Nowi sygnatariusze Kodeksu Dobrych Praktyk Reklamy Programmatic

10/02/2019
Kolejne firmy przystąpiły do Kodeksu Dobrych Praktyk Reklamy Programmatic, która ma na celu zapewnienie jakości, bezpieczeństwa oraz zwiększenie przejrzystości programatycznego modelu zakupu reklam.

Kodeks Dobrych Praktyk Reklamy Programmatic ma na celu zapewnienie jakości, bezpieczeństwa oraz zwiększenie przejrzystości programatycznego modelu zakupu reklam.

Poznaj kolejnych sygnatariuszy:

GroupM

Reprise

Adform

Spicy Mobile

Kolejne firmy zdecydowały się przyjąć standardy Kodeksu i wspólnie z nami tworzyć przejrzysty ekosystem programmatic w Polsce. Witamy w gronie sygnatariuszy.

Pełna treść Kodeksu >>

Wniosek o przystąpienie (załącznik 1 do Warunków przystąpienia) >>

Po przystąpieniu do Kodeksu firma ma prawo posługiwać się tzw. ZNAKIEM KODEKSU, podnoszącym wiarygodność firmy w branży. Sygnatariuszami mogą zostać wszyscy uczestnicy rynku, którzy chcą brać udział w podnoszeniu jakości i standardów modelu programatycznego w Polsce. Zapraszamy zarówno firmy członkowskie IAB Polska, jak i pozostałych niezrzeszonych uczestników rynku.

Jak dołączyć? Sprawdź! >

 

Czytaj także

Patronat: Twój pierwszy milion ze strategią SEO&Content — jak monetyzować działania marketingowe w biznesie | Darmowy webinar

Patronat: Twój pierwszy milion ze strategią SEO&Content — jak monetyzować działania marketingowe w biznesie | Darmowy webinar

Cube Group & SEMSTORM & WhitePress zapraszają na bezpłatny webinar. Chcesz poznać genialne sposoby na zwiększenie sprzedaży dzięki działaniom SEO&Contentu? Już 27 września o 10:00 zarezerwuj swój czas w kalendarzu na bezpłatny webinar organizowany przez Cube Group, SEMSTORM i WhitePress. Zebraliśmy ekspertów z branży, którzy podzielą się swoją wiedzą na temat monetyzowania działań marketingowych. Jesteśmy patronem honorowym wydarzenia.

Patronat: Pro Experts Days

Patronat: Pro Experts Days

Pro Experts Days to wydarzenie organizowane przez ekspertów branży digital marketingu, kierowane do środowiska marketingowego i biznesowego. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął IAB Polska.