IMS S.A. przystępuje do grona firm członkowskich IAB Polska

07/13/2022
Do grona firm członkowskich IAB Polska przystąpiła spółka IMS S.A.

IMS S.A. od 2000r. działa w segmencie mediów i nowoczesnych technologii wykorzystując techniki umożliwiające skuteczne, efektywne biznesowo kreowanie nastroju i budowanie pozytywnej atmosfery w miejscu sprzedaży. IMS S.A to, notowanym na GPW, Polska firma działająca w segmencie mediów i nowoczesnych technologii. Specjalizują się w segmencie usług z zakresu marketingu sensorycznego i są liderem w tym obszarze. Przewagę i bezpieczeństwo swoich klientów, w segmencie audiomarketingu, budują na jedynej w kraju, własnej bazie muzycznej DML i rzetelnej prawnej wiedzy na temat legalności muzyki.

W ramach świadczonych usług, od ponad 22 lat, oferujemy produkcję oraz emisję dźwiękowych i wizualnych kampanii reklamowych w miejscu sprzedaży, przy użyciu In-Store Radio i video (digital out of Home). Zadaniem naszych mediów audio i digital OOH jest przekierowanie klientów galerii bezpośrednio do salonów sprzedaży. – komentuje Michał Mozyrko, Head of Media Sales. Odpowiednio dobrana forma reklamy In-Store media to istotny element oferty reklamowej dla praktycznie wszystkich reklamodawców i najemców. Z jej pomocą możemy wywierać znaczny wpływ na zachowanie konsumenta bezpośrednio w miejscu sprzedaży.  Nasze media są tam, gdzie nie ma tv, radia, prasy, czy outdooru.  Tuż przy punkcie sprzedaży konsumenci przechodzą do samego procesu sprzedaży, zaczynają kontakt bezpośredni z produktem lub usługą dostępną w galerii handlowej.

IMS S.A. odpowiada za emisję dźwiękowych kampanii reklamowych w ponad 1900 obiektach, w tym ponad 300 galeriach handlowych (ponad ponad 4000 ekranów digital signage i ponad 520 nośników reklamowych Digital Out-of-Home). Zasięg IMS In-Store Media w obsługiwanych przez firmę sieciach i galeriach handlowych to ponad 280 milionów kontaktów z reklamą rocznie. Miesięcznie, z przekazem reklamowym firma dociera do około 45 – 48 milionów kontaktów.

Staramy się rozwijać sprzedaż reklam w centrach handlowych będąc niejako kontynuatorem komunikacji w innych mediach. Angażujemy się w pozyskiwanie partnerów i technologii pozwalających w skuteczny sposób rozwijać się naszym partnerom biznesowym. Dołączenie do IAB jest dla nas ważnym krokiem na drodze rozwoju nowoczesnych działań marketingowych także na polu omnichannel – dodaje Wojciech Piwocki, Wiceprezes Zarządu.

 

W strukturach IAB Polska jest aktualnie zrzeszonych ponad 220 firm członkowskich, reprezentujących podmioty działające w branży internetowej. 

Jak dołączyć? Znajdź informacje TUTAJ.

Czytaj także

Podsumowanie Forum IAB 2023 

Podsumowanie Forum IAB 2023 

Dwa niezwykłe dni Forum IAB 2023 za nami. Podczas konferencji ponad 120 wybitnych ekspertów z dziedziny marketingu, nauki i biznesu podzieliło się strategiami efektywnego prowadzenia biznesu w trudnych czasach. W czasie wydarzenia miał także premierę Raport Strategiczny Internet 2022/2023. Tegoroczna edycja Forum IAB odbyła się w dniach 30-31 maja w warszawskich Złotych Tarasach i tradycyjnie zgromadziła ponad 1000 osób. 

Social Media 2023 – pierwsza edycja raportu Gemius, PBI i IAB Polska już dostępna

Social Media 2023 – pierwsza edycja raportu Gemius, PBI i IAB Polska już dostępna

Charakterystyka użytkowników polskich platform social mediowych, wnikliwy opis najważniejszych graczy oraz przegląd rynku reklamowego mediów społecznościowych. Do rąk czytelników trafiła właśnie pierwsza edycja raportu Social Media 2023, powstałego na bazie danych z badań gemiusAdReal oraz Mediapanel. Raport, który w przekrojowy sposób opisuje polskie social media, jest wynikiem współpracy firmy Gemius z Polskimi Badaniami Internetu oraz Grupą Roboczą Social Media przy IAB Polska.