Interact 2020 – SAVE THE DATE

02/21/2020
Poznaliśmy datę Interact 2020 – flagowej konferencji organizowanej przez IAB Europe, gromadzącej przedstawicieli wiodących agencji, wydawców, reklamodawców i branżowych ekspertów z całej Europy.

Aktualizacja 23.03: W związku ze stanem wyjątkowym związanym z epidemią COVID-19, czternasta edycja Interact zostanie przesunięta na rok 2021 i odbędzie się w Lizbonie. Natomiast 3 czerwca 2020 odbędzie się video-konferencja Interact Online.

IAB Europe poprowadzi bezpłatną video-konferencję, która będzie dostępna dla branży marketingowej i digital marketingowej.  Wirtualne wydarzenie otworzy Chief Economist IAB Europe Daniel Knapp prezentując wyniki badania porównawczego AdEx – opartego na 28 rynkach.

Dwugodzinne spotkanie Interact Online będzie zawierało serię paneli dyskusyjnych i wystąpienia keynote’ów dotyczące gwałtownych zmian jakich jesteśmy świadkami w naszym ekosystemie i które wpływają na poziom inwestycji, podział ról i odpowiedzialności w całym łańcuchu wartości. Z pewnością zostanie też poruszony temat konsekwencji dla branży i przemysłu reklamowego, spowodowane epidemią COVID-19.  Wkrótce zostanie podana pełna agenda i link do rejestracji na video-konferencję. Pełna informacja znajduje się >TUTAJ<

Interact to spotkanie europejskiej branży reklamy cyfrowej, podczas którego liderzy reprezentujący reklamodawców, agencje, media oraz eksperci branżowi prezentują osiągnięcia świata online, analizują najnowsze trendy  biznesie i technologii oraz zastanawiają się nad wzywaniami na najbliższy rok.

Zobacz też inne wirtualne wydarzenia tworzone przez IAB Europe >>

Czytaj także

Aż 8 europejskich nagród IAB MIXX Awards i Reasearch Awards dla polskich firm

Aż 8 europejskich nagród IAB MIXX Awards i Reasearch Awards dla polskich firm

23 maja 2023 podczas flagowej konferencji IAB Europe – Interact zostały rozdane europejskie nagrody za najlepsze digitalowe kampanie i projekty badawcze. Polskie firmy otrzymały aż 5 statuetek European MIXX Awards 2023! Gratulujemy: Sanofi, PHD Poland, Publicis Groupe, Unilever, Mindshare Poland, GONG & ING Bank Śląski. Gatulujemy równiez agencjom badawczym Nielsen i Kantar, które łącznie otrzymały 3 statuetki w IAB European Reasaerch Awards. 

CMC MEDIA dołącza do firm członkowskich IAB Polska

CMC MEDIA dołącza do firm członkowskich IAB Polska

Do grona firm członkowskich IAB Polska przystępuje CMC MEDIA specjalizuąca się w dostarczaniu kompleksowego wsparcia technicznego i biznesowego dla lokalnych wydawców prasy, radia i serwisów internetowych.