JaRock.pl wstępuje w szeregi IAB Polska

07/05/2023
Do grona firm członkowskich IAB Polska dołączyła agencja JaRock.pl.

JaRock.pl to wiodąca agencja influencerska, specjalizująca się w tworzeniu strategicznych kampanii influencer marketingowych. Zespół ekspertów tworzy skuteczne i autentyczne przekazy, współpracując z różnorodnymi influencerami. Oferuje kompleksowe usługi, identyfikację influencerów, negocjacje i analizę efektywności. 

Jestem niezmiernie podekscytowany przystąpieniem naszej agencji do IAB Polska! To ważny krok dla naszej agencji, który potwierdza nasze zaangażowanie w rozwój i profesjonalizację branży influencer marketingu w Polsce.

Członkostwo w IAB Polska otworzy nam drzwi do cennych zasobów, narzędzi i wiedzy, które pomogą nam jeszcze lepiej sprostać oczekiwaniom naszych klientów i partnerów. Jesteśmy dumni, że dołączamy do tej prestiżowej organizacji, która reprezentuje czołowych graczy rynku reklamowego i digitalowego. Dzięki temu zyskujemy dostęp do aktualnych trendów, najlepszych praktyk i możliwości współpracy z innymi profesjonalistami. Wierzę, że dzięki członkostwu w IAB Polska będziemy mogli jeszcze bardziej zwiększyć naszą wartość i jakość usług, zapewniając klientom doskonałe rezultaty. Jesteśmy gotowi na dalszy rozwój i wyzwania, jakie niesie ze sobą ta dynamicznie rozwijająca się branża. – skomentował Michał Milejski, Członek Zarządu Jarock Sp. z o.o.

W strukturach IAB Polska jest aktualnie zrzeszonych ponad 230 firm członkowskich, reprezentujących podmioty działające w branży internetowej. 

Jak dołączyć? Znajdź informacje TUTAJ.

Czytaj także

Patronat: WE ARE GAMERS – gaming marketing w praktyce; konferencja tematyczna stacjonarnie w Warszawie

Patronat: WE ARE GAMERS – gaming marketing w praktyce; konferencja tematyczna stacjonarnie w Warszawie

Gaming to mainstream, to nie opinia a fakt. Najnowsze dane potwierdzają rosnące zainteresowanie grami wśród osób praktycznie w każdym wieku; 65% Polaków powyżej 16. roku życia gra w gry przynajmniej raz w tygodniu, a 88% dzieci w przedziale wiekowym 9-15 gra lub ogląda gry wideo. Gaming staje się strategicznym kanałem komunikacji dla marek. IAB Polska jest patronem honorowym wydarzenia.

79% internautów kupuje online. Raport „E-commerce w Polsce 2023” już dostępny

79% internautów kupuje online. Raport „E-commerce w Polsce 2023” już dostępny

Odsetek polskich internautów, którzy kupują online rośnie – obecnie wynosi on 79%. Na polskich stronach zakupy robi 75%, a na zagranicznych – 30%. Po raz pierwszy autorzy raportu przyjrzeli się również zjawisku social-commerce. Jak wynika z danych, za pośrednictwem social mediów kupuje na razie jedynie 19%, nie jest to więc wciąż bardzo popularna forma zakupów. Partnerami merytorycznymi wydania są Polskie Badania Internetu oraz Związek Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska.

Premiera badania kondycji rynku content marketingu w Polsce 2023

Premiera badania kondycji rynku content marketingu w Polsce 2023

Content marketing, badany w Polsce zaledwie od kilku lat, nieustannie zdobywa coraz więcej zwolenników, przekształcając się w istotny element strategii firm. Trzeci z kolei raport Stowarzyszenia Content Marketing Polska rzuca światło na dynamikę tego sektora, jego rosnący potencjał, ale także wyzwania, przed którymi stoi. Już 60% firm deklaruje, że wdrożyło strategię contentmarketingową, ale jednocześnie 57% przyznaje, że nie ma narzędzi do mierzenia jej efektywności. Czy zatem rosnąca inwestycja w content marketing idzie w parze z jego profesjonalizacją? Partnerami badania byli: IAB Polska, SAR, IAA, BCC, SocialPress.