Falou dołącza do IAB Polska

07/11/2023
Do grona firm członkowskich IAB Polska dołącza Falou - agencja zmieniająca zasady gry w świecie influencer marketingu i social mediów.

Falou wspiera markę w całym procesie analizy dotychczasowych działań, tworzenia strategii komunikacji i dobrania odpowiednich influencerów. A na koniec wciela całą kampanię w życie i podsumowuje jej wyniki. Dzięki temu potencjalni klienci mogą „dotknąć” brandu, poznać go i zrozumieć. Cały proces służy marce i jej korzyściom, takim jak zwiększenie świadomości czy sprzedaży. Płyń z Falou i wciel w życie strategię komunikacji swojej marki. 

Świat influencer marketingu jest podatny na ciągłe zmiany – zarówno te naturalne, wynikające z niezliczonych interakcji pomiędzy samymi twórcami, ich stycznością ze światem agencyjnym oraz zmianami technologicznymi, jak i te zewnętrzne podyktowane przez branżę oraz organy legislacyjne. W mojej opinii IAB jest organizacją mającą istotny i realny udział w tych zmianach, dlatego też wkraczając w jej szeregi jestem szczęśliwy, że nasza agencja również będzie mogła przyczynić się do współtworzenia lepszej przyszłości tego środowiska – mówi Patryk Trzaska, Prezes Zarządu Falou

W strukturach IAB Polska jest aktualnie zrzeszonych ponad 230 firm członkowskich, reprezentujących podmioty działające w branży internetowej. 

Jak dołączyć? Znajdź informacje TUTAJ.

Czytaj także

Patronat: WE ARE GAMERS – gaming marketing w praktyce; konferencja tematyczna stacjonarnie w Warszawie

Patronat: WE ARE GAMERS – gaming marketing w praktyce; konferencja tematyczna stacjonarnie w Warszawie

Gaming to mainstream, to nie opinia a fakt. Najnowsze dane potwierdzają rosnące zainteresowanie grami wśród osób praktycznie w każdym wieku; 65% Polaków powyżej 16. roku życia gra w gry przynajmniej raz w tygodniu, a 88% dzieci w przedziale wiekowym 9-15 gra lub ogląda gry wideo. Gaming staje się strategicznym kanałem komunikacji dla marek. IAB Polska jest patronem honorowym wydarzenia.

79% internautów kupuje online. Raport „E-commerce w Polsce 2023” już dostępny

79% internautów kupuje online. Raport „E-commerce w Polsce 2023” już dostępny

Odsetek polskich internautów, którzy kupują online rośnie – obecnie wynosi on 79%. Na polskich stronach zakupy robi 75%, a na zagranicznych – 30%. Po raz pierwszy autorzy raportu przyjrzeli się również zjawisku social-commerce. Jak wynika z danych, za pośrednictwem social mediów kupuje na razie jedynie 19%, nie jest to więc wciąż bardzo popularna forma zakupów. Partnerami merytorycznymi wydania są Polskie Badania Internetu oraz Związek Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska.

Premiera badania kondycji rynku content marketingu w Polsce 2023

Premiera badania kondycji rynku content marketingu w Polsce 2023

Content marketing, badany w Polsce zaledwie od kilku lat, nieustannie zdobywa coraz więcej zwolenników, przekształcając się w istotny element strategii firm. Trzeci z kolei raport Stowarzyszenia Content Marketing Polska rzuca światło na dynamikę tego sektora, jego rosnący potencjał, ale także wyzwania, przed którymi stoi. Już 60% firm deklaruje, że wdrożyło strategię contentmarketingową, ale jednocześnie 57% przyznaje, że nie ma narzędzi do mierzenia jej efektywności. Czy zatem rosnąca inwestycja w content marketing idzie w parze z jego profesjonalizacją? Partnerami badania byli: IAB Polska, SAR, IAA, BCC, SocialPress.