MBridge w szeregach IAB Polska

01/16/2019
Do grona firm członkowskich IAB Polska dołącza MBridge - polska agencja marketingowa, która zajmuje się projektowaniem i realizacją strategii marketingowych w internecie.

Do grona firm członkowskich IAB Polska dołącza MBridge – Marketing Experts. To polska agencja marketingowa, obecna na rynku od 2016 r., która zajmuje się projektowaniem i realizacją strategii marketingowych w internecie.

Głównymi specjalizacjami są obszary takie jak: SEO, SEM, content marketing, analityka internetowa, social ads, CRM, performance UX oraz doradztwo strategiczne z zakresu marketingu online. MBridge realizuje obecnie działania m.in. dla takich klientów jak Smyk, Gandalf.com.pl, Signify, Recman, Tok FM, Unilever.

Digital marketing to dynamiczna branża, która każdego tygodnia się doskonali i stosuje nowe rozwiązania. Jesteśmy świadomi tych zmian, dlatego kładziemy duży nacisk na ciągły rozwój naszych specjalistów. Jednocześnie wiemy, jak istotne są dobra komunikacja i partnerskie relacje z Klientami, więc staramy się edukować również naszych kontrahentów. Cieszymy się, że dołączamy do IAB, ponieważ umożliwi nam to wymianę wiedzy i doświadczeń na większą skalę, także z innymi podmiotami digital marketingu. Ponadto będzie to możliwość aktywnego tworzenia dobrych praktyk i rozwijania branży internetowej w Polsce

– mówi Maciej Brożonowicz, COO MBridge – Marketing Experts.

W strukturach IAB Polska jest aktualnie zrzeszonych już ponad 240 firm członkowskich, reprezentujących podmioty działające w branży internetowej.

Czytaj także

Raport Strategiczny Internet 2022/2023 IAB Polska już dostępny

Raport Strategiczny Internet 2022/2023 IAB Polska już dostępny

Przez ostatni rok polska branża komunikacji marketingowej skonfrontowała się z wyzwaniami postpandemicznej rzeczywistości oraz niepewnością geopolityczną i ekonomiczną. Mimo to rynek reklamowy odnotował dwucyfrowy wzrost. Podsumowanie kluczowych wydarzeń i trendów minionego roku oraz prognozy na rok 2023 prezentujemy w opublikowanym właśnie Raporcie Strategicznym Internet 2022/2023. 

Podsumowanie Forum IAB 2023 

Podsumowanie Forum IAB 2023 

Dwa niezwykłe dni Forum IAB 2023 za nami. Podczas konferencji ponad 120 wybitnych ekspertów z dziedziny marketingu, nauki i biznesu podzieliło się strategiami efektywnego prowadzenia biznesu w trudnych czasach. W czasie wydarzenia miał także premierę Raport Strategiczny Internet 2022/2023. Tegoroczna edycja Forum IAB odbyła się w dniach 30-31 maja w warszawskich Złotych Tarasach i tradycyjnie zgromadziła ponad 1000 osób.