IAB Polska patronem IX edycji studiów podyplomowych INSPEKTOR OCHRONY DANYCH

10/12/2023
Zapraszamy do wzięcia udziału w naborze do IX edycji studiów podyplomowych INSPEKTOR OCHRONY DANYCH, organizowanych przez Instytut Nauk Prawnych Polskiej Akademii Nauk. Studia po raz kolejny odbędą się pod patronatem IAB Polska.

Celem studiów podyplomowych jest przekazanie uczestnikom wiedzy w zakresie przepisów o ochronie danych osobowych oraz zarządzania bezpieczeństwem danych osobowych. Kompleksowy i wszechstronny program zapewnia przygotowanie uczestników studiów do wykonywania funkcji inspektora ochrony danych lub innej roli zapewniania zgodność z przepisami o ochronie danych osobowych. Szczególny akcent został postawiony na znaczenie innowacji w przetwarzaniu danych osobowych i wymagania z tym związane dla ochrony danych osobowych.

Studia realizowane są w dwóch specjalizacjach:

  1. „Inspektor Ochrony Danych w organach i podmiotach publicznych”,
  2. „Inspektor Ochrony Danych w sektorze prywatnym”.

Zajęcia prowadzą pracownicy naukowi i dydaktyczni m.in. z Instytutu Nauk Prawnych PAN i Uniwersytetu Warszawskiego oraz wybitni specjaliści – praktycy, w tym radcowie prawni, adwokaci, specjaliści w zakresie zarządzania bezpieczeństwem informacji i doświadczeni inspektorzy ochrony danych, jak również pracownicy Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Rekrutacja na studia prowadzona jest do dnia 20 października 2023 r.

Szczegółowe informacje na temat studiów pod linkiem >

Czytaj także

Patronat IAB Polska: Orion Woman 14 czerwca w Warszawie

Patronat IAB Polska: Orion Woman 14 czerwca w Warszawie

14 czerwca 2024 roku we wnętrzach Galerii Domu Artysty Plastyka w Warszawie, odbędzie się trzecia edycja Orion Woman. Wydarzenie zgromadzi ekspertki z digital marketingu, które podzielą się swoimi strategiami na skuteczne kreowanie i promowanie marki osobistej. To niepowtarzalna okazja, aby nauczyć się od liderów branży, jak wzmacniać swoją widoczność i budować trwałe relacje w świecie biznesu.

Raport Strategiczny Internet 2023/2024 IAB Polska już dostępny

Raport Strategiczny Internet 2023/2024 IAB Polska już dostępny

W roku 2023 rynek reklamy cyfrowej w Polsce przyspieszył tempo
rozwojowe w porównaniu do roku wcześniejszego, a jego wartość
zwiększyła się o ponad 870 mln zł, osiągając poziom prawie 7,8 mld zł.
Internet wciąż jest kluczowym motorem napędowym rynku mediów
odpowiadającym w roku 2023 za ponad dwie trzecie wzrostu całego
segmentu komunikacji.

Short social video. Nowa publikacja IAB Polska

Short social video. Nowa publikacja IAB Polska

Zapraszamy do pobrania poradnika Short social video przygotowanego przez ekspertów z Grupy Roboczej Social Media IAB Polska. Publikacja zawiera praktyczne porady dotyczące tworzenia tej formy wideo, jej miejsca w strategii mediowej marek, wskaźników efektywnosći oraz aspektów prawnych. W publikacji znajdziemy także szereg case studies oraz komentarze i porady ekspertów.