Mapa Podmiotów Internetowych 2020/2021: zgłoś swoją firmę!

07/28/2020
Mapa Podmiotów Internetowych IAB Polska to projekt, który od lat stanowi drogowskaz dla firm szukających do współpracy partnerów z branży digital. W odpowiedzi na dynamiczną sytuację branży aktualizowana jest każdego roku. Dołącz do 9. edycji projektu. Przedłużamy termin zgłoszeń do 15 września!

Mapa stanowi usystematyzowane kompendium wiedzy o podmiotach działających na polskim rynku internetowym. Dołącz do dziewiątej edycji i daj się znaleźć swoim klientom!

Uwaga. Przedłużamy termin zgłoszeń. Na logo Twojej firmy czekamy do 31 sierpnia.

Główną ideą przyświecającą Mapie Podmiotów Internetowych jest maksymalne ułatwienie kontaktu z odpowiednimi firmami branży digital, dlatego wszystkie umieszczone na niej logotypy są klikalne. To wciąż jedyny na taką skalę projekt, który stanowi nie tylko bazę wiedzy o polskim rynku internetowym, ale jest także platformą kontaktową między usługodawcami a usługobiorcami z branży – podkreśla Włodzimierz Schmidt, prezes zarządu IAB Polska.

Pobierz ubiegłoroczną Mapę Podmiotów Internetowych IAB Polska >>

Dlaczego warto dołączyć do dziewiątej edycji?

 • to niekwestionowany drogowskaz dla firm korzystających z usług internetowych, czyli Twoich potencjalnych klientów;
 • to usystematyzowane kompendium wiedzy o podmiotach działających na polskim rynku interaktywnym, pogrupowanych w 7 kolejnych obszarach pozwalających znaleźć partnera na każdym etapie projektowania kampanii digitalowej:
  • Kreacja i realizacja
  • Narzędzia
  • Powierzchnie Reklamowe
  • Analizy
  • E-commerce
  • Usługi
  • Reklamodawcy
 • możesz zgłosić dowolną liczbę logotypów w wybranych kategoriach rynkowych, w których mają się znaleźć.

Projekt jest otwarty dla wszystkich uczestników rynku digital, zarówno firm członkowskich IAB Polska, jak i niezrzeszonych.

Cennik: 

  • Członek zarządzający IAB Polska – 3 logotypy bezpłatnie
  • Członek stowarzyszony i branżowy IAB Polska – 1 logotyp bezpłatnie
  • Dodatkowy logotyp firmy członkowskiej IAB Polska – cena 600 zł netto + VAT 23%
  • Logotyp uczelni współpracującej z IAB Polska (niezrzeszonej) – cena 500 zł netto + VAT 23%
  • Logotyp firmy niezrzeszonej w IAB Polska – cena 1350 zł netto + VAT 23%

  Powyższe ceny dotyczą umieszczenia logo w jednej wybranej kategorii. O umieszczeniu logotypów na Mapie w danej kategorii decyduje kolejność zgłoszeń.

Wypełnij formularz i zgłoś się już teraz! Pamiętaj. Im wcześniej wyślesz formularz, tym wyżej umieścimy logo Twojej firmy w danej kategorii. Zgłoszenia przyjmujemy do 15 września.

Mapa Podmiotów Internetowych IAB Polska tworzona jest co roku na nowo, w związku z czym firmy, których logotyp znajdował się na ubiegłorocznej publikacji, również proszone są o przesłanie zaktualizowanych materiałów.

Czytaj także

Podsumowanie Forum IAB 2023 

Podsumowanie Forum IAB 2023 

Dwa niezwykłe dni Forum IAB 2023 za nami. Podczas konferencji ponad 120 wybitnych ekspertów z dziedziny marketingu, nauki i biznesu podzieliło się strategiami efektywnego prowadzenia biznesu w trudnych czasach. W czasie wydarzenia miał także premierę Raport Strategiczny Internet 2022/2023. Tegoroczna edycja Forum IAB odbyła się w dniach 30-31 maja w warszawskich Złotych Tarasach i tradycyjnie zgromadziła ponad 1000 osób. 

Social Media 2023 – pierwsza edycja raportu Gemius, PBI i IAB Polska już dostępna

Social Media 2023 – pierwsza edycja raportu Gemius, PBI i IAB Polska już dostępna

Charakterystyka użytkowników polskich platform social mediowych, wnikliwy opis najważniejszych graczy oraz przegląd rynku reklamowego mediów społecznościowych. Do rąk czytelników trafiła właśnie pierwsza edycja raportu Social Media 2023, powstałego na bazie danych z badań gemiusAdReal oraz Mediapanel. Raport, który w przekrojowy sposób opisuje polskie social media, jest wynikiem współpracy firmy Gemius z Polskimi Badaniami Internetu oraz Grupą Roboczą Social Media przy IAB Polska.