IMS S.A. przystępuje do grona firm członkowskich IAB Polska

07/13/2022
Do grona firm członkowskich IAB Polska przystąpiła spółka IMS S.A.

IMS S.A. od 2000r. działa w segmencie mediów i nowoczesnych technologii wykorzystując techniki umożliwiające skuteczne, efektywne biznesowo kreowanie nastroju i budowanie pozytywnej atmosfery w miejscu sprzedaży. IMS S.A to, notowanym na GPW, Polska firma działająca w segmencie mediów i nowoczesnych technologii. Specjalizują się w segmencie usług z zakresu marketingu sensorycznego i są liderem w tym obszarze. Przewagę i bezpieczeństwo swoich klientów, w segmencie audiomarketingu, budują na jedynej w kraju, własnej bazie muzycznej DML i rzetelnej prawnej wiedzy na temat legalności muzyki.

W ramach świadczonych usług, od ponad 22 lat, oferujemy produkcję oraz emisję dźwiękowych i wizualnych kampanii reklamowych w miejscu sprzedaży, przy użyciu In-Store Radio i video (digital out of Home). Zadaniem naszych mediów audio i digital OOH jest przekierowanie klientów galerii bezpośrednio do salonów sprzedaży. – komentuje Michał Mozyrko, Head of Media Sales. Odpowiednio dobrana forma reklamy In-Store media to istotny element oferty reklamowej dla praktycznie wszystkich reklamodawców i najemców. Z jej pomocą możemy wywierać znaczny wpływ na zachowanie konsumenta bezpośrednio w miejscu sprzedaży.  Nasze media są tam, gdzie nie ma tv, radia, prasy, czy outdooru.  Tuż przy punkcie sprzedaży konsumenci przechodzą do samego procesu sprzedaży, zaczynają kontakt bezpośredni z produktem lub usługą dostępną w galerii handlowej.

IMS S.A. odpowiada za emisję dźwiękowych kampanii reklamowych w ponad 1900 obiektach, w tym ponad 300 galeriach handlowych (ponad ponad 4000 ekranów digital signage i ponad 520 nośników reklamowych Digital Out-of-Home). Zasięg IMS In-Store Media w obsługiwanych przez firmę sieciach i galeriach handlowych to ponad 280 milionów kontaktów z reklamą rocznie. Miesięcznie, z przekazem reklamowym firma dociera do około 45 – 48 milionów kontaktów.

Staramy się rozwijać sprzedaż reklam w centrach handlowych będąc niejako kontynuatorem komunikacji w innych mediach. Angażujemy się w pozyskiwanie partnerów i technologii pozwalających w skuteczny sposób rozwijać się naszym partnerom biznesowym. Dołączenie do IAB jest dla nas ważnym krokiem na drodze rozwoju nowoczesnych działań marketingowych także na polu omnichannel – dodaje Wojciech Piwocki, Wiceprezes Zarządu.

 

W strukturach IAB Polska jest aktualnie zrzeszonych ponad 220 firm członkowskich, reprezentujących podmioty działające w branży internetowej. 

Jak dołączyć? Znajdź informacje TUTAJ.

Czytaj także

Patronat: Konferencja #DataDrivenDOOH już 28 listopada

Patronat: Konferencja #DataDrivenDOOH już 28 listopada

#DataDrivenDOOH to najważniejsze wydarzenie 2023 roku dotyczące rozwoju cyfrowego OOH i jego widowni. Pomiary, definicje, standardy – a wszystko podane w atrakcyjnej formie przez najlepszych ekspertów. W tym roku będziemy rozmawiać o tym, jak w kontekście tego młodego medium definiować i parametryzować widownię – aby spełniać oczekiwania naszych klientów z jednej strony i być pełnoprawnym członkiem cross-mediowego świata reklamy z drugiej. IAB Polska objął konferencję patronatem honorowym.

Ogłaszamy aż 62 nominacje do nagród IAB MIXX Awards 2023

Ogłaszamy aż 62 nominacje do nagród IAB MIXX Awards 2023

Jury IAB MIXX Awards po ocenie 224 zgłoszeń wyłoniło listę nominacji do nagród za najlepsze wykorzystanie środowiska cyfrowego w kampaniach reklamowych. Laureaci zostaną ogłoszeni podczas uroczystej gali 5 grudnia. W tym roku – o złote, srebrne i brązowe statuetki – w 16 kategoriach konkursowych ubiega się 45 kampanii, które uzyskały 62 nominacje do nagród.