Interact 2023 już 25-26 maja w Madrycie

05/05/2023
Flagowe wydarzenie IAB Europe – Interact jest obowiązkowym punktem dla przedstawicieli branży reklamy i marketingu cyfrowego. To miejsce spotkań i ispiracji wiodących europejskich reklamodawców, ekspertów branżowych, agencji i właścicieli mediów. Od ponad dekady dzielą się najlepszymi praktykami co rok w innej europejskiej stolicy. Tym razem, 25-26 maja, spotkanie odbędzie się w Madrycie.

IAB Hiszpania będzie gospodarzem dwóch dni wystąpień i dyskusji panelowych. Hasło przewodnie wydarzenia to „Driving the Next Digital Decade”  Wydarzenie obejmie szeroki zakres tematów, aby wspólnie zadbać i dobrze ukierunkować rozwój ekosystemu reklamy cyfrowej – od ekonomii uważności, CTV i mediów detalicznych, przez modele reklamowe wydawców premium, zrównoważony rozwój, najnowsze normy i regulacje prawne i wiele więcej.

Wśród prelegentów znaleźli się między innymi:

  • Taide Guajardo Vite,  Brand Senior Vice-President, Europe
  • Giovanna Loi, Chief Digital Officer, GroupM Italy
  • Alexis Marcombe, Managing Director, Carrefour Links
  • Phil Sumner, Global Research Operations, Teads
  • Michael Todd, Global Director of Industry Relations, Google
  • Alexandra Ong, Business Development Director, Magnite

Tematami najważniejszych prezentacji są: 

  • The Latest European Digital Advertising Expenditure Insights
  • Attention Pays: The Value of Attention in Digital Advertising
  • Sustainability in Digital Advertising
  • Everything You Need to Know About the DSA Today

Przedstawiciele firm członkowskich IAB Polska mogą zakupić bilet z 15% rabatem. Aby otrzymać kod rabatowy, prosimy zgłasić się do Anny Garwolińskiej: a.garwolinska@iab.org.pl

Szczegółowe informacje na temat wydarzenia dostępne są TUTAJ.

 

Czytaj także

Aż 8 europejskich nagród IAB MIXX Awards i Reasearch Awards dla polskich firm

Aż 8 europejskich nagród IAB MIXX Awards i Reasearch Awards dla polskich firm

23 maja 2023 podczas flagowej konferencji IAB Europe – Interact zostały rozdane europejskie nagrody za najlepsze digitalowe kampanie i projekty badawcze. Polskie firmy otrzymały aż 5 statuetek European MIXX Awards 2023! Gratulujemy: Sanofi, PHD Poland, Publicis Groupe, Unilever, Mindshare Poland, GONG & ING Bank Śląski. Gatulujemy równiez agencjom badawczym Nielsen i Kantar, które łącznie otrzymały 3 statuetki w IAB European Reasaerch Awards. 

CMC MEDIA dołącza do firm członkowskich IAB Polska

CMC MEDIA dołącza do firm członkowskich IAB Polska

Do grona firm członkowskich IAB Polska przystępuje CMC MEDIA specjalizuąca się w dostarczaniu kompleksowego wsparcia technicznego i biznesowego dla lokalnych wydawców prasy, radia i serwisów internetowych.