Zostań jurorem(-ką) IAB MIXX Awards 2023! Ogłaszamy nabór do Jury konkursu

06/29/2023
Rusza nabór do Jury konkursu IAB MIXX Awards 2023. Zgłoszenia są przyjmowane do 17 lipca br. IAB Polska poszukuje osób, które wniosą nowe perspektywy do oceny zgłoszeń. Jury IAB MIXX Awards to gremium, które honoruje najbardziej innowacyjne i skuteczne kampanie e-marketingowe w Polsce.

Jak zgłosić kandydaturę do Jury IAB MIXX Awards 2023?

Zapraszamy do udziału wszystkich zainteresowanych udziałem w pracach Jury IAB MIXX Awards 2023. Aby zapewnić wysoką jakość ocen kandydat/kandydatka do Jury powinien/powinna wykazywać się wybitnym doświadczeniem w działaniach e-marketingowych. Ponadto wymagamy rekomendacji firmy członkowskiej IAB Polska.

Osoby chętne do współtworzenia jednego z najważniejszych konkursów w branży e-marketingowej w Polsce mogą zgłaszać się poprzez formularz dostępny pod adresem: https://forms.gle/1nRbDQWbM6aXQUPW8.

W formularzu prosimy o podanie podstawowych informacji o sobie, swoim doświadczeniu zawodowym oraz roli jurorskiej w innych konkursach.

Osoby posiadające certyfikat DIMAQ za prac w ramach  Jury IAB MIXX Awards 2023 mogą otrzymać do 30 punktów recertyfikacyjnych.

Termin zgłoszeń upływa 24 lipca 2023, wyniki naboru zostaną podane do 15 sierpnia.

IAB MIXX Awards to konkurs, który wyróżnia najbardziej innowacyjne i kreatywne kampanie w obszarze e-marketingu w Polsce. Wydarzenie gromadzi liderów branży, ekspertów, agencje reklamowe, domy mediowe i marketerów. Aby uzyskać więcej informacji na temat konkursu IAB MIXX Awards, zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej IAB Polska: mixx-awards.pl

Czytaj także

Patronat: WE ARE GAMERS – gaming marketing w praktyce; konferencja tematyczna stacjonarnie w Warszawie

Patronat: WE ARE GAMERS – gaming marketing w praktyce; konferencja tematyczna stacjonarnie w Warszawie

Gaming to mainstream, to nie opinia a fakt. Najnowsze dane potwierdzają rosnące zainteresowanie grami wśród osób praktycznie w każdym wieku; 65% Polaków powyżej 16. roku życia gra w gry przynajmniej raz w tygodniu, a 88% dzieci w przedziale wiekowym 9-15 gra lub ogląda gry wideo. Gaming staje się strategicznym kanałem komunikacji dla marek. IAB Polska jest patronem honorowym wydarzenia.

79% internautów kupuje online. Raport „E-commerce w Polsce 2023” już dostępny

79% internautów kupuje online. Raport „E-commerce w Polsce 2023” już dostępny

Odsetek polskich internautów, którzy kupują online rośnie – obecnie wynosi on 79%. Na polskich stronach zakupy robi 75%, a na zagranicznych – 30%. Po raz pierwszy autorzy raportu przyjrzeli się również zjawisku social-commerce. Jak wynika z danych, za pośrednictwem social mediów kupuje na razie jedynie 19%, nie jest to więc wciąż bardzo popularna forma zakupów. Partnerami merytorycznymi wydania są Polskie Badania Internetu oraz Związek Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska.

Premiera badania kondycji rynku content marketingu w Polsce 2023

Premiera badania kondycji rynku content marketingu w Polsce 2023

Content marketing, badany w Polsce zaledwie od kilku lat, nieustannie zdobywa coraz więcej zwolenników, przekształcając się w istotny element strategii firm. Trzeci z kolei raport Stowarzyszenia Content Marketing Polska rzuca światło na dynamikę tego sektora, jego rosnący potencjał, ale także wyzwania, przed którymi stoi. Już 60% firm deklaruje, że wdrożyło strategię contentmarketingową, ale jednocześnie 57% przyznaje, że nie ma narzędzi do mierzenia jej efektywności. Czy zatem rosnąca inwestycja w content marketing idzie w parze z jego profesjonalizacją? Partnerami badania byli: IAB Polska, SAR, IAA, BCC, SocialPress.