Execon dołącza do IAB Polska

01/31/2020
Execon od 2012 roku aktywnie wspiera rozwój oraz transformację platform ecommerce i systemów wsparcia klienta na rynku polskim i w regionie Europy Środkowej.

Miło nam zakomunikować, że agencja Execon przystąpiła do grona firm członkowskich IAB Polska.

Execon od 2012 roku aktywnie wspiera rozwój oraz transformację platform ecommerce i systemów wsparcia klienta na rynku polskim i w regionie Europy Środkowej. Dostarczają usługi konsultingu i doradztwa, optymalizacji procesów oraz zaawansowanej analityki. Dobierają technologie do potrzeb biznesowych, realizujemy wdrożenia i zapewniają ciągłość działania systemów IT, efektywnie wspierając procesy biznesowe naszych Klientów.

Execon od wielu lat wspiera firmy w rozwoju eCommerce i digitalizacji procesów. Dzięki cyfrowej transformacji, nasi klienci mogą działać bardziej efektywnie i skuteczniej konkurować na wymagającym rynku. Dostarczane przez nas usługi w oparciu o Abee Cloud zwiększają konwersję i efektywność pozyskanych leadów, optymalizując sprzedaż internetową. Jestem głęboko przekonany, że dołączając do zacnego grona IAB Polska, dzieląc się naszymi doświadczeniami, czynnie wesprzemy dynamiczny rozwój rynku eCommerce w Polsce. – komentuje Artur Lempkowski, Prezes Execon.

W strukturach IAB Polska jest aktualnie zrzeszonych już ponad 230 firm członkowskich, reprezentujących podmioty działające w branży internetowej.

Czytaj także

Raport Strategiczny Internet 2022/2023 IAB Polska już dostępny

Raport Strategiczny Internet 2022/2023 IAB Polska już dostępny

Przez ostatni rok polska branża komunikacji marketingowej skonfrontowała się z wyzwaniami postpandemicznej rzeczywistości oraz niepewnością geopolityczną i ekonomiczną. Mimo to rynek reklamowy odnotował dwucyfrowy wzrost. Podsumowanie kluczowych wydarzeń i trendów minionego roku oraz prognozy na rok 2023 prezentujemy w opublikowanym właśnie Raporcie Strategicznym Internet 2022/2023. 

Podsumowanie Forum IAB 2023 

Podsumowanie Forum IAB 2023 

Dwa niezwykłe dni Forum IAB 2023 za nami. Podczas konferencji ponad 120 wybitnych ekspertów z dziedziny marketingu, nauki i biznesu podzieliło się strategiami efektywnego prowadzenia biznesu w trudnych czasach. W czasie wydarzenia miał także premierę Raport Strategiczny Internet 2022/2023. Tegoroczna edycja Forum IAB odbyła się w dniach 30-31 maja w warszawskich Złotych Tarasach i tradycyjnie zgromadziła ponad 1000 osób.