Nowi sygnatariusze Kodeksu Dobrych Praktyk Reklamy Programmatic

10/02/2019
Kolejne firmy przystąpiły do Kodeksu Dobrych Praktyk Reklamy Programmatic, która ma na celu zapewnienie jakości, bezpieczeństwa oraz zwiększenie przejrzystości programatycznego modelu zakupu reklam.

Kodeks Dobrych Praktyk Reklamy Programmatic ma na celu zapewnienie jakości, bezpieczeństwa oraz zwiększenie przejrzystości programatycznego modelu zakupu reklam.

Poznaj kolejnych sygnatariuszy:

GroupM

Reprise

Adform

Spicy Mobile

Kolejne firmy zdecydowały się przyjąć standardy Kodeksu i wspólnie z nami tworzyć przejrzysty ekosystem programmatic w Polsce. Witamy w gronie sygnatariuszy.

Pełna treść Kodeksu >>

Wniosek o przystąpienie (załącznik 1 do Warunków przystąpienia) >>

Po przystąpieniu do Kodeksu firma ma prawo posługiwać się tzw. ZNAKIEM KODEKSU, podnoszącym wiarygodność firmy w branży. Sygnatariuszami mogą zostać wszyscy uczestnicy rynku, którzy chcą brać udział w podnoszeniu jakości i standardów modelu programatycznego w Polsce. Zapraszamy zarówno firmy członkowskie IAB Polska, jak i pozostałych niezrzeszonych uczestników rynku.

Jak dołączyć? Sprawdź! >

 

Czytaj także

Short social video. Nowa publikacja IAB Polska

Short social video. Nowa publikacja IAB Polska

Zapraszamy do pobrania poradnika Short social video przygotowanego przez ekspertów z Grupy Roboczej Social Media IAB Polska. Publikacja zawiera praktyczne porady dotyczące tworzenia tej formy wideo, jej miejsca w strategii mediowej marek, wskaźników efektywnosći oraz aspektów prawnych. W publikacji znajdziemy także szereg case studies oraz komentarze i porady ekspertów.

Patronat IAB Polska: AI Create Warsaw: AI & Creativity

Patronat IAB Polska: AI Create Warsaw: AI & Creativity

AI CREATE to globalna inicjatywa profesjonalistów z całego świata. Została stworzona przez weteranów branży kreatywnej, eventowej oraz produkcyjnej z Hiszpanii i Singapuru. Edycja warszawska zaplanowane na 16 maja posiada patronat honorowy IAB Polska.