Grupa Good One dołączyła do grona firm członkowskich IAB Polska

03/24/2023
Good One to nowa firm, która przystąpiła do grona firm członkowskich IAB Polska.

Good One to polska grupa marketingowa, świadcząca profesjonalne usługi z zakresu komunikacji marketingowej. Obejmuje siedem wysoko wyspecjalizowanych agencji, tworzących spójną, dopełniającą się całość. Łączy prawdziwych pasjonatów reklamy, specjalistów SEO i SEM, kreatywnych twórców graficznych, expertów PR-u, znawców social mediów i influencer marketingu. Przy pomocy tożsamych wartości, wyznaczających standardy codziennej pracy każdej jednostki, gromadzi wszystkich wokół wspólnego celu – efektywnego i kompleksowego wsparcia każdej marki, niezależnie od jej potrzeb. 

Rozległy i wciąż zmieniający się świat marketingu nie zna granic, nie wykazuje jednostajnego tempa, czy dookreślonego kierunku rozwoju. Jedynym sposobem na zrozumienie tej dynamiki, jest strategiczne tworzenie i obserwowanie zespołu, złożonego ze znakomitych specjalistów z różnych obszarów reklamy. Jesteśmy pewni, że każda osoba należąca do naszej grupy Good One, może wiele wnieść do IAB Polska. Między naszymi agencjami od lat występuje nieustanna, wewnętrzna wymiana doświadczeń i wiedzy. Chyba właśnie ta wieloletnia praktyka spowodowała, że tak mocno cenimy sobie zdanie kolegów i koleżanek z branży. Dzięki temu z olbrzymią nadzieją przystępujemy do stowarzyszenia, które pozwoli nam na wypracowanie jeszcze skuteczniejszych rozwiązań marketingowych. Kamil Mazuruk, właściciel Good One Group.

W strukturach IAB Polska jest aktualnie zrzeszonych ponad 230 firm członkowskich, reprezentujących podmioty działające w branży internetowej. 

Jak dołączyć? Znajdź informacje TUTAJ.

Czytaj także

Patronat: Twój pierwszy milion ze strategią SEO&Content — jak monetyzować działania marketingowe w biznesie | Darmowy webinar

Patronat: Twój pierwszy milion ze strategią SEO&Content — jak monetyzować działania marketingowe w biznesie | Darmowy webinar

Cube Group & SEMSTORM & WhitePress zapraszają na bezpłatny webinar. Chcesz poznać genialne sposoby na zwiększenie sprzedaży dzięki działaniom SEO&Contentu? Już 27 września o 10:00 zarezerwuj swój czas w kalendarzu na bezpłatny webinar organizowany przez Cube Group, SEMSTORM i WhitePress. Zebraliśmy ekspertów z branży, którzy podzielą się swoją wiedzą na temat monetyzowania działań marketingowych. Jesteśmy patronem honorowym wydarzenia.

Patronat: Pro Experts Days

Patronat: Pro Experts Days

Pro Experts Days to wydarzenie organizowane przez ekspertów branży digital marketingu, kierowane do środowiska marketingowego i biznesowego. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął IAB Polska.