Nagroda dla studiów dualnych „Marketing internetowy i e-commerce” realizowanych przez Collegium Civitas we współpracy z IAB Polska i DIMAQ.

03/12/2020
„Marketing internetowy i e-commerce” to nowa specjalność studiów dualnych odbywających się na Collegium Civitas, i której partnerem jest Związek Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska. 10 marca specjalność została doceniona przez Kapitułę konkursu „Studia z przyszłością”. Certyfikat w imieniu IAB Polska odebrała Ewa Opach Dyrektor ds. edukacji i certyfikacji.

To pionierskie studia dualne w dziedzinie humanistycznej i bardzo cieszę się, że IAB jest ich partnerem. Forma dualna jest odpowiedzią na oczekiwania pracodawców dotyczące jakości kształcenia i przygotowania absolwentów do pracy, bo 50% programu studiów jest realizowane w trakcie stażu. A tego nie da się zrobić bez bezpośredniego zaangażowania pracodawców w proces kształcenia.

Marketing internetowy i e-commerce to praktyczne studia przyszłości wychodzące naprzeciw oczekiwaniom dynamicznie zmieniającego się sektora branży internetowej.

Zajęcia ze studentami prowadzą trenerzy DIMAQ, a firmy członkowskie IAB Polska: WP.pl, Wavemaker i Digital Resolution zapewniają realizację 50% programu studiów w formie stażu.

Więcej informacji na temat tej specjalności znajdziesz tutaj>>>

Czytaj także

Patronat: Konferencja #DataDrivenDOOH już 28 listopada

Patronat: Konferencja #DataDrivenDOOH już 28 listopada

#DataDrivenDOOH to najważniejsze wydarzenie 2023 roku dotyczące rozwoju cyfrowego OOH i jego widowni. Pomiary, definicje, standardy – a wszystko podane w atrakcyjnej formie przez najlepszych ekspertów. W tym roku będziemy rozmawiać o tym, jak w kontekście tego młodego medium definiować i parametryzować widownię – aby spełniać oczekiwania naszych klientów z jednej strony i być pełnoprawnym członkiem cross-mediowego świata reklamy z drugiej. IAB Polska objął konferencję patronatem honorowym.

Ogłaszamy aż 62 nominacje do nagród IAB MIXX Awards 2023

Ogłaszamy aż 62 nominacje do nagród IAB MIXX Awards 2023

Jury IAB MIXX Awards po ocenie 224 zgłoszeń wyłoniło listę nominacji do nagród za najlepsze wykorzystanie środowiska cyfrowego w kampaniach reklamowych. Laureaci zostaną ogłoszeni podczas uroczystej gali 5 grudnia. W tym roku – o złote, srebrne i brązowe statuetki – w 16 kategoriach konkursowych ubiega się 45 kampanii, które uzyskały 62 nominacje do nagród.