Interact 2020 – SAVE THE DATE

02/21/2020
Poznaliśmy datę Interact 2020 – flagowej konferencji organizowanej przez IAB Europe, gromadzącej przedstawicieli wiodących agencji, wydawców, reklamodawców i branżowych ekspertów z całej Europy.

Aktualizacja 23.03: W związku ze stanem wyjątkowym związanym z epidemią COVID-19, czternasta edycja Interact zostanie przesunięta na rok 2021 i odbędzie się w Lizbonie. Natomiast 3 czerwca 2020 odbędzie się video-konferencja Interact Online.

IAB Europe poprowadzi bezpłatną video-konferencję, która będzie dostępna dla branży marketingowej i digital marketingowej.  Wirtualne wydarzenie otworzy Chief Economist IAB Europe Daniel Knapp prezentując wyniki badania porównawczego AdEx – opartego na 28 rynkach.

Dwugodzinne spotkanie Interact Online będzie zawierało serię paneli dyskusyjnych i wystąpienia keynote’ów dotyczące gwałtownych zmian jakich jesteśmy świadkami w naszym ekosystemie i które wpływają na poziom inwestycji, podział ról i odpowiedzialności w całym łańcuchu wartości. Z pewnością zostanie też poruszony temat konsekwencji dla branży i przemysłu reklamowego, spowodowane epidemią COVID-19.  Wkrótce zostanie podana pełna agenda i link do rejestracji na video-konferencję. Pełna informacja znajduje się >TUTAJ<

Interact to spotkanie europejskiej branży reklamy cyfrowej, podczas którego liderzy reprezentujący reklamodawców, agencje, media oraz eksperci branżowi prezentują osiągnięcia świata online, analizują najnowsze trendy  biznesie i technologii oraz zastanawiają się nad wzywaniami na najbliższy rok.

Zobacz też inne wirtualne wydarzenia tworzone przez IAB Europe >>

Czytaj także

Short social video. Nowa publikacja IAB Polska

Short social video. Nowa publikacja IAB Polska

Zapraszamy do pobrania poradnika Short social video przygotowanego przez ekspertów z Grupy Roboczej Social Media IAB Polska. Publikacja zawiera praktyczne porady dotyczące tworzenia tej formy wideo, jej miejsca w strategii mediowej marek, wskaźników efektywnosći oraz aspektów prawnych. W publikacji znajdziemy także szereg case studies oraz komentarze i porady ekspertów.

Patronat IAB Polska: AI Create Warsaw: AI & Creativity

Patronat IAB Polska: AI Create Warsaw: AI & Creativity

AI CREATE to globalna inicjatywa profesjonalistów z całego świata. Została stworzona przez weteranów branży kreatywnej, eventowej oraz produkcyjnej z Hiszpanii i Singapuru. Edycja warszawska zaplanowane na 16 maja posiada patronat honorowy IAB Polska.