IAB Tech Lab przedstawia swoje kluczowe priorytety i plan aktywności na rok 2023

01/30/2023
IAB Tech Lab przedstawił swoje kluczowe priorytety i plan aktywności na rok 2023.

Plan działania opublikowany przez IAB Tech Lab obejmuje wszystkie pięć filarów zainteresowań organizacji: prywatność konsumentów, adresowalność i technologie zwiększające prywatność (PETs), zaawansowaną telewizję, łańcuch dostaw reklamy programmatic oraz pomiar cross-media. W planach jest ustanowienie następujących projektów:

  • Mierzalne, wydajne i spójne zarządzanie ogólnymi przepisami dotyczącymi prywatności i zgodności z nimi.
  • Możliwości adresowania po plikach cookie i prywatności w celu aktywacji i mierzenia odbiorców.
  • Uniwersalnej adresowalności, uzgadniania i interoperacyjności reklamy telewizyjnej w usługach strumieniowych AVOD/FAST, adresowalnej telewizji linearnej i tradycyjnej telewizji linearnej.
  • Bezpieczny, elastyczny i ekologiczny programatyczny łańcuch dostaw dla wszystkich cyfrowych mediów reklamowych.
  • Spójna weryfikacja oglądalności i pomiar kampanii w różnych mediach, kanałach i środowiskach.

Więcej informacji o konkretnych planach znajduje się na stronie IAB Tech Lab >

Czytaj także

Patronat: Twój pierwszy milion ze strategią SEO&Content — jak monetyzować działania marketingowe w biznesie | Darmowy webinar

Patronat: Twój pierwszy milion ze strategią SEO&Content — jak monetyzować działania marketingowe w biznesie | Darmowy webinar

Cube Group & SEMSTORM & WhitePress zapraszają na bezpłatny webinar. Chcesz poznać genialne sposoby na zwiększenie sprzedaży dzięki działaniom SEO&Contentu? Już 27 września o 10:00 zarezerwuj swój czas w kalendarzu na bezpłatny webinar organizowany przez Cube Group, SEMSTORM i WhitePress. Zebraliśmy ekspertów z branży, którzy podzielą się swoją wiedzą na temat monetyzowania działań marketingowych. Jesteśmy patronem honorowym wydarzenia.

Patronat: Pro Experts Days

Patronat: Pro Experts Days

Pro Experts Days to wydarzenie organizowane przez ekspertów branży digital marketingu, kierowane do środowiska marketingowego i biznesowego. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął IAB Polska.