IAB Europe publikuje nowy przewodnik po marketingu w grach

11/15/2021
IAB Europe wydał nową publikację „Guide to In-Gaming”, która stanowi wprowadzenie do reklamy w grach. Stworzony przez ekspertów z grupy zadaniowej IAB Europe „Channels and Formats”, omawia różne dostępne formaty oraz sposoby ich kupowania oraz mierzenia, a także kluczowe kwestie i najlepsze praktyki dla kupujących.

Publikacja powstała dzięki współpracy z przedstawicielami firm i agencji: Anzu, GroupM, IAB France, Index Exchange, Oracle Advertising, SmartClip, Triton Digital, Xaxis, oraz Yahoo.

Przewodnik można bezpłatnie pobrać tutaj >

Więcej informacji na temat przewodnika znajduje się na stronie IAB Europe >

Webinar o marketingu w grach – 25 listopada, godz. 12.00 CET

IAB Europe organizuje również webinar, który ma na celu wprowadzenie do tematyki przewodnika i który pozwoli dokładniej zbadać kluczowe możliwości, wyzwania i innowacje w tej zróżnicowanej przestrzeni reklamowej. Posłuchaj ekspertów od reklamy cyfrowej o tym, jak rozwija się In-Gaming i jak marki mogą wykorzystać ten wschodzący kanał. Rejestracja odbywa się tutaj >

 

Czytaj także

Aż 8 europejskich nagród IAB MIXX Awards i Reasearch Awards dla polskich firm

Aż 8 europejskich nagród IAB MIXX Awards i Reasearch Awards dla polskich firm

23 maja 2023 podczas flagowej konferencji IAB Europe – Interact zostały rozdane europejskie nagrody za najlepsze digitalowe kampanie i projekty badawcze. Polskie firmy otrzymały aż 5 statuetek European MIXX Awards 2023! Gratulujemy: Sanofi, PHD Poland, Publicis Groupe, Unilever, Mindshare Poland, GONG & ING Bank Śląski. Gatulujemy równiez agencjom badawczym Nielsen i Kantar, które łącznie otrzymały 3 statuetki w IAB European Reasaerch Awards. 

CMC MEDIA dołącza do firm członkowskich IAB Polska

CMC MEDIA dołącza do firm członkowskich IAB Polska

Do grona firm członkowskich IAB Polska przystępuje CMC MEDIA specjalizuąca się w dostarczaniu kompleksowego wsparcia technicznego i biznesowego dla lokalnych wydawców prasy, radia i serwisów internetowych.