IAB Europe we współpracy z IAB Tech Lab uruchamia IAB Privacy Lab

08/11/2020
6 sierpnia 2020 r. IAB Europe we współpracy z IAB Tech Lab ogłosiło uruchomienie IAB Privacy Lab, nowej usługi wspierającej krajowe oddziały IAB w opracowywaniu standardów prywatności, ochrony danych, zgodności z prawem i samoregulacji, w ramach odpowiednich ram technologicznych, dla ich rynków.

IAB Privacy Lab będzie służyć oddziałom IAB w regionach, które właśnie przyjęły lub rozważają nowe przepisy dotyczące prywatności i które chcą objąć rolę lidera w tej coraz bardziej strategicznej dziedzinie. Umożliwi to określenie, jakich praw konsumentów i obowiązków przedsiębiorstw wymagają ich lokalne przepisy, aby można je było włączyć do ogólnych standardów i ram technologicznych. Wreszcie, projekt zapewni wsparcie i wytyczne dla IAB w konsultacjach z członkami korporacji, lokalnymi organami regulacyjnymi oraz ekspertami prawnymi i politycznymi.

Więcej informacji i projekcie Privacy Lab znajduje się na stronie IAB Europe >>

 

Czytaj także

Patronat: Twój pierwszy milion ze strategią SEO&Content — jak monetyzować działania marketingowe w biznesie | Darmowy webinar

Patronat: Twój pierwszy milion ze strategią SEO&Content — jak monetyzować działania marketingowe w biznesie | Darmowy webinar

Cube Group & SEMSTORM & WhitePress zapraszają na bezpłatny webinar. Chcesz poznać genialne sposoby na zwiększenie sprzedaży dzięki działaniom SEO&Contentu? Już 27 września o 10:00 zarezerwuj swój czas w kalendarzu na bezpłatny webinar organizowany przez Cube Group, SEMSTORM i WhitePress. Zebraliśmy ekspertów z branży, którzy podzielą się swoją wiedzą na temat monetyzowania działań marketingowych. Jesteśmy patronem honorowym wydarzenia.

Patronat: Pro Experts Days

Patronat: Pro Experts Days

Pro Experts Days to wydarzenie organizowane przez ekspertów branży digital marketingu, kierowane do środowiska marketingowego i biznesowego. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął IAB Polska.