacji TUTAJ.

Marketing, dostarczając konsumentom istotnych dla nich wartości, inspiruje nas do zmian na lepsze. Marki mają coraz większy wpływ nie tylko na zachowania zakupowe swoich klientów, ale angażują się społecznie, zmieniają postawy, wprowadzają nowe technologie.

W przestrzeni kinowej, w marketingowym gronie wybitnych specjalistów z globalnego rynku, uczestnicy spotkania będą rozmawiać o tym:

  • jak tworzyć lepsze doświadczenia z marką, czyniąc jednocześnie naszą
    pracę bardziej użyteczną i inspirującą?
  • jak możemy przekształcić nasze biznesy, wpisując cele społeczne w
    wartości marki i jej komunikację?
  • czy nasza branża może wpłynąć na zaadresowanie kluczowych wyzwań
    społecznych i środowiskowych?

Event odbędzie się 20 listopada br. w Warszawie.

Więcej informacji: https://www.mindshareworld.com/poland/huddle.

Czytaj także

Patronat: WE ARE GAMERS – gaming marketing w praktyce; konferencja tematyczna stacjonarnie w Warszawie

Patronat: WE ARE GAMERS – gaming marketing w praktyce; konferencja tematyczna stacjonarnie w Warszawie

Gaming to mainstream, to nie opinia a fakt. Najnowsze dane potwierdzają rosnące zainteresowanie grami wśród osób praktycznie w każdym wieku; 65% Polaków powyżej 16. roku życia gra w gry przynajmniej raz w tygodniu, a 88% dzieci w przedziale wiekowym 9-15 gra lub ogląda gry wideo. Gaming staje się strategicznym kanałem komunikacji dla marek. IAB Polska jest patronem honorowym wydarzenia.

79% internautów kupuje online. Raport „E-commerce w Polsce 2023” już dostępny

79% internautów kupuje online. Raport „E-commerce w Polsce 2023” już dostępny

Odsetek polskich internautów, którzy kupują online rośnie – obecnie wynosi on 79%. Na polskich stronach zakupy robi 75%, a na zagranicznych – 30%. Po raz pierwszy autorzy raportu przyjrzeli się również zjawisku social-commerce. Jak wynika z danych, za pośrednictwem social mediów kupuje na razie jedynie 19%, nie jest to więc wciąż bardzo popularna forma zakupów. Partnerami merytorycznymi wydania są Polskie Badania Internetu oraz Związek Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska.

Premiera badania kondycji rynku content marketingu w Polsce 2023

Premiera badania kondycji rynku content marketingu w Polsce 2023

Content marketing, badany w Polsce zaledwie od kilku lat, nieustannie zdobywa coraz więcej zwolenników, przekształcając się w istotny element strategii firm. Trzeci z kolei raport Stowarzyszenia Content Marketing Polska rzuca światło na dynamikę tego sektora, jego rosnący potencjał, ale także wyzwania, przed którymi stoi. Już 60% firm deklaruje, że wdrożyło strategię contentmarketingową, ale jednocześnie 57% przyznaje, że nie ma narzędzi do mierzenia jej efektywności. Czy zatem rosnąca inwestycja w content marketing idzie w parze z jego profesjonalizacją? Partnerami badania byli: IAB Polska, SAR, IAA, BCC, SocialPress.