Jak zwyciężyć w digitalu? Weź udział w szkoleniu do IAB MIXX Awards 2020!

05/21/2020
Do 10 czerwca czekamy na zgłoszenia do IAB MIXX Awards 2020. Wszystkie osoby odpowiedzialne za zgłoszenia kampanii w swoich firmach zapraszamy na bezpłatne szkolenia online, podczas których jurorzy IAB MIXX Awards 2020 opowiedzą o tym, jak prawidłowo zgłaszać kampanie oraz jak uniknąć najczęstszych błędów popełnianych przy zgłoszeniach.

Robisz kampanie, które zwyciężają w digitalu? Dowiedz się, jak prawidłowo wypełniać zgłoszenia i zawalcz o swoje złoto. WEŹ UDZIAŁ W SZKOLENIU DLA ZGŁASZAJĄCYCH, podczas którego jurorzy konkursu:

  • szczegółowo wyjaśnią jak przygotować się i wypełnić zgłoszenie konkursowe, by mogło być ocenione zgodnie z kryteriami konkursu,
  • powiedzą, jakich błędów nie popełniać i na co zwrócić szczególną uwagę przy zgłoszeniach, a przez to zwiększyć swoją szansę na wygraną ,
  • odpowiedzą na Twoje pytania!

ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIE z wybranym jurorem:

Czytaj także

Weź udział w dziesiątej edycji badania IAB Europe nt. programmatic

Weź udział w dziesiątej edycji badania IAB Europe nt. programmatic

Ruszyło coroczne badanie „Attitudes to Programmatic Advertising Survey 2024” – to dziesiąta edycja tego badania prowadzonego przez IAB Europe. Do wypełnienia krótkiej ankiety zapraszamy wszystkich uczestników ekosystemu reklamy programmatic. Termin upływa 26 lipca 2024 r.