Grupa Good One dołączyła do grona firm członkowskich IAB Polska

03/24/2023
Good One to nowa firm, która przystąpiła do grona firm członkowskich IAB Polska.

Good One to polska grupa marketingowa, świadcząca profesjonalne usługi z zakresu komunikacji marketingowej. Obejmuje siedem wysoko wyspecjalizowanych agencji, tworzących spójną, dopełniającą się całość. Łączy prawdziwych pasjonatów reklamy, specjalistów SEO i SEM, kreatywnych twórców graficznych, expertów PR-u, znawców social mediów i influencer marketingu. Przy pomocy tożsamych wartości, wyznaczających standardy codziennej pracy każdej jednostki, gromadzi wszystkich wokół wspólnego celu – efektywnego i kompleksowego wsparcia każdej marki, niezależnie od jej potrzeb. 

Rozległy i wciąż zmieniający się świat marketingu nie zna granic, nie wykazuje jednostajnego tempa, czy dookreślonego kierunku rozwoju. Jedynym sposobem na zrozumienie tej dynamiki, jest strategiczne tworzenie i obserwowanie zespołu, złożonego ze znakomitych specjalistów z różnych obszarów reklamy. Jesteśmy pewni, że każda osoba należąca do naszej grupy Good One, może wiele wnieść do IAB Polska. Między naszymi agencjami od lat występuje nieustanna, wewnętrzna wymiana doświadczeń i wiedzy. Chyba właśnie ta wieloletnia praktyka spowodowała, że tak mocno cenimy sobie zdanie kolegów i koleżanek z branży. Dzięki temu z olbrzymią nadzieją przystępujemy do stowarzyszenia, które pozwoli nam na wypracowanie jeszcze skuteczniejszych rozwiązań marketingowych. Kamil Mazuruk, właściciel Good One Group.

W strukturach IAB Polska jest aktualnie zrzeszonych ponad 230 firm członkowskich, reprezentujących podmioty działające w branży internetowej. 

Jak dołączyć? Znajdź informacje TUTAJ.

Czytaj także

Short social video. Nowa publikacja IAB Polska

Short social video. Nowa publikacja IAB Polska

Zapraszamy do pobrania poradnika Short social video przygotowanego przez ekspertów z Grupy Roboczej Social Media IAB Polska. Publikacja zawiera praktyczne porady dotyczące tworzenia tej formy wideo, jej miejsca w strategii mediowej marek, wskaźników efektywnosći oraz aspektów prawnych. W publikacji znajdziemy także szereg case studies oraz komentarze i porady ekspertów.

Patronat IAB Polska: AI Create Warsaw: AI & Creativity

Patronat IAB Polska: AI Create Warsaw: AI & Creativity

AI CREATE to globalna inicjatywa profesjonalistów z całego świata. Została stworzona przez weteranów branży kreatywnej, eventowej oraz produkcyjnej z Hiszpanii i Singapuru. Edycja warszawska zaplanowane na 16 maja posiada patronat honorowy IAB Polska.