IAB Europe wycofuje wniosek o zawieszenie wykonania decyzji APD w sprawie IAB Europe oraz Ram Przejrzystości i Zgody (TCF)

05/13/2022
IAB Europe wycofał dziś wniosek o zawieszenie wykonania decyzji APD w sprawie IAB Europe oraz Ram Przejrzystości i Zgody (TCF) po potwierdzeniu przez APD oczekiwanego harmonogramu wykonania planu działania.

Wycofanie zbiega się z potwierdzeniem przez APD, że nie podejmie decyzji w sprawie zatwierdzenia planu działania przedstawionego przez IAB Europe wcześniej niż 1 września br. Do tego czasu Sąd Gospodarczy ma wydać orzeczenie w sprawie odwołania.
Oznacza to, że IAB Europe może być pewien, że nie będzie musiał rozpoczynać realizacji planu działania przed wydaniem wyroku przez Sąd Gospodarczy.

Zapraszamy do zapoznania się z oświadczeniem IAB Europe w tej sprawie oraz z najnowszą wersją dokumentu FAQ (stan na dzień 13 maja br.)

Czytaj także

Patronat IAB Polska: Konferencja WE!RE Influencers & WE!RE Gamers vol. 4 już 10 kwietnia

Patronat IAB Polska: Konferencja WE!RE Influencers & WE!RE Gamers vol. 4 już 10 kwietnia

WE!RE Fantasy organizuje czwartą już edycję konferencji online WE!RE Influencers & Gamers Marketing Talks poświęconej influencer marketingowi i gamingowi. Wydarzenie skupi się na trendach, które wyraźnie zarysowały się w pierwszym kwartale 2024 roku i stanowią mocny fundament predykcji, na których warto opierać strategie marketingowe i komunikacyjne.

Patronat IAB Polska: Legaltech Forum 11 kwietnia w Warszawie

Patronat IAB Polska: Legaltech Forum 11 kwietnia w Warszawie

Perspektywy rozwoju rynku legal tech w Polsce, sztuczna inteligencja (AI) w kancelarii prawnej oraz nowe regulacje prawne związane z prawem nowych technologii – to tematy przewodnie #LegalTech Forum 2024! IAB Polska został patronem honorowym wydarzenia.