IAB Polska włącza się w Europejski Miesiąc Cyberbezpieczeństwa

10/19/2020
Październik to Europejski Miesiąc Cyberbezpieczeństwa (European Cyber Security Month). Ogólnoeuropejska kampania organizowana jest przez ENISA z inicjatywy Komisji Europejskiej. W Polsce kampanię już po raz ósmy koordynuje NASK PIB. IAB Polska włącza się w akcję ze swoimi wydarzeniami.

ECSM 2020 to 31 dni warsztatów, konferencji, kampanii i inicjatyw. Przez cały miesiąc będziemy podnosić świadomość na temat cyberbezpieczeństwa i nowoczesnych technologii. Naszym celem jest nie tylko przestrzeganie przed potencjalnymi zagrożeniami, ale również promowanie odpowiedzialnego korzystania z sieci.

Tegoroczna kampania koncentruje się na dwóch motywach przewodnich, które mają pomóc ludziom zidentyfikować cyberzagrożenia i przygotować się na właściwą reakcję na nie. Są to kompetencje cyfrowe i oszustwa internetowe. IAB Polska włącza się w akcję ze swoimi wydarzeniami z udziałem naszego eksperta: Jędrzeja Trzcińskiego, Data Security Managera w Ringier Axel Springer Polska, szefa Gruoy Roboczej Cyberbezpieczenstwo IAB Polska:

23.10.2020: Bezpłatny webinar: Cyberbezpieczeństwo w Twojej organizacji i nie tylko
Każdy z nas wie, że przechodząc przez ulicę należy się rozejrzeć czy nic nie nadjeżdża. Każdy zna te zasady. Webinarium ma pokazać uczestnikom, czemu należy dbać o bezpieczeństwo w przestrzeni cyber, czyli  skąd nadjeżdżają zagrożenia. Agenda:

 • Ryzyko cyber a inne ryzyka w biznesie
 • Kim jest atakujący
 • Co powoduje że jesteś się ofiarą
 • Współczesne scenariusze ataków
 • Czym się różni wędkarstwo od phishing-u
 • Bezpieczna sieć czy istnieje ?

DOŁĄCZ DO WEBINARU

28-29.10.2020 Szkolenie: Cyberbezpieczeństwo w każdej organizacji
Podczas szkolenia:

 • Zdobędziesz kluczową wiedzę o zagadnieniach związanych z cyberbezpieczeństwem
 • Poznasz realne zagrożenia ze strony hackerów działających w Internecie
 • Poznasz ryzyka związane z bezpieczeństwem firmowych informacji a tym samym zagrożenia dla reputacji firmy.
 • Poznasz dobre praktyki w pracy z komputerem i urządzeniami mobilnymi
 • Nauczysz się podstawowych zasad bezpieczeństwa w Internecie
 • Poznasz prawidłowe reakcje na próby ataków

Uwaga. Z hasłem ECSM2020 do końca października obowiązuje zniżka w wysokości 100 zł netto

ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIE >> 

Więcej informacji o ECSM 2020 na stronie akcji >> 

 

Czytaj także

Patronat: Konferencja #DataDrivenDOOH już 28 listopada

Patronat: Konferencja #DataDrivenDOOH już 28 listopada

#DataDrivenDOOH to najważniejsze wydarzenie 2023 roku dotyczące rozwoju cyfrowego OOH i jego widowni. Pomiary, definicje, standardy – a wszystko podane w atrakcyjnej formie przez najlepszych ekspertów. W tym roku będziemy rozmawiać o tym, jak w kontekście tego młodego medium definiować i parametryzować widownię – aby spełniać oczekiwania naszych klientów z jednej strony i być pełnoprawnym członkiem cross-mediowego świata reklamy z drugiej. IAB Polska objął konferencję patronatem honorowym.

Ogłaszamy aż 62 nominacje do nagród IAB MIXX Awards 2023

Ogłaszamy aż 62 nominacje do nagród IAB MIXX Awards 2023

Jury IAB MIXX Awards po ocenie 224 zgłoszeń wyłoniło listę nominacji do nagród za najlepsze wykorzystanie środowiska cyfrowego w kampaniach reklamowych. Laureaci zostaną ogłoszeni podczas uroczystej gali 5 grudnia. W tym roku – o złote, srebrne i brązowe statuetki – w 16 kategoriach konkursowych ubiega się 45 kampanii, które uzyskały 62 nominacje do nagród.