Patronat IAB: 18. CYBERSEC CEE EXPO & FORUM już w czerwcu

04/19/2024
CYBERSEC CEE EXPO & FORUM to kluczowe i jedyne w swoim rodzaju wydarzenie dotyczące cyberbezpieczeństwa w Europie. Od 2015 roku CYBERSEC zapewnia przestrzeń do wymiany poglądów, dyskusji i prezentacji dotyczących największych wyzwań stojących nie tylko przed społeczeństwem, ale i światem wirtualnym. IAB Polska po raz kolejny objął patronat honorowy nad wydarzeniem.

CYBERSEC to nie tylko FORUM – to również jedna z największych przestrzeni EXPO, która stwarza możliwość do rozwijania kontaktów biznesowych kluczowym przedsiębiorcom z Polski i całego świata, a także jest szansą na zaprezentowanie swoich innowacyjnych produktów i usług.  

Podczas 18. edycji CYBERSEC CEE EXPO & FORUM uwaga będzie poświęcona łączeniu rynków i podmiotów w dziedzinie cyberbezpieczeństwa oraz promowaniu innowacyjnych rozwiązań w Europie Środkowo – Wschodniej. 

Zarówno strefa EXPO, jak i FORUM posiadają swoje odrębne motywy przewodnie. 

BRIDGING EUROPEAN CYBERSECURITY MARKETS – to hasło EXPO, które zobowiązuje do budowania mostów między różnymi obszarami rynku cyberbezpieczeństwa, umożliwiając płynną wymianę doświadczeń, technologii i najlepszych praktyk pomiędzy przedstawicielami wszystkich sektorów gospodarki.  

BEYOND DEFENCE – TOWARDS PROACTIVE CYBERSECURITY – temat tegorocznego FORUM zaznacza konieczność obrania nowej perspektywy wobec cyberobrony, by skutecznie stawiać czoła dzisiejszym wyzwaniom. Celem jest wykroczenie poza aspekty polityczne i skupienie na potrzebie strategicznego myślenia, dzielenia wiedzą oraz zastosowania asertywnych taktyk dążąc do zwiększenia cyfrowej odporności Europy. 

Sprawdź agendę wydarzenia!  

O FORUM – CYBERSEC FORUM 2024

Razem zbudujmy cyberbezpieczną przyszłość. Zapraszamy już w czerwcu 2024 roku do Krakowa! 

*Ograniczona pula darmowych biletów dla: studentów, sektora naukowego, administracji publicznej, jednostek samorządu terytorialnego, organizacji pozarządowych oraz administracji wojskowej! To jedyna taka okazja do wymiany doświadczeń i wysłuchania spostrzeżeń ekspertów z całego świata. 


Ta konferencja została objęta patronatem honorowym IAB Polska ze względu na swoją wysoką wartość merytoryczną. Organizujesz wydarzenie lub tworzysz inną inicjatywę skierowaną do branży digital marketingu? Możesz ubiegać się o nasz patronat. Zapoznaj się ze szczegółami.

Czytaj także

Patronat IAB Polska: Orion Woman 14 czerwca w Warszawie

Patronat IAB Polska: Orion Woman 14 czerwca w Warszawie

14 czerwca 2024 roku we wnętrzach Galerii Domu Artysty Plastyka w Warszawie, odbędzie się trzecia edycja Orion Woman. Wydarzenie zgromadzi ekspertki z digital marketingu, które podzielą się swoimi strategiami na skuteczne kreowanie i promowanie marki osobistej. To niepowtarzalna okazja, aby nauczyć się od liderów branży, jak wzmacniać swoją widoczność i budować trwałe relacje w świecie biznesu.

Raport Strategiczny Internet 2023/2024 IAB Polska już dostępny

Raport Strategiczny Internet 2023/2024 IAB Polska już dostępny

W roku 2023 rynek reklamy cyfrowej w Polsce przyspieszył tempo
rozwojowe w porównaniu do roku wcześniejszego, a jego wartość
zwiększyła się o ponad 870 mln zł, osiągając poziom prawie 7,8 mld zł.
Internet wciąż jest kluczowym motorem napędowym rynku mediów
odpowiadającym w roku 2023 za ponad dwie trzecie wzrostu całego
segmentu komunikacji.

Short social video. Nowa publikacja IAB Polska

Short social video. Nowa publikacja IAB Polska

Zapraszamy do pobrania poradnika Short social video przygotowanego przez ekspertów z Grupy Roboczej Social Media IAB Polska. Publikacja zawiera praktyczne porady dotyczące tworzenia tej formy wideo, jej miejsca w strategii mediowej marek, wskaźników efektywnosći oraz aspektów prawnych. W publikacji znajdziemy także szereg case studies oraz komentarze i porady ekspertów.