III edycja „MarCom Skills Day” już 27 października. Weź bezpłatny udział online 

10/19/2022
Zapraszamy do udziału w trzeciej edycji bezpłatnej, wirtualnej konferencji na żywo kierowanej do osób pracujących w marketingu, HR i edukacji. Podczas wydarzenia uczestnicy dowiedzą się, jak dziś poruszać się w obszarze komunikacji marketingowej oraz jakie działania podejmować, aby podążać za zmianami kreującymi rynek pracy w sektorze. Organizatorem spotkania jest Sektorowa Rada ds. Kompetencji Sektora Komunikacji Marketingowej. 

Zaproszeni eksperci podejmą najciekawsze zagadnienia i przyglądając się im z bliska, podzielą się swoją praktyczną wiedzą i doświadczeniem. Podczas 6 inspirujących wystąpień rozmawiać będziemy o wyzwaniach, które stawia przed nami szybko zmieniające się otoczenie. Powiemy o tym, jak wszechobecna technologia wpływa na charakter pracy marketerów, w jaki sposób muszą oni łączyć  kompetencje z kilku obszarów, aby świadomie poruszać się w środowisku „martech” oraz umiejętnie wykorzystywać technologię do optymalizacji swojej pracy. Odpowiemy na pytanie, czy takie działania wykraczają poza strefę komfortu organizacji. 

Skoncentrujemy się na  umiejętnościach w świecie komunikacji marketingowej. Jakie będą kompetencje przyszłości, czy z myślą o niej powinniśmy je standaryzować? Przedstawimy praktyczny wymiar tej kwestii, podsumowując praktyczne rezultaty działań Rady Sektorowej w latach 2019 – 2022.  W trakcie konferencji damy także pięć cennych rad, które przydadzą się każdemu marketerowi. 

Podczas Marcom Skills Day wystąpią: Paweł Tyszkiewicz, Dyrektor Zarządzający, Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR; Włodzimierz Schmidt, Prezes Zarządu, IAB Polska; Jacek Dziura, Head of Marketing, Future Mind; Dr inż. Joanna Pikuła – Małachowska, adiunkt w Katedrze Marketingu i Komunikacji, Wydział Zarządzania Politechniki Częstochowskiej; Piotr Krauschar, CEO F11 Ventures, IAB Martech Lead, Martech Europe Co-founder; Magda Słocińska, ekspertka ds. kompetencji i systemów kwalifikacji, Mabea; Ewa Duda-Maciejewska, doradca strategiczny Good Company, ekspertka Laboratorium Innowacji Dydaktycznych Collegium Civitas, liderka grupy ds. edukacji Rady Sektorowej; Zbigniew Brzeziński, specjalista w Miejskim Urzędzie Pracy w Kielcach, lider Grupy Rynek Pracy Rady Sektorowej.  

Udział w konferencji jest BEZPŁATNY, obowiązuje rejestracja. Zapraszamy: https://marcomskillsday2022.pl/rejestracja.php 

Po szczegółowe informacje na temat konferencji zapraszamy na https://marcomskillsday2022.pl 

Czytaj także

Patronat IAB Polska: Konferencja WE!RE Influencers & WE!RE Gamers vol. 4 już 10 kwietnia

Patronat IAB Polska: Konferencja WE!RE Influencers & WE!RE Gamers vol. 4 już 10 kwietnia

WE!RE Fantasy organizuje czwartą już edycję konferencji online WE!RE Influencers & Gamers Marketing Talks poświęconej influencer marketingowi i gamingowi. Wydarzenie skupi się na trendach, które wyraźnie zarysowały się w pierwszym kwartale 2024 roku i stanowią mocny fundament predykcji, na których warto opierać strategie marketingowe i komunikacyjne.

Patronat IAB Polska: Legaltech Forum 11 kwietnia w Warszawie

Patronat IAB Polska: Legaltech Forum 11 kwietnia w Warszawie

Perspektywy rozwoju rynku legal tech w Polsce, sztuczna inteligencja (AI) w kancelarii prawnej oraz nowe regulacje prawne związane z prawem nowych technologii – to tematy przewodnie #LegalTech Forum 2024! IAB Polska został patronem honorowym wydarzenia.