JaRock.pl wstępuje w szeregi IAB Polska

07/05/2023
Do grona firm członkowskich IAB Polska dołączyła agencja JaRock.pl.

JaRock.pl to wiodąca agencja influencerska, specjalizująca się w tworzeniu strategicznych kampanii influencer marketingowych. Zespół ekspertów tworzy skuteczne i autentyczne przekazy, współpracując z różnorodnymi influencerami. Oferuje kompleksowe usługi, identyfikację influencerów, negocjacje i analizę efektywności. 

Jestem niezmiernie podekscytowany przystąpieniem naszej agencji do IAB Polska! To ważny krok dla naszej agencji, który potwierdza nasze zaangażowanie w rozwój i profesjonalizację branży influencer marketingu w Polsce.

Członkostwo w IAB Polska otworzy nam drzwi do cennych zasobów, narzędzi i wiedzy, które pomogą nam jeszcze lepiej sprostać oczekiwaniom naszych klientów i partnerów. Jesteśmy dumni, że dołączamy do tej prestiżowej organizacji, która reprezentuje czołowych graczy rynku reklamowego i digitalowego. Dzięki temu zyskujemy dostęp do aktualnych trendów, najlepszych praktyk i możliwości współpracy z innymi profesjonalistami. Wierzę, że dzięki członkostwu w IAB Polska będziemy mogli jeszcze bardziej zwiększyć naszą wartość i jakość usług, zapewniając klientom doskonałe rezultaty. Jesteśmy gotowi na dalszy rozwój i wyzwania, jakie niesie ze sobą ta dynamicznie rozwijająca się branża. – skomentował Michał Milejski, Członek Zarządu Jarock Sp. z o.o.

W strukturach IAB Polska jest aktualnie zrzeszonych ponad 230 firm członkowskich, reprezentujących podmioty działające w branży internetowej. 

Jak dołączyć? Znajdź informacje TUTAJ.

Czytaj także

Short social video. Nowa publikacja IAB Polska

Short social video. Nowa publikacja IAB Polska

Zapraszamy do pobrania poradnika Short social video przygotowanego przez ekspertów z Grupy Roboczej Social Media IAB Polska. Publikacja zawiera praktyczne porady dotyczące tworzenia tej formy wideo, jej miejsca w strategii mediowej marek, wskaźników efektywnosći oraz aspektów prawnych. W publikacji znajdziemy także szereg case studies oraz komentarze i porady ekspertów.

Patronat IAB Polska: AI Create Warsaw: AI & Creativity

Patronat IAB Polska: AI Create Warsaw: AI & Creativity

AI CREATE to globalna inicjatywa profesjonalistów z całego świata. Została stworzona przez weteranów branży kreatywnej, eventowej oraz produkcyjnej z Hiszpanii i Singapuru. Edycja warszawska zaplanowane na 16 maja posiada patronat honorowy IAB Polska.