Ewa Opach w jury konkursu Genius Universitatis

01/30/2019
Ewa Opach, dyrektor ds. certyfikacji i edukacji IAB Polska, została powołana do jury konkursu Genius Universitatis.

Ewa Opach, dyrektor ds. certyfikacji i edukacji IAB Polska, została powołana do jury konkursu Genius Universitatis.

Ewa Opach od niespełna trzech lat jest związana z IAB Polska, gdzie od początku zajmuje się wdrażaniem i rozwojem DIMAQ – programu certyfikacji i weryfikacji umiejętności e-marketingowych. Oprócz doświadczenia zawodowego, swoje kompetencje poszerzała, kończąc dwa kierunki studiów podyplomowych – zarówno w zakresie HR, jak i digital marketingu.

Genius Universitatis to konkurs adresowany do wszystkich polskich uczelni, którego celem jest wyłonienie najlepszej i najbardziej kreatywnej kampanii rekrutacyjnej szkoły wyższej. Prace konkursowe oceniać będzie kapituła złożona ze znakomitych ekspertów marketingu: Katarzyna Dragović, Paweł Janas, Artur Jabłoński, Ewa Opach, Jacek Szlak, dr Bianka Siwińska.

Czytaj także

Marketing w wyszukiwarkach dla NGO – najnowsza publikacja Grupy Roboczej SEM IAB Polska

Marketing w wyszukiwarkach dla NGO – najnowsza publikacja Grupy Roboczej SEM IAB Polska

O co zadbać, aby pojawiać się w wynikach wyszukiwania? Gdzie szukać pomysłów i jak pisać treści, aby Google chciało je wyświetlać? Jak reklamować swoją organizację bez nadwerężania budżetu? Grupa Robocza SEM IAB Polska opracowała pierwszy przewodnik po marketingu w wyszukiwarkach skierowany do specjalistów z organizacji pozarządowych.