Maciej Maciejowski w Radzie Nadzorczej IAB Polska

07/18/2022
Do grona przedstawicieli Rady Nadzorczej IAB Polska dołączył Maciej Maciejowski, prezes zarządu Gremi Media SA, zastępując na tym stanowisku Tomasza Jażdżyńskiego, poprzedniego prezesa spółki.

Maciej Maciejowski jest związany z mediami od 2000 roku, kiedy rozpoczął pracę w onet.pl. Ostatnie 16 lat spędził w TVN S.A., gdzie odpowiadał miedzy innymi za transformację cyfrową. Od 2012 roku pełnił funkcję członka zarządu, odpowiedzialnego za pion digital. Wcześniej był zastępcą dyrektora programowego w TVN S.A i kierownikiem kanału TVN Turbo.  Jako marketing manager odpowiadał  za kanały TVN24, TVN Turbo, TVN Style, TVN Meteo. Wcześniej Maciejowski był związany z Grupą Onet.pl SA jako menedżer kluczowych projektów (2000–2004) oraz ze Studiem Filmów Animowanych w Krakowie (1996–2000).

Rada Nadzorcza IAB Polska składa się z przedstawicieli 12 firm członkowskich IAB Polska ze statusem członków zarządzających. Pełny skład Rady znajduje się TUTAJ.

Czytaj także

Patronat: Twój pierwszy milion ze strategią SEO&Content — jak monetyzować działania marketingowe w biznesie | Darmowy webinar

Patronat: Twój pierwszy milion ze strategią SEO&Content — jak monetyzować działania marketingowe w biznesie | Darmowy webinar

Cube Group & SEMSTORM & WhitePress zapraszają na bezpłatny webinar. Chcesz poznać genialne sposoby na zwiększenie sprzedaży dzięki działaniom SEO&Contentu? Już 27 września o 10:00 zarezerwuj swój czas w kalendarzu na bezpłatny webinar organizowany przez Cube Group, SEMSTORM i WhitePress. Zebraliśmy ekspertów z branży, którzy podzielą się swoją wiedzą na temat monetyzowania działań marketingowych. Jesteśmy patronem honorowym wydarzenia.

Patronat: Pro Experts Days

Patronat: Pro Experts Days

Pro Experts Days to wydarzenie organizowane przez ekspertów branży digital marketingu, kierowane do środowiska marketingowego i biznesowego. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął IAB Polska.