Najnowsza wersja Transparency & Consent Framework v2.2 oficjalnie uruchomiona

05/16/2023
Mamy przyjemność ogłosić, że dziś, 16 maja br. oficjalnie uruchomiono TCF 2.2, po zatwierdzeniu przez grupę sterującą ds. TCF działającą przy IAB EU.

W ostatnim czasie wszystkie grupy robocze TCF intensywnie pracowały nad dalszą standaryzacją informacji i wyborów, które powinny być dostarczane użytkownikom w związku z przetwarzaniem ich danych osobowych, oraz nad tym, w jaki sposób wybory te powinny być rejestrowane, przekazywane i respektowane.
Ciągłe zmiany w orzecznictwie, a także w wytycznych organów ochrony danych stawiają jeszcze wyższe wymagania uczestnikom rynku w zakresie ochrony danych, a najnowsza wersja Transparency & Consent Framework v2.2 (TCF v2.2) wprowadza znaczące zmiany, starając się lepiej sprostać oczekiwaniom organów regulacyjnych i potrzebom użytkowników końcowych.

Zachęcamy do zapoznania się z wpisem na blogu IAB EU, który szczegółowo wyjaśnia harmonogram wdrażania, zawiera przegląd głównych zmian politycznych i technicznych, a także odnosi do pliku zawierającego najczęściej zadawane pytania.

Jednocześnie informujemy, że na początku czerwca zostaną zorganizowane dedykowane webinaria, o których będziemy informować w oddzielnych komunikatach. Zapraszamy do udziału.

Czytaj także

Patronat IAB Polska: Konferencja WE!RE Influencers & WE!RE Gamers vol. 4 już 10 kwietnia

Patronat IAB Polska: Konferencja WE!RE Influencers & WE!RE Gamers vol. 4 już 10 kwietnia

WE!RE Fantasy organizuje czwartą już edycję konferencji online WE!RE Influencers & Gamers Marketing Talks poświęconej influencer marketingowi i gamingowi. Wydarzenie skupi się na trendach, które wyraźnie zarysowały się w pierwszym kwartale 2024 roku i stanowią mocny fundament predykcji, na których warto opierać strategie marketingowe i komunikacyjne.

Patronat IAB Polska: Legaltech Forum 11 kwietnia w Warszawie

Patronat IAB Polska: Legaltech Forum 11 kwietnia w Warszawie

Perspektywy rozwoju rynku legal tech w Polsce, sztuczna inteligencja (AI) w kancelarii prawnej oraz nowe regulacje prawne związane z prawem nowych technologii – to tematy przewodnie #LegalTech Forum 2024! IAB Polska został patronem honorowym wydarzenia.