Jak zwyciężyć w digitalu? Weź udział w szkoleniu do IAB MIXX Awards 2020!

05/21/2020
Do 10 czerwca czekamy na zgłoszenia do IAB MIXX Awards 2020. Wszystkie osoby odpowiedzialne za zgłoszenia kampanii w swoich firmach zapraszamy na bezpłatne szkolenia online, podczas których jurorzy IAB MIXX Awards 2020 opowiedzą o tym, jak prawidłowo zgłaszać kampanie oraz jak uniknąć najczęstszych błędów popełnianych przy zgłoszeniach.

Robisz kampanie, które zwyciężają w digitalu? Dowiedz się, jak prawidłowo wypełniać zgłoszenia i zawalcz o swoje złoto. WEŹ UDZIAŁ W SZKOLENIU DLA ZGŁASZAJĄCYCH, podczas którego jurorzy konkursu:

  • szczegółowo wyjaśnią jak przygotować się i wypełnić zgłoszenie konkursowe, by mogło być ocenione zgodnie z kryteriami konkursu,
  • powiedzą, jakich błędów nie popełniać i na co zwrócić szczególną uwagę przy zgłoszeniach, a przez to zwiększyć swoją szansę na wygraną ,
  • odpowiedzą na Twoje pytania!

ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIE z wybranym jurorem:

Czytaj także

Aż 8 europejskich nagród IAB MIXX Awards i Reasearch Awards dla polskich firm

Aż 8 europejskich nagród IAB MIXX Awards i Reasearch Awards dla polskich firm

23 maja 2023 podczas flagowej konferencji IAB Europe – Interact zostały rozdane europejskie nagrody za najlepsze digitalowe kampanie i projekty badawcze. Polskie firmy otrzymały aż 5 statuetek European MIXX Awards 2023! Gratulujemy: Sanofi, PHD Poland, Publicis Groupe, Unilever, Mindshare Poland, GONG & ING Bank Śląski. Gatulujemy równiez agencjom badawczym Nielsen i Kantar, które łącznie otrzymały 3 statuetki w IAB European Reasaerch Awards. 

CMC MEDIA dołącza do firm członkowskich IAB Polska

CMC MEDIA dołącza do firm członkowskich IAB Polska

Do grona firm członkowskich IAB Polska przystępuje CMC MEDIA specjalizuąca się w dostarczaniu kompleksowego wsparcia technicznego i biznesowego dla lokalnych wydawców prasy, radia i serwisów internetowych.