Patronat IAB: Forum Riba 2019

03/11/2019
16-17.04.2019 Konferencja RIBA – RODO, Innowacje, Bezpieczeństwo, Audyt. Wyzwania ochrony danych w czasach nowych regulacji.

W dniach 16-17.04.2019 w Falentach koło Warszawy odbędzie się Konferencja RIBA – RODO, Innowacje, Bezpieczeństwo, Audyt. Wyzwania ochrony danych w czasach nowych regulacji. Wydarzenie objęte jest patronatem IAB Polska, które jest poświadczeniem jakości merytorycznej wydarzenia.

RIBA Forum jest miejscem spotkania wszystkich osób odpowiedzialnych za obszar ochrony danych. Zagadnienia, którym poświęcono szczególną uwagę nadchodzącej edycji RIBA Forum to:

  • Kontrola UODO i jak się do niej przygotować?
  • Optymalna ścieżka nakładów vs efekty w ochronie danych
  • W jaki sposób, firmy powinny wdrażać techniczne zabezpieczenia informacji?

RIBA Forum to 2 dni wypełnione m.in. przez:

  • Sesje plenarne z udziałem ekspertów oraz tematyczne sesje równoległe.
  • 1 dzień praktycznych miniwarsztatów – w trakcie trwania konferencji można wziąć udział nawet w 3 z 12 zaproponowanych warsztatów.
  • Sesje roundtable – czyli dyskusje przy stole na wybrany temat.

Wydarzenie skierowane jest dla przedstawicieli dużych i średnich firm oraz instytucji administracji publicznej, a szczególnie: IOD, menedżerów compliance i ryzyka, ekspertów prawnych, cybersecurity, menedżerów IT i audytorów wewnętrznych.

Szczegółowe informacje na temat RIBA Forum dostępne są na: https://ribaforum.pl/

Czytaj także

Raport Strategiczny Internet 2022/2023 IAB Polska już dostępny

Raport Strategiczny Internet 2022/2023 IAB Polska już dostępny

Przez ostatni rok polska branża komunikacji marketingowej skonfrontowała się z wyzwaniami postpandemicznej rzeczywistości oraz niepewnością geopolityczną i ekonomiczną. Mimo to rynek reklamowy odnotował dwucyfrowy wzrost. Podsumowanie kluczowych wydarzeń i trendów minionego roku oraz prognozy na rok 2023 prezentujemy w opublikowanym właśnie Raporcie Strategicznym Internet 2022/2023. 

Podsumowanie Forum IAB 2023 

Podsumowanie Forum IAB 2023 

Dwa niezwykłe dni Forum IAB 2023 za nami. Podczas konferencji ponad 120 wybitnych ekspertów z dziedziny marketingu, nauki i biznesu podzieliło się strategiami efektywnego prowadzenia biznesu w trudnych czasach. W czasie wydarzenia miał także premierę Raport Strategiczny Internet 2022/2023. Tegoroczna edycja Forum IAB odbyła się w dniach 30-31 maja w warszawskich Złotych Tarasach i tradycyjnie zgromadziła ponad 1000 osób.