Execon dołącza do IAB Polska

01/31/2020
Execon od 2012 roku aktywnie wspiera rozwój oraz transformację platform ecommerce i systemów wsparcia klienta na rynku polskim i w regionie Europy Środkowej.

Miło nam zakomunikować, że agencja Execon przystąpiła do grona firm członkowskich IAB Polska.

Execon od 2012 roku aktywnie wspiera rozwój oraz transformację platform ecommerce i systemów wsparcia klienta na rynku polskim i w regionie Europy Środkowej. Dostarczają usługi konsultingu i doradztwa, optymalizacji procesów oraz zaawansowanej analityki. Dobierają technologie do potrzeb biznesowych, realizujemy wdrożenia i zapewniają ciągłość działania systemów IT, efektywnie wspierając procesy biznesowe naszych Klientów.

Execon od wielu lat wspiera firmy w rozwoju eCommerce i digitalizacji procesów. Dzięki cyfrowej transformacji, nasi klienci mogą działać bardziej efektywnie i skuteczniej konkurować na wymagającym rynku. Dostarczane przez nas usługi w oparciu o Abee Cloud zwiększają konwersję i efektywność pozyskanych leadów, optymalizując sprzedaż internetową. Jestem głęboko przekonany, że dołączając do zacnego grona IAB Polska, dzieląc się naszymi doświadczeniami, czynnie wesprzemy dynamiczny rozwój rynku eCommerce w Polsce. – komentuje Artur Lempkowski, Prezes Execon.

W strukturach IAB Polska jest aktualnie zrzeszonych już ponad 230 firm członkowskich, reprezentujących podmioty działające w branży internetowej.

Czytaj także

Patronat: Twój pierwszy milion ze strategią SEO&Content — jak monetyzować działania marketingowe w biznesie | Darmowy webinar

Patronat: Twój pierwszy milion ze strategią SEO&Content — jak monetyzować działania marketingowe w biznesie | Darmowy webinar

Cube Group & SEMSTORM & WhitePress zapraszają na bezpłatny webinar. Chcesz poznać genialne sposoby na zwiększenie sprzedaży dzięki działaniom SEO&Contentu? Już 27 września o 10:00 zarezerwuj swój czas w kalendarzu na bezpłatny webinar organizowany przez Cube Group, SEMSTORM i WhitePress. Zebraliśmy ekspertów z branży, którzy podzielą się swoją wiedzą na temat monetyzowania działań marketingowych. Jesteśmy patronem honorowym wydarzenia.

Patronat: Pro Experts Days

Patronat: Pro Experts Days

Pro Experts Days to wydarzenie organizowane przez ekspertów branży digital marketingu, kierowane do środowiska marketingowego i biznesowego. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął IAB Polska.