IAB Europe we współpracy z IAB Tech Lab uruchamia IAB Privacy Lab

08/11/2020
6 sierpnia 2020 r. IAB Europe we współpracy z IAB Tech Lab ogłosiło uruchomienie IAB Privacy Lab, nowej usługi wspierającej krajowe oddziały IAB w opracowywaniu standardów prywatności, ochrony danych, zgodności z prawem i samoregulacji, w ramach odpowiednich ram technologicznych, dla ich rynków.

IAB Privacy Lab będzie służyć oddziałom IAB w regionach, które właśnie przyjęły lub rozważają nowe przepisy dotyczące prywatności i które chcą objąć rolę lidera w tej coraz bardziej strategicznej dziedzinie. Umożliwi to określenie, jakich praw konsumentów i obowiązków przedsiębiorstw wymagają ich lokalne przepisy, aby można je było włączyć do ogólnych standardów i ram technologicznych. Wreszcie, projekt zapewni wsparcie i wytyczne dla IAB w konsultacjach z członkami korporacji, lokalnymi organami regulacyjnymi oraz ekspertami prawnymi i politycznymi.

Więcej informacji i projekcie Privacy Lab znajduje się na stronie IAB Europe >>

 

Czytaj także

Short social video. Nowa publikacja IAB Polska

Short social video. Nowa publikacja IAB Polska

Zapraszamy do pobrania poradnika Short social video przygotowanego przez ekspertów z Grupy Roboczej Social Media IAB Polska. Publikacja zawiera praktyczne porady dotyczące tworzenia tej formy wideo, jej miejsca w strategii mediowej marek, wskaźników efektywnosći oraz aspektów prawnych. W publikacji znajdziemy także szereg case studies oraz komentarze i porady ekspertów.

Patronat IAB Polska: AI Create Warsaw: AI & Creativity

Patronat IAB Polska: AI Create Warsaw: AI & Creativity

AI CREATE to globalna inicjatywa profesjonalistów z całego świata. Została stworzona przez weteranów branży kreatywnej, eventowej oraz produkcyjnej z Hiszpanii i Singapuru. Edycja warszawska zaplanowane na 16 maja posiada patronat honorowy IAB Polska.