IAB Europe wydaje przewodnik po Digital Audio

11/27/2020
23 listopada miała miejsce premiera nowej publikacji IAB Europe „Buyer’s Guide to Digital Audio” , która ma na celu pomoc marketerom w planowaniu zakupu mediów audio i zarządzaniu możliwościami jakie daje świat reklamy cyfrowej audio.

Przewodnik po digital audio został opracowany przez ekspertów z Grupy Zadaniowej ds. Kanałów i Formatów IAB Europe. Zawiera uregulowane definicje i opis europejskiego rynku digital audio, przegląd ewolucji reklamy audio i jego ekosystemu w Europie, a także kluczowe zagadnienia i najlepsze praktyki w zakresie cyfrowej reklamy audio. Materiał dostarcza nabywcom tradycyjnych formatów audio i nabywcom reklamy cyfrowej niezbędną wiedzę potrzebną do realizacji skutecznych kampanii online.

Jest to pierwsza taka publikacja, systematyzująca zagadnienie digital audio na poziomie europejskim. Powstała w kolaboracji z przedstawicielami Spotify, Magnite, Oracle Data Cloud, Triton Media and Xaxis.

Poradnik został udostępniony na stronie IAB Europe:

IAB Europe – Buyer’s Guide to Digital Audio

 

Pełna informacja prasowa:

IAB Europe Releases a Buyer’s Guide to Digital Audio

Czytaj także

Patronat: Konferencja #DataDrivenDOOH już 28 listopada

Patronat: Konferencja #DataDrivenDOOH już 28 listopada

#DataDrivenDOOH to najważniejsze wydarzenie 2023 roku dotyczące rozwoju cyfrowego OOH i jego widowni. Pomiary, definicje, standardy – a wszystko podane w atrakcyjnej formie przez najlepszych ekspertów. W tym roku będziemy rozmawiać o tym, jak w kontekście tego młodego medium definiować i parametryzować widownię – aby spełniać oczekiwania naszych klientów z jednej strony i być pełnoprawnym członkiem cross-mediowego świata reklamy z drugiej. IAB Polska objął konferencję patronatem honorowym.

Ogłaszamy aż 62 nominacje do nagród IAB MIXX Awards 2023

Ogłaszamy aż 62 nominacje do nagród IAB MIXX Awards 2023

Jury IAB MIXX Awards po ocenie 224 zgłoszeń wyłoniło listę nominacji do nagród za najlepsze wykorzystanie środowiska cyfrowego w kampaniach reklamowych. Laureaci zostaną ogłoszeni podczas uroczystej gali 5 grudnia. W tym roku – o złote, srebrne i brązowe statuetki – w 16 kategoriach konkursowych ubiega się 45 kampanii, które uzyskały 62 nominacje do nagród.