Interact 2023 już 25-26 maja w Madrycie

05/05/2023
Flagowe wydarzenie IAB Europe – Interact jest obowiązkowym punktem dla przedstawicieli branży reklamy i marketingu cyfrowego. To miejsce spotkań i ispiracji wiodących europejskich reklamodawców, ekspertów branżowych, agencji i właścicieli mediów. Od ponad dekady dzielą się najlepszymi praktykami co rok w innej europejskiej stolicy. Tym razem, 25-26 maja, spotkanie odbędzie się w Madrycie.

IAB Hiszpania będzie gospodarzem dwóch dni wystąpień i dyskusji panelowych. Hasło przewodnie wydarzenia to „Driving the Next Digital Decade”  Wydarzenie obejmie szeroki zakres tematów, aby wspólnie zadbać i dobrze ukierunkować rozwój ekosystemu reklamy cyfrowej – od ekonomii uważności, CTV i mediów detalicznych, przez modele reklamowe wydawców premium, zrównoważony rozwój, najnowsze normy i regulacje prawne i wiele więcej.

Wśród prelegentów znaleźli się między innymi:

  • Taide Guajardo Vite,  Brand Senior Vice-President, Europe
  • Giovanna Loi, Chief Digital Officer, GroupM Italy
  • Alexis Marcombe, Managing Director, Carrefour Links
  • Phil Sumner, Global Research Operations, Teads
  • Michael Todd, Global Director of Industry Relations, Google
  • Alexandra Ong, Business Development Director, Magnite

Tematami najważniejszych prezentacji są: 

  • The Latest European Digital Advertising Expenditure Insights
  • Attention Pays: The Value of Attention in Digital Advertising
  • Sustainability in Digital Advertising
  • Everything You Need to Know About the DSA Today

Przedstawiciele firm członkowskich IAB Polska mogą zakupić bilet z 15% rabatem. Aby otrzymać kod rabatowy, prosimy zgłasić się do Anny Garwolińskiej: a.garwolinska@iab.org.pl

Szczegółowe informacje na temat wydarzenia dostępne są TUTAJ.

 

Czytaj także

Patronat: Konferencja #DataDrivenDOOH już 28 listopada

Patronat: Konferencja #DataDrivenDOOH już 28 listopada

#DataDrivenDOOH to najważniejsze wydarzenie 2023 roku dotyczące rozwoju cyfrowego OOH i jego widowni. Pomiary, definicje, standardy – a wszystko podane w atrakcyjnej formie przez najlepszych ekspertów. W tym roku będziemy rozmawiać o tym, jak w kontekście tego młodego medium definiować i parametryzować widownię – aby spełniać oczekiwania naszych klientów z jednej strony i być pełnoprawnym członkiem cross-mediowego świata reklamy z drugiej. IAB Polska objął konferencję patronatem honorowym.

Ogłaszamy aż 62 nominacje do nagród IAB MIXX Awards 2023

Ogłaszamy aż 62 nominacje do nagród IAB MIXX Awards 2023

Jury IAB MIXX Awards po ocenie 224 zgłoszeń wyłoniło listę nominacji do nagród za najlepsze wykorzystanie środowiska cyfrowego w kampaniach reklamowych. Laureaci zostaną ogłoszeni podczas uroczystej gali 5 grudnia. W tym roku – o złote, srebrne i brązowe statuetki – w 16 kategoriach konkursowych ubiega się 45 kampanii, które uzyskały 62 nominacje do nagród.