Nowi sygnatariusze Kodeksu Dobrych Praktyk Reklamy Programmatic

10/02/2019
Kolejne firmy przystąpiły do Kodeksu Dobrych Praktyk Reklamy Programmatic, która ma na celu zapewnienie jakości, bezpieczeństwa oraz zwiększenie przejrzystości programatycznego modelu zakupu reklam.

Kodeks Dobrych Praktyk Reklamy Programmatic ma na celu zapewnienie jakości, bezpieczeństwa oraz zwiększenie przejrzystości programatycznego modelu zakupu reklam.

Poznaj kolejnych sygnatariuszy:

GroupM

Reprise

Adform

Spicy Mobile

Kolejne firmy zdecydowały się przyjąć standardy Kodeksu i wspólnie z nami tworzyć przejrzysty ekosystem programmatic w Polsce. Witamy w gronie sygnatariuszy.

Pełna treść Kodeksu >>

Wniosek o przystąpienie (załącznik 1 do Warunków przystąpienia) >>

Po przystąpieniu do Kodeksu firma ma prawo posługiwać się tzw. ZNAKIEM KODEKSU, podnoszącym wiarygodność firmy w branży. Sygnatariuszami mogą zostać wszyscy uczestnicy rynku, którzy chcą brać udział w podnoszeniu jakości i standardów modelu programatycznego w Polsce. Zapraszamy zarówno firmy członkowskie IAB Polska, jak i pozostałych niezrzeszonych uczestników rynku.

Jak dołączyć? Sprawdź! >

 

Czytaj także

Podsumowanie Forum IAB 2023 

Podsumowanie Forum IAB 2023 

Dwa niezwykłe dni Forum IAB 2023 za nami. Podczas konferencji ponad 120 wybitnych ekspertów z dziedziny marketingu, nauki i biznesu podzieliło się strategiami efektywnego prowadzenia biznesu w trudnych czasach. W czasie wydarzenia miał także premierę Raport Strategiczny Internet 2022/2023. Tegoroczna edycja Forum IAB odbyła się w dniach 30-31 maja w warszawskich Złotych Tarasach i tradycyjnie zgromadziła ponad 1000 osób. 

Social Media 2023 – pierwsza edycja raportu Gemius, PBI i IAB Polska już dostępna

Social Media 2023 – pierwsza edycja raportu Gemius, PBI i IAB Polska już dostępna

Charakterystyka użytkowników polskich platform social mediowych, wnikliwy opis najważniejszych graczy oraz przegląd rynku reklamowego mediów społecznościowych. Do rąk czytelników trafiła właśnie pierwsza edycja raportu Social Media 2023, powstałego na bazie danych z badań gemiusAdReal oraz Mediapanel. Raport, który w przekrojowy sposób opisuje polskie social media, jest wynikiem współpracy firmy Gemius z Polskimi Badaniami Internetu oraz Grupą Roboczą Social Media przy IAB Polska.